Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקציב 30k - התלבטות לגבי רכב חדש 🚙

ליאורטויטה
שימו לב! השרשור הזה בן 1362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

יש לי תקציב של 30k מתלבט לגבי 2 רכבים ואשמח לעוד חוות דעת לגבי רכבים שיכולים להתאים.

1. רנו קליאו שנת 2014-2016 אוטמט - מאז ימי הפיאט פונטו אני שומע שאין אמונה בצרפתים,האמת שאני משוטט פה,אני עדין רואה אנשים עם חוות דעת שליליות לגבי הרכב.

אשמח לשמוע מה דעתכם?

2 .   יונדאי i25 שנת 2014 בערך - לגבי יונדאי אני אני משוחד,היו לי כמה כאלה ותמיד הייתי מבסוט,מה דעתכם?

אני יודע ששניהם זה סגנון אחר לגמרי והאמת שאני קצת מבולבל כי אני רוצה משהו צעיר ועם מראה חדשני אבל גם רכב שיהיה אמין.

אשמח לעזרה ולעוד כלי רכב שיכולים להתאים ולפתוח לי את הראש 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו משמעותי חזקה יותר, אבזור טוב כבר ברמת אבזור הבסיסית ולדעתי גם המושבים נוחים יותר.

איכות חומרים עדיפה.

מנגד הגיר פחות אמין- תלונות לגבי מח גיר.

היונדאי בעלת תא מטען גדול יותר, היא רכה יותר בעיר אך הכיול עצמו פחות טוב, בבין עירוני.

מנוע ה 1.4 עצל ולא חסכוני, עדיף כבר 1.6.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול פיאט פונטו זה רכב איטלי.

לגבי האין אמונה בצרפתים, לצרפתים יש רכבים טובין יותר ורכבים טובים פחות ספציפית לגבי הקליאו 1.2 tce יש תלונות על בעיות עם הגיר וגם לאחרונה עם המנוע אני הייתי נוטה להמליץ על הרכב אבל לנוכח הממצאים האחרונים נמנע כרגע מלעשות את זה.

חוץ מזה כדי להמליץ לך על רכב חסר פרטים חשובים כמו מה התקציב שלך? מי הולך לנסוע בדרך כלל ברכב? באיזה דרכים (עירוני או בין עירוני) איזה ק"מ ממוצע אתה הולך לנסוע בשנה?

כמה ביותר פרטים על השימוש ברכב והדברים שחשובים בו יעזרו לנו להמליץ לך על דגם רכב כמה שיותר מתאים לדרישות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Gavrik כתב:

קודם כול פיאט פונטו זה רכב איטלי.

לגבי האין אמונה בצרפתים, לצרפתים יש רכבים טובין יותר ורכבים טובים פחות ספציפית לגבי הקליאו 1.2 tce יש תלונות על בעיות עם הגיר וגם לאחרונה עם המנוע אני הייתי נוטה להמליץ על הרכב אבל לנוכח הממצאים האחרונים נמנע כרגע מלעשות את זה.

חוץ מזה כדי להמליץ לך על רכב חסר פרטים חשובים כמו מה התקציב שלך? מי הולך לנסוע בדרך כלל ברכב? באיזה דרכים (עירוני או בין עירוני) איזה ק"מ ממוצע אתה הולך לנסוע בשנה?

כמה ביותר פרטים על השימוש ברכב והדברים שחשובים בו יעזרו לנו להמליץ לך על דגם רכב כמה שיותר מתאים לדרישות שלך.

היי אחי,התקציב עד 30,000 

בדר״כ אני אסע ברכב וזה גם בדרכים עירוניות וגם בחוץ - אני עצמאי שנוסע לא הרבה,אבל נוסע.

בערך 20 - 22 קילומטר לשנה.

חשוב לי שיהיה צעיר ואמין 

לפני 4 שעות, yulianx כתב:

הקליאו משמעותי חזקה יותר, אבזור טוב כבר ברמת אבזור הבסיסית ולדעתי גם המושבים נוחים יותר.

איכות חומרים עדיפה.

מנגד הגיר פחות אמין- תלונות לגבי מח גיר.

היונדאי בעלת תא מטען גדול יותר, היא רכה יותר בעיר אך הכיול עצמו פחות טוב, בבין עירוני.

מנוע ה 1.4 עצל ולא חסכוני, עדיף כבר 1.6.

מה לגבי ה208 של פגו?

