Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

bobi

התמוטטות חברות הליסינג. אסון, או ששון?

Recommended Posts

לפני 14 שעות, Gorpi כתב:

נשמע הגיוני אבל השאלה מה קורה בפועל. מסיפורים שקראתי בפורום נראה שחברות הליסינג ידועות באותיות הקטנות בחוזים שלהם...

פעם אחרונה שקרסה חברת ליסינג הבנתי שלא שילמו קנסות יציאה, אפילו חברות תבעו את מה שנשאר מהחברת ליסינג כי השאירו עובדים בלי רכבים בבוקר בהיר אחד.

לא יודע מה קרה עם זה אח"כ.

לפני 14 שעות, stum כתב:

1. גם אצלנו אתה מקבל X סכום לחודש לאוכל. בסוף החודש מתאפס.

קישור אשראי זה אם אתה רוצה לחרוג מהתקציב החודשי.

2. מטריקס זה לא הייטק. 

אני מקבל כסף ישירות לתלוש.

לפני 13 שעות, Gorpi כתב:

גם אם זה מתאפס בכל יום, אתה יכול לטעון את זה בחנויות שמאפשרות טעינה ולנצל את הכסף אחר כך.

מעולם לא ראיתי חברת הייטק שנותנת תן ביס ריק (0 שקלים+קישור לכרטיס אשראי) לעובדים. עדיף כבר שלא יתנו תן ביס בכלל כדי לא להשלות את העובדים.

זה לא סתם תן ביס ריק, זה תן ביס ריק וכסף על ארוחות בתלוש.

לפני 13 שעות, stum כתב:

דווקא מכיר כאלה שנותנים תן ביס ריק (חברות השמה וגיוס כאלה ואחרות)

הרעיון הוא הנוחות בלהזמין דרך האתר שלהם, ושתהנה מההנחות שהם מציעים. במילים אחרות, קמצנות המעסיק.

ההזמנות המרוכזות + ההנחות, אבל שוב, זה לא מתקיים בוואקום, זה תן ביס ריק עם סעיף ארוחות בתלוש.

לפני 13 שעות, Gorpi כתב:

איך זה בדיוק הטבה (גם אם הטבה קמצנית)?

הרי כל אחד יכול לפתוח חשבון תן ביס בעצמו, בלי קשר למקום העבודה...

לפני כמה שנים לא היה תן ביס פרטי.

לפני 13 שעות, stum כתב:

לא יודע אם זה הטבה או לא, אבל זה המצב.

אגב הייטק זון נחשב הטבה (להבנתי המעסיק משלם עליה עבור העובדים) ועדיין לא ראיתי שם משהו במחיר נמוך משמעותית ממחירו בשוק.

מצאתי יותר מפעם אחת דברים שם.

לפני 13 שעות, noknok כתב:

כמו שאין את זה באמת ב״חבר״, בסופו של יום? הכי חשוב? שהשכר יהיה טוב - כל השאר זה הטבות נחמדות ותו לא.

גם ב"חבר" יש דברים, צריך רק לדעת במה כל אחד חזק, הייטקזון, "חבר" וכו' ולנצל מכל מקום את מה שהוא מתמחה בו.

לפני 12 שעות, eladts כתב:

בדיוק. תנו לי כסף ביד. אם אני ארצה לאכול במסעדות באופן קבוע אני אשלם על זה מכיסי. אני ארצה לקנות רכב, אני אשלם מכיסי. אם לא הכסף ישאר אצלי בכיס לדברים אחרים. כל הישראבלוף של תחליפי שכר לגמרי מיותר ופוגע בעובדים בטווח הרחוק, כי ההפרשות שלהם לפנסיה לא כוללות את כל ההטבות האלו.

אצלנו הארוחות זה כסף ביד, הרכב לבחירתך אם אתה רוצה ליסינג או לא.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 16 שעות, Gorpi כתב:

אם נניח שהנושים יעדיפו לקבל את הכסף ממכירת כל הצי, האם כשמחזירים את הרכב (לדרישת הנושים ולא מרצון הלקוח) עדיין יידרשו את הקנס יציאה?

לא יודע אם סביר שהם ימכרו את כל הצי לחברת ליסינג אחרת. כל חברות הליסינג באותה סירה.

חברות ליסינג אחרות, גם אם הן לא על סף פשיטת רגל, הם לא במצב של לקנות ציים של מתחרים בגלל מחסור במזומנים.

לא הגיוני שיהיה קנס יציאה ועוד יותר לא הגיוני שהם יבטלו את החוזה, במרבית החברות 3 תשלומים אחרונים משולמים מראש,

במקרה שחברת הליסינג תרצה לבטל היא תצטרך להחזיר את הכסף הזה ואני לא רואה חברה שקרובה לפשיטת רגל מכניסה יד לכיס משלמת ללקוח ומפסידה הכנסה חודשית קבועה מהרכב.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...