Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוקה 2016

Shik
שימו לב! השרשור הזה בן 1362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

בחיפושי אחרי רכב,  הגעתי למגרש של חברה גדולה, בדיוק הגיע לאחד המגרשים רכב אופל מוקה, 2016, יד ראשונה 44000 קמ.

לא הכרתי כל כך את אופל , בילדות היה יקר ואמין, היום לא יודע, היות וראיתי שיד ראשונה, 44000 קמ, חשבתי מציאה , ביקשתי שיביאו את הרכב , הסוכן ביקש שאתן מקדמה 2000 שקל ואחתום על מעין חוזה ראשוני , ושאני יכול לקחת רכב אחר אם לא ימצא חן בעניי.

עבר שבוע וביוזמתי התקשרתי, הוא אמר בדיוק הגיע הרכב.

נסעתי לראות, מכה בצד שמאל אחור, פנס שמאלי, הבטיח לתקן , ומעיכה בדלת אחורית, כאן גמגם צילם ושלח לחברה להחליט אם יתקנו, חוצפה!

למה אני פונה ליעוץ,

היות ואני לא מתמצא ברכב הזה לא מצאתי ביקורות על הרכב.

הבנתי שלא פופולרי, למרות שעכשיו השתחררו הרבה מליסינג.

שמעתי שמועות שאמינות הרכב על הפנים, ראיתי שהוחלפו לו צינורות מיים, ומשאבת מיים, והיתר טיפולים רגילים.

האם משהו יודע משהו לגבי אמינות הרכב הזה?

האם כדאי לבטל עיסקה, (בין 500 ל 2000 שח).

הבנתי גם שחלקים שלו של שברולט, ובשנים אלו היו באיכות ירודה!

א 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה ה1.4 טורבו, אז המנוע לא ידוע באמינות מופלגת ( צנרת מים שמוחלפת זה מחלה כרונית).

אכן מדובר בתאום לשברולט טראקס עם מכלולים של GM.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע סובל ממחלות לא רק בצנרת מים. יש לא מעט אנשים שעברו מספר אוברולים למנועים כאלו ויפצו גם גירים.

לדעתי יש רכבים עם בעיות אמינות שעוד אפשר לשקול כמו למשל רנו דיזלית כשאתה יודע שתצתרך מתישהו לתקן גיר בכמה אלפים ואז יהיה לך שקט לפחות לכמה עשרות אלפי ק"מ. אבל במקרה של המוקה לא חסר אנשים שעשו מספר אוברולים ושיפצו גירים עם רכבים שלא עברו את ה100 אלף ק"מ לכן אני אישית הייתי מתרחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע והמכלולים זהים לאופל אסטרה J, מדובר במנוע 1.4 ליטר טורבו140 כ״ס שמותקן גם בשברולט קרוז, המנוע סבל ממחלות ילדות עם בעיות של בוכנות סדוקות וטלטלים שנשברים תחת עומס גבוה בסל״ד נמוך (תופעה הנקראת lspi- low speed pre-ignition), בנוסף לכל הצרות בעיות סדרתיות במערכת קירור, נזילות והסדקויות של בית טרמוסטט וגם שמעתי על צינורות מים שנסדקים.

מרכבי אופל עם המנוע הספציפי הזה כדאי מאוד להמנע וכך גם מהאחות התאומה לבית שברולט כמו הקרוז ושברולט טראקס.

בעסה לבטל ולשלם אבל זה יהיה זול יותר מלהחזיק אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה אתה אמור לקבל את מלא כספך בחזרה...

ניתן לבטל תוך 14 יום אם לא קיבלת את המוצר ולקבל החזר כספי מלא, בייחוד אם הרכב לא הגיע כפי המובטח.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הביטול - השאלה היא על איזה חוזה הוא חתם. יש לקוות שאפשר לקבל החזר, אבל אם לא, כמעט בטוח שאפשר "להעביר" את ה-2000 ש"ח האלה לרכב אחר שנמכר ע"י אותה חברה 

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...