Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפני רכישה: i30CW שנת 2013

yzm
שימו לב! השרשור הזה בן 1379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקחתי לבדיקה מסוכנות יונדאי i30  סטיישין שנת 2013 כ-120000 קמ

המחיר המבוקש 33 אלף כאשר זה יד 2 מליסינג 

המוכר לא רוצה להוריד כלום

חיצוני ופנימי הכל  נראה שמור

מלבד מס פגמים : כיוון פרונט החלפת יוניט בהגה בגלל חופש

האם לדעתכם המחיר כדאי? שווה ללכת על זה  או לנסות להתמקח?

הוא מממן את  הליקוים על חשבונו.

Yehouda

טויטה קורולה -GLI שנת 2001

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה יוניט הגה- יש בעיה כללית בהגה החשמלי ברכבים האלו עוד מהדור ה 1.

זה התחיל מרעש כתוצאה משחיקה של חלק שנקרא קופלונג הגה (מ 2008 דור 1) -חלק שעולה כמה שקלים בודדים אך עלות העבודה אינה זולה והכל מגיע לאלפייה במורשה ובחלק מהרכבים היחידה החשמלית נדרשת לשיפוץ (כמו שקרה אצלי) והמשיך לחופש במסרק הגה בשנתונים המאוחרים יותר (מתיחת פנים לדור ראשון +דור 2/3 איך שנקרא לזה) בנוסף לבעית הקופלונג שהמשיכה.

לפי התיאור השלך אם יש חופש- הבעיה במסרק.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק הסטוריית טיפולים. 

בצע בדיקה במכון שאתה בוחר. 

בדוק מחירון משוקלל של הרכב. 

חזור לכאן עם התוצאות. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול יונדאי i30 נחשב רכב מאוד אמין, אישית עברתי שתיים כאלו, אחת כרכב חברה ולאחר מכן רכשתי אחת פרטית עם היסטוריית ליסינג מודל 2013.

שתיהן עברו אצלי מעל 150 אלף קילומטר ואפס תקלות, צמיגים טיפולים בלמים ולא מעט דלק.

קח את האוטו לבדיקה מטעמך כיוון שהבדיקה של המגרש לא שווה את הדף עליה מודפסת, תראה שהכול תקין וסע לשלום....

אם בא לך שתף כאן את תוצאות הבדיקה ונייעץ לך להמשך.

בגדול אין מה לפחד מיונדאי עם 120 אלף קילומטר במידה וטיפלו בה כמו שצריך, שראית היסטוריית טיפולים תקינה והיא טופלה בזמן על ידי מוסך מורשה (לפעמים חברות ליסינג דוחות טיפולים ו/ או מכניסות את הרכבים למוסכי מדרכה כדי לחסוך והתוצאות יהיו בהתאם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, markb205 כתב:

בדוק הסטוריית טיפולים. 

בצע בדיקה במכון שאתה בוחר. 

בדוק מחירון משוקלל של הרכב. 

חזור לכאן עם התוצאות. 

IMG_20200705_034317.thumb.jpg.760fc26b6df384234a1d1a399f31a6cf.jpg

לפני 7 שעות, Roycohen1979 כתב:

בגדול יונדאי i30 נחשב רכב מאוד אמין, אישית עברתי שתיים כאלו, אחת כרכב חברה ולאחר מכן רכשתי אחת פרטית עם היסטוריית ליסינג מודל 2013.

שתיהן עברו אצלי מעל 150 אלף קילומטר ואפס תקלות, צמיגים טיפולים בלמים ולא מעט דלק.

קח את האוטו לבדיקה מטעמך כיוון שהבדיקה של המגרש לא שווה את הדף עליה מודפסת, תראה שהכול תקין וסע לשלום....

אם בא לך שתף כאן את תוצאות הבדיקה ונייעץ לך להמשך.

בגדול אין מה לפחד מיונדאי עם 120 אלף קילומטר במידה וטיפלו בה כמו שצריך, שראית היסטוריית טיפולים תקינה והיא טופלה בזמן על ידי מוסך מורשה (לפעמים חברות ליסינג דוחות טיפולים ו/ או מכניסות את הרכבים למוסכי מדרכה כדי לחסוך והתוצאות יהיו בהתאם).

Yehouda

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואים כל כך טוב.

מי  ביצע את הבדיקה והאם הרכישה היא ממגרש ידוע או סוחר עלום שם ?