ואם היה לך 30,000 על איזה 3 רכבים היית חושב לקנות שהם גם בעל מראה חדש ואמינים,אשמח לעוד המלצות לגבי רכבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב של עד 30 הייתי לוקח רכב ידני (וזה מה שעשיתי איי שם לפני 4 שנים)

עד 30 אלף שקל אין הרבה אופציות באוטומט לפיגו 208 1.6 יש גיר מיושן ולא הכי אמין (אך זול לתיקון) ומנוע שאישית שמעתי עליו הרבה חוות דעת שליליות מאוד. לקליאו יש גם בעיות עם הגיר הרובוטי ולאחרונה נשמעו בעיות אכילת שמן במנוע היפניות בתקציב יחסית מיושנות לסיאט/פולקסוואגן/סקודה יש בעיות גם עם המנועים גם עם הגירים (גרסאות ראשוניות של tsi)

יש אולי את הקיה ריו אבל זה רכב שהצד החזק שלו הוא בעיקר המרחב מאחור ובבגאז והחסרון הגדול הוא צריכת דלק גבוהה במצב שלך שאתה לא צריך את המרחב ותשלם כול חוד כמה מאות שקלים על צריכת הדלק הגבוהה של הריו לא רואה שמשתלם לך לקנות אותה.

יש את הספייס סטאר אולי הרבה ממליצים עליה אני פחות אוהב אותה לדעתי היא מאוד פשוטה ונופלת ביותר מידי אספקטים בהשוואה לסופרמיני מודרניות אחרות.

אם אתה אוהב את ה208 הייתי ממליץ לך לחפש את ה1.2 ידנית ברמת אבזור אקטיב המנוע נמרץ וגמיש יחסית למנועים אחרים בנפח ובכוח ומרגיש הרבה יותר טוב. בנוסף הרכב מאוד חסכוני דיי אמין מאובזר בעל איכות חומרים הרכבה ונוחות טובות.

הדבר היחיד שיש זה בעיה עם רצועת הטיימינג צריך לוודא שהחליפו לדגם המשופר או להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Gavrik כתב:

בתקציב של עד 30 הייתי לוקח רכב ידני (וזה מה שעשיתי איי שם לפני 4 שנים)

עד 30 אלף שקל אין הרבה אופציות באוטומט לפיגו 208 1.6 יש גיר מיושן ולא הכי אמין (אך זול לתיקון) ומנוע שאישית שמעתי עליו הרבה חוות דעת שליליות מאוד. לקליאו יש גם בעיות עם הגיר הרובוטי ולאחרונה נשמעו בעיות אכילת שמן במנוע היפניות בתקציב יחסית מיושנות לסיאט/פולקסוואגן/סקודה יש בעיות גם עם המנועים גם עם הגירים (גרסאות ראשוניות של tsi)

יש אולי את הקיה ריו אבל זה רכב שהצד החזק שלו הוא בעיקר המרחב מאחור ובבגאז והחסרון הגדול הוא צריכת דלק גבוהה במצב שלך שאתה לא צריך את המרחב ותשלם כול חוד כמה מאות שקלים על צריכת הדלק הגבוהה של הריו לא רואה שמשתלם לך לקנות אותה.

יש את הספייס סטאר אולי הרבה ממליצים עליה אני פחות אוהב אותה לדעתי היא מאוד פשוטה ונופלת ביותר מידי אספקטים בהשוואה לסופרמיני מודרניות אחרות.

אם אתה אוהב את ה208 הייתי ממליץ לך לחפש את ה1.2 ידנית ברמת אבזור אקטיב המנוע נמרץ וגמיש יחסית למנועים אחרים בנפח ובכוח ומרגיש הרבה יותר טוב. בנוסף הרכב מאוד חסכוני דיי אמין מאובזר בעל איכות חומרים הרכבה ונוחות טובות.

הדבר היחיד שיש זה בעיה עם רצועת הטיימינג צריך לוודא שהחליפו לדגם המשופר או להחליף.

א.תודה על ההתייחסות

רכב ידני לא עומד על הפרק.

אשמח על רכבי אוטמט שאתה ממליץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך תיכנס 208 עם מנוע 1.6, לקראת סוף 2015 הפיגו נמכרה עם מנוע 1.2 טורבו.

הקליאו תהיה חזקה יותר בצורה מורגשת, אך ההפיגו נוחה יותר, כדי לחפש רמת אבזור אקטיב ולא אקסס העירומה מאבזור.

לחבר יש 208 כבר 6 שנים ומעל 100 אלף ק״מ ללא תקלות למעט משאבת מים לפני כמה שנים.

אם אתה רוצה צעיר וזריז אז קליאו כאשר לוקח בחשבון את עניין הגיר.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי I20 לא נקייה מתקלות וכשהן מגיעות הן עולות לא מעט. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל להגדיל מעט את התקציב תוכל לקחת את ה208 בגרסאת 1.2 טורבו שמגיעה עם מנוע הרבה יותר חזק וחסכוני 

ולדעתי גם אמין יותר בנוסף לגיר עדיף וגם אמין יותר.

לדעתי חבילה עדיפה משמעותית בהשוואה ל1.6 או לקליאו.

העניין היחיד הוא רצועת הטיימינג שצריכה החלפה כמו בגרסה הידנית.

@itamarg תוכל לחלוק קצת יותר מידע על התקלות בI20 וגם האם זה משותף גם לריו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הסיכום שלו עם היונדאי שהייתה בבעלותו:

יונדאי i20

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...