Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דובדבנים ברמת הגולן

Buki
 שיתוף
עוקבים 10

פוסטים מומלצים

בפכם הראשונה שראיתי שהתחילו שם עבודות הייתה בי תקווה שזה הולך להפוך לאתר מבקרים הסטורי, אחרי שנה ראיתי שזה בית מלון. 

מסכים באותה מידה עם איתי ועם קורן. מצד אחד חבל מאוד שזה הפך לבית מלון, מצד שני זה עדיף על כלום מכיוון שהמבנים עמדו במשך עשורים מוזנחים ומתפוררים. 

אפשר היה לשמר את הקיר החיצוני במצבו וזה היה משאיר קצץ נופך הסטורי. 

מוזיאן זה מצויין אבל זה לא דבר רווחי...

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

עומס רגיל 2.6 באר, עומס מלא 3.2. זה מה שאומרת מדבקת לחצי האוויר. גירדתי בראש...לא, עומס מלא של 750 קילו לא יהיה. ניפחתי 2.7. תדלוק סולר, ניגוב חלונות והביתה לרוקן את האוטו מכל הג'אנק של העבודה. 

קבלו כאן פרטים רבים על הבניין לרבות מאלה שנכנסו אליו ב 10.6.67   לרבות הנפת דגל ישראל על ידי מג"ד גדוד 13 מחטיבת גולני , שצולם בידי קמ"ן החטיבה   https://naamoush.wordpress.com/201

קבלו על כמה אתרים מעניינים נוספים ברמת הגולן   https://naamoush.wordpress.com/2020/08/14/ששת-הימים-האתרים-השווים/   מי שמעניין אותו מלחמת ששת הימים ברמת הגולן אתר נעמוש הוא המקום ע

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מסכים שזו הזנייה. גזלן בתוך הבונקר של תל סאקי זה אולי הזניה. מוזיאון בבית המכס היה עדיף, אבל זה משהו שהיה צריך לחשוב עליו לפני עשר שנים (ואני לא רואה איך זה היה קורה בכל מקרה).

איתי, לשמחתך (או שמחתנו) אפשר לסמוך על מנהל מקרקעי ישראל שימשיך להוציא את הרוח מהמפרשים של כל יוזמה שכזו בעתיד.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 4 שעות, Buki כתב:

תודה. חלק מהאתרים אני מכיר, עכשיו גרמת לי לרצון לבקר באחרים. 

האם ב"תוואי ההטיה" הכוונה היא לערוץ נחל חליפי שהסורים חפרו כדי להטות את הנחלים ובכך למנוע מים מישראל? 

תוואי ההטיה תוכנן ללכוד את מימי החצבאני והבניאס כדי שלא יגיעו לשטח ישראל.

תחילתו ליד הבניאס בנקודה בה נכנסים לדרך הנפט ( לא פתוח לתנועה עכשיו ) ובקטע מתחת לתל פאחר הוא קיים עביר גם לכלי רכב רגילים ( בקושי ) ומקביל כאילו לדרך הנפט. למשך מספר קילומטרים

• מעניין 1

ישראל סבא בסבבא של :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 שעה, itaysamurai כתב:

מה עם מתחם we work מהמפקדה הסורית?

תשמע, אחלה רעיון.

עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.

זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

היזם של המלון יהודי יקר בשם ליאו גלזר

בזכות תרומתו הוקם בשטח המלון אתר הנצחה ל11 חיילים שנהרגו בפיצוץ בבונקר תחמושת ב 15.6.67.

https://naamoush.wordpress.com/2020/06/20/מכתש-המכס-העליון/

https://naamoush.wordpress.com/2019/08/21/מלון-המכס-העליון/

• אהבתי 1

ישראל סבא בסבבא של :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 2 שעות, itaysamurai כתב:

מה עם מתחם we work מהמפקדה הסורית?

איך אנחנו רואים את מבנה המפקדה בעוד, נגיד 20 או 30 שנה? 

בהנחה שאף אחד לא עושה שום דבר על מנת לשמר או לתחזק אותו, יום אחד המבנה יוגדר כמסוכן, יגדרו אותו בגדר וזהו. יעמוד עד שיתפרק. 

אני לא רואה אלטרנטיבה אחרת אז אולי באמת עדיף לתת אותו לגוף מסחרי  שישפץ ואז בעוד X שנים נוכל לפחות לאמור שבניין We Work היה פעם מפקדה סורית.

האלטרנטיבה השניה שלא יהיה בכלל בניין, מה עדיף? 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בכנות, אני מעדיף מבנים שלפחות שומרים על צורתם גם בלי שאפשר להיכנס אליהם, מאשר איזה פרויקט שגומר במכה את כל ה"פרצוף" שלהם.

אלו מבנים שחייבים לקבל מעמד לשימור.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אדריכלות המבנה כלפי חוץ נשמרת, שימוש מחודש מבחינתי מבורך - אם יהיה שם WeWork אני עובר לשם מחר בבוקר.