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שזו בדיקה מוזמנת של הסוחר. 

לא מכיר בדיקה אמיתית לרכב בן 7 עם 120k שיצא תקין בסעיף המנוע אפילו בלי רעש כזה או אחר או "בדוק צריכת שמן בנסיעה"... 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים הרכב עבר בדיקה בסופר טסט בחיפה . אני לקחתי ואני שלמתי הסוחר הינו מוכר בקרב המכונאים . 

בקיצור אחרי הבדיקה ואחרי התיקון המלא שהיה עליו ואחרי סידור הנקישות בהגה ואחרי הטיפול . 

רכשתי . 

עכשיו יש שאלה קטנה 

במסכה של המולטידיה שאני בא להפעיל את הNAVIGATOR אני מקבל שגיאה שהוא לא מוצא קובץ הרצה 

האם אפשר לתקן זאת לבד ?

כמו כן יש לי  חיישן אחורי ללא התראות קול האם עליי לרכוש בנפרד דבר זה ?

מודה לכם מאוד על השירות והעזרה הרבה .

שאו ברכה

בתאריך 5.7.2020 בשעה 05:59, colauti 9 כתב:

לא רואים כל כך טוב.

מי  ביצע את הבדיקה והאם הרכישה היא ממגרש ידוע או סוחר עלום שם ?

על דעת עצמי למנוע תקלות עתידיות מכון מורשה סופר טסט

Yehouda

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, yzm כתב:

עכשיו יש שאלה קטנה 

במסכה של המולטידיה שאני בא להפעיל את הNAVIGATOR אני מקבל שגיאה שהוא לא מוצא קובץ הרצה 

האם אפשר לתקן זאת לבד ?

ברכב הזה יש מולטימדיה מבוססת Windows CE , לא שווה יותר מידי , בעיקר רדיו ודיבורית.

הניווט מבוסס על תוכנת IGO עם מפות כנראה מ 2013.

את השגיאה אתה מקבל כי כנראה הוציאו את הכרטיס SD שמכיל את המפות ,יש לך מתחת לצג מכסה שרשום עליו MAPS , תפתח עם הציפורן ותראה.

אי אפשר לשדרג כלום במערכת הזאת , אם זה חשוב לך תתקין מולטימדיה אנדרואיד חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.7.2020 בשעה 00:02, T_A כתב:

בוקר טוב -איזה כרטיס SD עליי לקנות שיתאים לרכב  ? MICRO SD או הגודל השני ? 

כיצד אפשר להתקין אנדוראיד במקום המערכת הנוכחית ?יש מדריך לכך ?

תודה רבה 

ברכב הזה יש מולטימדיה מבוססת Windows CE , לא שווה יותר מידי , בעיקר רדיו ודיבורית.

את השגיאה אתה מקבל כי כנראה הוציאו את הכרטיס SD שמכיל את המפות ,יש לך מתחת לצג מכסה שרשום עליו MAPS , תפתח עם הציפורן ותראה.

בתאריך 8.7.2020 בשעה 00:02, T_A כתב:

איך מתקינים מערכת חדשה?

Yehouda

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לוותר על מערכת המולטימדיה שהגיע עם האוטו בהתקנה מקומית ולהרכיב משהו נורמלי מבוסס אנדרואיד עם כניסה לכרטיס סים ואפשרות להתקין אפליקציות.

המולטימדיה שהגיע עם האוטו היא סינית שהורכבה בארץ, שלי עשתה בעיות בזמנו עם מסך מגע ומסך שהכשיך ושלל צרות של תוכנה, כשהחלפתי נדהמתי לגלות שהחיבורים (תוצרת ישראל) נעשו עם איזולירבנג וליפופים וחיבורים רופפים כאילו נעשו בחוק אלקטרוניקה בגן של הבן שלי (אין לו באמת חוג כזה אבל לא רציתי להעליב אף מגזר).

בשחב מסויים הבנתי גם שיש הרבה מערכות כאלו שלא החזיקו יפה עם השנים והרבה מאוד כלים שהוחלפה להם המולטימדיה- לדעתי שווה את ההשקעה חהרכיב משהו שתואם טכנולוגית את היכולות של 2020...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בזמנו הרכבתי ניפון 7, אין לי מושג מה הולך היום.

תעביר את השאלה לפורום מולטימדיה.

אגב נראה לי שהמערכת באסטרה שלי (2017) גם הלכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...