Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רנו קליאו החדשה 2020

osos9
שימו לב! השרשור הזה בן 1388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקליאו הנ״ל נחשבת כיום לדעת רבים בארץ כסופר מיני הטובה בקטגוריה אבל גם אני חושב שהפוקוס st-line טרפה את הקלפים ואם אין בעיה עם הגודל שלה (ביחס לסופר מיני) אז היא מביאה אולי את ה VFM הכי גבוה בשוק ונשמע לי שהיא שווה את תוספת המחיר על פני הקליאו או שאר הסופר מיני ברמות הגימור הגבוהות שמתקרבות למחיר שלה.

לפני 2 שעות, ramik33 כתב:

את רעשי הרוח לדעתי תפגוש גם בקליאו החדשה. כדאי לעשות נסיעת מבחן ממצה.

לפי הביקורות בידוד הרעשים השתפר משמעותית בחדשה. חוץ מזה שגם בדור הקודם היה שיפור בנושא במתיחת הפנים של 2017 אבל בחדשה באופן כללי יש בידוד טוב מאוד לפי הדיווחים (ביחס לקטגוריה כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Monopusto כתב:

אוסוס9 @osos9,
האם קרסו גמישים במחירי הקליאו או שמדובר בגמישות מסוימת רק בדגמים המפוארים? באיזה סוכנות היית?

יש להם מבצע שמתחיל מחר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין לטובה את הקליאו החדשה, חבר רכש אחת משנת 2020, בצבע שחור, האבזור בפנים, פשוט ואו לרכב בגודל הזה, המסך כל כך חד וכל כך "נקי", פשוט כיף לעיניים, 

הלווח מחוונים הדיגיטלי פשוט קריא, נעים לעין ולא עמוס ויש שפע של טכנולוגיה,

הנסיעה מדהימה, אומנם, הרכב קצת נוקשה, אבל בלחיצה על הגז, הרכב נוסע ונוסע יפה מאוד, מנוע מאוד נמרץ, הנסיעה מאוד נינוחה בחלק הקד', בחלק האח' קצת צפוף והחלונות המושחרים + שטח החלונות הקטן יחסית,

נותנים תחושה לא הכי "מרגיעה" אבל זה תלוי אדם,

חוץ מזה, רעשי רוח לא שמעתי משהו שמפריע לאוזן, עם מוזיקה על ווליום יחסית "נמוך" הנסיעה מאוד רגועה,

השאלה הגדולה היא, מה יעלה בגורל המחירון של הרכב בעוד כמה שנים, זה לא קליאו דור קודם, היא שונה ממנה בהכל מבחינת אבזור,

אם בעוד 3 שנים ימכרו כאלה במחיר של 50 אש"ח, לא חושב שמישהו לא יקפוץ למציאה הזאת,

וזה מה שמפחיד את חבר שלי כרגע, מה יהיה עוד X שנים עם המחירון של הרכב הנ"ל, על סמך מה שנלמד מדורות קודמים.

אגב בקליאו החדשה טיפולים כל 20,000, או שנתי.

עריכה אחרונה על ידי ozal5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, ozal5 כתב:

חייב לציין לטובה את הקליאו החדשה, חבר רכש אחת משנת 2020, בצבע שחור, האבזור בפנים, פשוט ואו לרכב בגודל הזה, המסך כל כך חד וכל כך "נקי", פשוט כיף לעיניים, 

הלווח מחוונים הדיגיטלי פשוט קריא, נעים לעין ולא עמוס ויש שפע של טכנולוגיה,

הנסיעה מדהימה, אומנם, הרכב קצת נוקשה, אבל בלחיצה על הגז, הרכב נוסע ונוסע יפה מאוד, מנוע מאוד נמרץ, הנסיעה מאוד נינוחה בחלק הקד', בחלק האח' קצת צפוף והחלונות המושחרים + שטח החלונות הקטן יחסית,

נותנים תחושה לא הכי "מרגיעה" אבל זה תלוי אדם,

חוץ מזה, רעשי רוח לא שמעתי משהו שמפריע לאוזן, עם מוזיקה על ווליום יחסית "נמוך" הנסיעה מאוד רגועה,

השאלה הגדולה היא, מה יעלה בגורל המחירון של הרכב בעוד כמה שנים, זה לא קליאו דור קודם, היא שונה ממנה בהכל מבחינת אבזור,

אם בעוד 3 שנים ימכרו כאלה במחיר של 50 אש"ח, לא חושב שמישהו לא יקפוץ למציאה הזאת,

וזה מה שמפחיד את חבר שלי כרגע, מה יהיה עוד X שנים עם המחירון של הרכב הנ"ל, על סמך מה שנלמד מדורות קודמים.

אגב בקליאו החדשה טיפולים כל 20,000, או שנתי.

אני בדיוק באותה דעה, חושב שזה רכב מדהים

מטריד אותי מאוד הירידת ערך וגם התיבה הרובוטית שידועה ב״ערך״ שלה.

אני חושב אולי לחכות לפיג׳ו 208 שאמורה להיות כמעט זהה לקליאו מבחינת אבזור, המראה שלה חיצונית הרבה יותר יפה (פנימית קליאו מנצחת לדעתי) ולפי מה שהבנתי היא תגיע עם תיבה אוטומטית רציפה

אני ממש מתלבט בימים האחרונים כי גם אין צפי לפיג׳ו .. היא הייתה אמורה להגיע כבר בתחילת השנה אבל בגלל הקורונה הייצור שלה נדחה, מצד שני זה יכול לקרות גם בעוד חודש חודשיים אבל אם מדובר על חצי שנה ויותר, ההתלבטות נעשית יותר קשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיגו אמורה לקבל את יחידת ההנעה שקיימת באופל קןרסה, תיבה פלנטרית בת 8 הילוכים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...