Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוכך וילון למרפסות (תמונה מחיר) - 5 מטר. מה סדר גודל של מחיר ומקומות מומלצים לרכישה?

feel
שימו לב! השרשור הזה בן 1360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, omricn כתב:

זה נראה לי כמו וילון גלילה סטנדרטי של איקאה ולא משהו מיוחד.

באיקאה זה רק וילונות פנים.  גם רוחב הוא גג 1.90 ואני צריך 5 מטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מתעניין בכזה. לא חושב שקיימים באורך 5 מטר כיחידה אחת (אני חושב שמקסימום 4 או אפילו 3.5 בחלק מהחברות), כלומר נדרש פיצול לשתי יחידות ופסים מובילים גם באמצע (מבאס).

המחירים שראיתי באינטרנט מגיעים לכ-10 אש"ח לסגירה של שני כיוונים. זה יותר ממה שאני מוכן להוציא על זה. אם הייתי מוצא משהו שאפשר לייבא במחיר נוח ולהתקין עצמאית, הייתי הולך על זה.

תגגל סוכך גלילה או סוכך מסך. משם כבר טלפונים והצעות מחיר לפי אורך וגובה.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי. בזמנו בדקתי את זה.

אם אתה רוצה ממש עם מסילות בצדדים וסגירה כמעט הרמטית - יכול להגיע עד 10K אם לא יותר. הם מוכרים לפי מטר מרובע עד כמה שאני יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, A_lex כתב:

גם אני מתעניין בכזה. לא חושב שקיימים באורך 5 מטר כיחידה אחת (אני חושב שמקסימום 4 או אפילו 3.5 בחלק מהחברות), כלומר נדרש פיצול לשתי יחידות ופסים מובילים גם באמצע (מבאס).

המחירים שראיתי באינטרנט מגיעים לכ-10 אש"ח לסגירה של שני כיוונים. זה יותר ממה שאני מוכן להוציא על זה. אם הייתי מוצא משהו שאפשר לייבא במחיר נוח ולהתקין עצמאית, הייתי הולך על זה.

תגגל סוכך גלילה או סוכך מסך. משם כבר טלפונים והצעות מחיר לפי אורך וגובה.

לדירה שלידי (זהה לחלוטין יש מרפסת זהה ווילון של 5 מטר)

לפני 15 שעות, Fitch כתב:

בתוך מסילה או לא?

חשמלי או ידני?

סגירת חורף מלאה?

לא בתוך המסילה

אפשר ידני

אין צורך בסגירה לחורף

אך ורק ליצירת צל  בשעות של אחרי הצהרים (דירה בצד המערבי)

לפני 13 שעות, Big Guy כתב:

היי. בזמנו בדקתי את זה.

אם אתה רוצה ממש עם מסילות בצדדים וסגירה כמעט הרמטית - יכול להגיע עד 10K אם לא יותר. הם מוכרים לפי מטר מרובע עד כמה שאני יודע.

אם אם זה משהו פשוט ללא מסילות וכו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, feel כתב:

לדירה שלידי (זהה לחלוטין יש מרפסת זהה ווילון של 5 מטר)

לא בתוך המסילה

אפשר ידני

אין צורך בסגירה לחורף

אך ורק ליצירת צל  בשעות של אחרי הצהרים (דירה בצד המערבי)

אם אם זה משהו פשוט ללא מסילות וכו ?

אני בניתי פרגולה במרפסת בקומה 6.

הפתרון של הסוכך מסילות מאוד יקר ומגיע ל 10K בערך לפחות. אמנם יותר אסטטי אבל מבחינתי לא שווה עלות תועלת.

דיברתי עם מתפרת ברזנטים - שם תופרים לך ברזנט עם ריצרצ'ים לפי מידה - ואתה יכול לסגור מתי שאתה רוצה ואיך שאת רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...