Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זכות קדימה בחניון

_slayer_
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ציר פנימי אשר משתלב לתוך הכביש של החץ הצהוב. 

בהתחלה חשבתי שהחניון הוא רק האיזור ממנו יוצא החץ האדום. אם באמת כל זה חניון אחד גדול, אז זה פחות חד משמעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, זה חניון של סינמה סיטי, 

לפני 15 שעות, nizzan943 כתב:

חניון ארור עם סידור מזעזע.

זכות קדימה זה המלצה בחניון הזה, נכנסו בי פעם אחת בדיוק בצומת הנ"ל.

גם בי כמעט, ופעם אני יוצא כמו חץ אדום, ורכב פונה שמאלה נכנס לנתיב שלי.

אז אני חושב, אולי אני לא עושה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, _slayer_ כתב:

נכון, זה חניון של סינמה סיטי, 

גם בי כמעט, ופעם אני יוצא כמו חץ אדום, ורכב פונה שמאלה נכנס לנתיב שלי.

אז אני חושב, אולי אני לא עושה נכון?

אם אתה יוצא כמו האדום יש לך זכות קדימה על הצהוב. לעומת זאת, אם מישהו בא בכיוון ההפוך מהצהוב (הצד המרוחק בתמונה) ופונה שמאלה - הדרך שלו, שכן הוא בא מימין יחסית לחץ האדום. 

@meir_gi מה כל כך ברור? הברור הוא שיש זכות קדימה למי שבא בכיוון האדום, שכן בפירוש לא מדובר ב"יציאה מחניה" לדרך, אלא בצומת בין שני מעברים באותה דרגה. כפי שכתבתי בהודעה #4, וכפי שכתב @shellcase שהוא בעל מקצוע בתחום, מי שלא תמרר את המקום התרשל בתפקידו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציינו לפניי סדר זכות הקדימה הוא:

* הפוך מהחץ הצהוב, כיוון נסיעה הפוך מהברלינגו בתמונה - אם פונה שמאלה, אם ממשיך ישר אז האחרים לא מפריעים לתנועה שלו

* חץ אדום

* חץ צהוב

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...