Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניית נכה שמורה לרכב מסויים שתופסת מקום סתם

שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גר בסמוך לבית ספר.

במגרש החנייה של הבית יש מצוקת חנייה גדולה עד כדי שיש הסכם סטטוס קוו עם העירייה כי ניתן לחנות באדום לבן בחנייה כפולה!

ועכשיו לבעיה- יש מורה בבית הספר שהוקצאה לה חנייה במגרש, סמוך לבית הספר לפי שעות וימים. 

ימים א' ב' ג' ה' ו' מ07:40 עד 15:30. 

א. בימי ו' היא בדר"כ לא מגיעה וגם אם כן, בית הספר נסגר ב13:00. אין לנו איפה לחנות אבל החנייה שלה נשארת שוממת.

ב. בחודשים יולי אוגוסט היא כמובן אינה מגיעה לעבודה. שוב- לנו (הדיירים) אין איפה לחנות אבל החנייה שלה נשארת שוממת למשך חודשיים. 

יש למי לפנות כדי לסדר את הנושא הזה? העיר היא ירושלים. 

שתהיה בריאה- כמובן לא רוצה לתת לה ללכת מטר מיותר אחד, ולא נכנס לה לחיים אף על פי שהיא הולכת בסדר גמור. זה לא ענייני.

אבל כשהיא לא מגיעה, במיוחד במשך חודשיים שלמים, נוצר לנו, התושבים - עוול.

עריכה אחרונה על ידי אורח לרגע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפנות לעירייה על מנת לשנות את השעות שבתמרור. אגב, האם "סטטוס קוו" שלכם רשום איפה שהוא? או שסתם הנחת זאת?

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לפנות לערייה" כשמדובר בעריית ירושלים זו מלאכה לא פשוטה. השאלה יותר מתמקדת ב"האם יש לי קייס או שזה בזבוז זמן", כי להתנהל מול העירייה זה בהחלט דורש זמן.

בקשר לשאלה השנייה- לא רשום בשום מקום אך בוודאות מוחלטת פקחים מונחים לא לתת דוחות למי שחונה אצלנו באדום לבן. זו לא שכונה נידחת, מדי  יום עובר פה פקח ואין שעה ביממה שאין רכב באדום לבן. לא מקבלים דוחות. דיברתי גם פעם עם פקח שעבר אצלנו והוא אמר לי שאכן זו ההנחייה במגרש החנייה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשות תמרור/שילוט של העירייה. על פניו נראה כי יש הגיון בדבריך ויש מקום לשינוי השעות בהתאם לשעות פעילות של בית הספר. אך האם עוד שעתיים חניה ביום שישי בצהריים, ישנו מהותית את מצוקת החניה? כמובן שלא.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שעתיים ביום שישי- לא.

חודשיים שלמים כל שנה -כן.

הרי זה שהחנייה שמורה לה מ7 וחצי בבוקר מבטל את האפשרות לחנות שם בערב אלא אם כן החונה יודע בוודאות שעד 7 וחצי הוא ייצא משם בבוקר. לא לוקחים סיכונים והחנייה נשארת ריקה מרבית החודשיים האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל השעתיים ביום שישי - שכח מזה.

בשביל החודשיים - מה שעושים אצלנו - יש חניות ששמורות בבוקר לרכבי הסעות (משעה ככה וככה עד ככה וככה) - אז לפני החופש הגדול מגיעה העירייה ושמה שקית עליהם ובסוף החופש מורידה אותה.

אז יש לך קייס - תפנה אליהם.

לחילופיםן - הכי פשוט זה להחנות שם. במידה ותקבל דוח תבקש להישפט ואז תטען בבית המשפט, נראה לי שהשופט ישתכנע, אבל אתה מסכן פה אלפייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה למחלקת החניה שיסדירו את הנושא.

כיסוי התמרור נראה רעיון קל ופשוט לביצוע ויש בו הגיון

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר בחודשיים, מורים מגיעים לבי״ס לא מעט במהלך החופש הגדול, בעיקר החל מאוגוסט, לשם ישיבות תכנון והכנות לשנה הבאה.

העיצה שלי, נסו קודם לדבר עם המורה ולשאול אותה מה השעות והימים בהם בודאות אינה עושה שימוש בחניה, ועם זה תלכו לעיריה, כדי שלא ינפנפו אותכם בטענה שעניין השעות נסגר איתה בטרם הצבת השלט.

תגשו בצורה נעימה, תסבירו שאין לכם רצון לפגוע בזכותה ולהפריעה לה, אבל שתשמחו לעזרה ושיתוף פעולה מצידה כדי שכולם ירוויחו.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שתצליח לשנות משהו באופן רשמי - כי הרי המורים מגיעים לבית הספר גם במהלך החופשות
וגם כי משום מה לא נוטים לתת תוקף לתמרורים רק בחודשים מסויימים (אם כי אני חושב שזה כן מותר מבחינת החוק).

אני לא מצליח לחשוב על פתרון שהעירייה תסכים חוץ הפתרון של כיסוי תמרור שהוא אמנם פרטצ'י (כי התמרור עדיין תקף ועדיין רשום בתכניות של העירייה) אבל כנראה שזה הפתרון הטוב ביותר שתוכלו להשיג...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

שאלה בצד- אם התמרור מכוסה אבל על הכביש עדיין יש ריבוע כחול עם סמל נכה- זה לא תופס?

חייב גם סימון על הכביש וגם תמרור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסימון של ריבוע כחול על הכביש אינו מוגדר בספר התמרורים, ולפיכך אין לו משמעות חוקית, הוא מסומן להדגשה והגדרת קלה של תחום החניה.

לפני 22 שעות, nathun כתב:

כיסוי תמרור שהוא אמנם פרטצ'י

זה לא פארטצ׳י, חבלה בתמרור זו עבירה על החוק.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Be roo כתב:

זה לא פארטצ׳י, חבלה בתמרור זו עבירה על החוק

מסכים.  גם לא ראיתי אף עירייה עושה את זה
אבל @Nakamichi מספר שככה העירייה עושה אצלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...