אפרופו - ממש קרוב לשם יש מבנה סורי שמתוכנן להפוך לבית החדש של יקב מסויים מהסביבה. לא יודע אם משהו התקדם עם זה בשנה האחרונה. (אני משער שבדיוק כמו עם המלון, הקורונה חירבנה את התוכניות לפחות לזמן הקרוב.)

חזיר דיזל

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 18 שעות, itaysamurai כתב:

בכנות, אני מעדיף מבנים שלפחות שומרים על צורתם גם בלי שאפשר להיכנס אליהם, מאשר איזה פרויקט שגומר במכה את כל ה"פרצוף" שלהם.

אלו מבנים שחייבים לקבל מעמד לשימור.

במקומות נידחים - מילא. נניח.

בערים למיניהן מבנים עוברים שינויי ייעוד בלי הפסקה, מכנסיות לבתי כלא לבתי בושת לבתי ספר וחזרה לכנסיות ומשם לקניונים בלי להניד עפעף.

בשביל לתעד את ההיסטוריה לא עוצרים התפתחות => מקסימום מחייבים תצוגה של ההיסטוריה של הבניין בלובי וכיו״ב,

בשביל זה קיימים חוקי שימור, כל מדינה והגרסה שלה לחוקים האלה.

ההבדל ברמת התחזוקה בין איזו חורבה שהמדינה (אני ואתה) צריכים לתחזק מכספי מיסים (שלי ושלך) לבין מבנה פעיל שעובר בין ידיים פרטיות הוא עצום.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

למה מלון זו הזניה? אם הדמות של המבנה נשמרת ואנשים מגיעים לאתר ועל הדרך גם מגלים את ההיסטוריה של המקום זה עדיף מסתם עוד חורבה על הכביש שרוב האנשים לא יחשבו בכלל לשאול מה זה ופשוט יעברו הלאה.

.Volvo 740. It's hip to be square

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל את דעתכם בעניין. וכן, כשמשמרים את צורת המבנה, זה יותר קל לעיכול.

אני פשוט לא אוהב את מה שדריסת המודרניות עושה לפרצוף של המדינה.

וזה ממבנים סוריים בגולן ועד בתים פרטיים ישנים בפתח תקווה (כן כן) שנמחקים תמורת עוד "מגדל".

אני יודע - זה תמים, זה לא מסתדר עם הכיוון שאליו הולכת מדינה שמתפתחת וצומחת, אבל לא אוהב את זה.

בגלל זה אני בורח לקצוות, למקומות שנשארים כמו פעם, קטנים, קהילתיים, שלא מתיישרים עם כל הדבר הזה.

יום יבוא ואעלה פרוייקטים מההאנגר הקטן שיהיה לי מאחורי הבית איפשהו בגולן. יום יבוא.

• רעיון טוב! 2

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדינה קטנה וצפופה יחסית שמתפתחת מהר, אין מה לעשות. אני גם לא מכיר אף אחד שמוכן לוותר על דירה גדולה עם חניה בבית חדש בפרוייקט פינוי בינוי בשביל דירת שיכון מסריחה שירש מסבתא שלו. דווקא איפה שיש שכונות של בתים פרטיים איכותיים נדיר שמקימים מגדלים במקום. 

הבעיה היא לא הפיתוח אלא הצורה שבה מממשים אותו - מגדלים. על זה חפרנו המון בשרשורים של @ChemGuy85 הי"ד.

.Volvo 740. It's hip to be square

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 18 שעות, itaysamurai כתב:

אני מקבל את דעתכם בעניין. וכן, כשמשמרים את צורת המבנה, זה יותר קל לעיכול.

אני פשוט לא אוהב את מה שדריסת המודרניות עושה לפרצוף של המדינה.

וזה ממבנים סוריים בגולן ועד בתים פרטיים ישנים בפתח תקווה (כן כן) שנמחקים תמורת עוד "מגדל".

אני יודע - זה תמים, זה לא מסתדר עם הכיוון שאליו הולכת מדינה שמתפתחת וצומחת, אבל לא אוהב את זה.

בגלל זה אני בורח לקצוות, למקומות שנשארים כמו פעם, קטנים, קהילתיים, שלא מתיישרים עם כל הדבר הזה.

יום יבוא ואעלה פרוייקטים מההאנגר הקטן שיהיה לי מאחורי הבית איפשהו בגולן. יום יבוא.

אתה צודק, אבל גם המקומות הנידחים שייכים למדינה וכפופים לנהלים.

מבנים מוזנחים ומתפרקים נאטמים בבלוקים ברגע שמישהו נפצע בהם, וזה יקרה במוקדם או במאוחר.

אז אפשר להרים את הכפפה ולבצע שימור כדי לשמור על המקום, אבל צריך לתקצב את זה איכשהו ואין דרך טובה יותר מהסבת יעוד הבניין.

אפשר גם להשתמש בכספי מיסים, אבל אני בטוח שבסדר העדיפויות של הרשיות המקומיות נמצאים דברים אחרים..

• רעיון טוב! 1
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
 שיתוף

• Create New...