Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגעתי למסקנה עצובה-לעולם לא אחווה רכב חדש

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, me5000 כתב:

עד שהיה אפשר לקנות פיקנטו וi10 חדשות אוטומטיות מ0 ק"מ ב60k בעבר הלא רחוק גם את זה לקחו. 

אם היה אפשרי מבחינת האדם הממוצע לתת מקדמה של 20-30k ואת השאר בהמון תשלומים קטנים, ה10k הנוספים האלה מרחיקים מהמון אנשים את חלום הרכב החדש. 

לא דיברת כבר על הנושא הזה בדיוק משהו כמו 3  פעמים בעבר? מה השתנה עכשיו שלא דובר בפעמים הקודמות? 

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"חוויה" הזו מחזיקה משהו כמו שבוע, עד שמישהו פותח עליך דלת או שמפנקים אותך בחניה על אחד הפגושים, שלא לדבר על זה שזה קורה גם כשאתה יושב ברכב והצד השני לא מבין בכלל מה הוא עשה לא בסדר (נסה להסביר לו בלי לקבל דקירה)

קיבלתי רכבי ליסינג חדשים מספר רב של פעמים, למעט העובדה שלא עישנו ברכב ושאני יכול לשמור על ניקיון הרכב כמו שאני רוצה זה לא ממש שינה לי.

אני לא רואה היגיון כלכלי באיבוד אלפי שקלים ביציאה מהסוכנות, לפני כחודש חבר רכש לאשתו איביזה בת שנה עם 7000 ק"מ, הרכב במצב חדש, את השחיטה ביציאה מהסוכנות ספג הבעלים הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא רק חוויה.

קשה למצוא רכבים יד 2 שמורים מאוד.

הרכב הנוכחי שלי נרכש חדש

רציתי לשדרג...

הסתכלתי גם על רכבים 2018/19

רכבים עם קמ נמוך.

שמורים פנימית פחות משלי.

לא עושה חשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, avi 1234 כתב:

זאת לא רק חוויה.

קשה למצוא רכבים יד 2 שמורים מאוד.

הרכב הנוכחי שלי נרכש חדש

רציתי לשדרג...

הסתכלתי גם על רכבים 2018/19

רכבים עם קמ נמוך.

שמורים פנימית פחות משלי.

לא עושה חשק.

אבל לשים עוד 40,000 שקל על אותו הרכב עשה לך חשק?

אני בגישה שרכב נועד להישרט,וריפודים ושטיחים נועדו לספוג בלאי.

הרכב משרת אותי והוא ייראה כך במוקדם או במאוחר.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחסוך כ-60-100 אלף במשך מס' שנים, ולאחר מכן תוכל לקנות רכב חדש מהניילונים כפי שאתה רוצה.

אני דווקא הייתי כן מציע לפותח השרשור (במקרה הספציפי שלו) לקנות רכב חדש ולו רק בשביל להשתחרר מזה.

הוא בעצמו לאחר מעשה כבר יבין לבד שההתרגשות תעלם לאחר מס' ימים עד שבוע.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם דיברתי בשם עצמי, אבל כואב לי גם על מאות אלפי האנשים בארץ שמרוויחים שכר מינימום ונמצאים באותו המצב. אגב זה ממש לא נכון לזלזל בכל עניין קניית רכב חדש גם מבחינת השקט הנפשי לשנים, גם מבחינת מערכות הבטיחות כמו בלי בלימה אוטונומית, מאמין שלכל אדם ממוצע מגיע את זה וכן אני מאמין שהמדינה אמורה לעזור לשכבות החלשות בזה. 

• מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פתחת פעם אשכול שצריך לסבסד לאנשים רכב חדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנחש שלשכבות החלשות באוכלוסיה יש צרכים אחרים מאשר רכב חדש מסוכנות..

לא ענית מה גילך, ואני אומר זאת כי אני זוכר את עצמי לאחר השחרור לפני כ16 שנים, חושב שמגיע לי הכל ולמה אני לא יכול לקנות רכב ובית ולצאת לחופשות, למה מונעים ממני את הנאות החיים. ואז עשיתי טעויות, חייתי בקושי ממשכורת למשכורת, איפה אני ואיפה רכב בכלל.. למדתי, התברגתי למשרה, משם לעוד אחת, למדתי עוד, קודמתי כי הייתי טוב, ולאט לאט דברים התחילו להתיישר לכיוון שלי. היו רכבים כאלו ואחרים, לאט לאט התקדמתי ורכשתי כבר רכב של גדולים, ואז הגיע ילד, ומעון וגן פרטי ועוד הוצאות מטורפות, ובקיצור חביבי אלה הם החיים.. תחשוב טוב יהיה טוב. תלמד, תהיה אחראי, רציני, תרוויח את עמלך בכבוד וגם רכב תוכל לקנות האמן לי, שלא לדבר על תשלומי חינוך לצאצאים. לאט לאט תבין מה באמת חשוב בחיים, ואסיים ב-רק בריאות.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 43 דקות, EliC25 כתב:

לא פתחת פעם אשכול שצריך לסבסד לאנשים רכב חדש?

פעמיים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בסדר, זה היה לפני הקורונה. עכשיו יש הרבה יותר אנשים שזקוקים לסיבסוד. לרכב חדש.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai
  • רעיון טוב! 3

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, me5000 כתב:

אמנם דיברתי בשם עצמי, אבל כואב לי גם על מאות אלפי האנשים בארץ שמרוויחים שכר מינימום ונמצאים באותו המצב. אגב זה ממש לא נכון לזלזל בכל עניין קניית רכב חדש גם מבחינת השקט הנפשי לשנים, גם מבחינת מערכות הבטיחות כמו בלי בלימה אוטונומית, מאמין שלכל אדם ממוצע מגיע את זה וכן אני מאמין שהמדינה אמורה לעזור לשכבות החלשות בזה. 

יכול להרגיע אותך שיש מספיק אנשים שההכנסה המשפחתית שלהם היא 30,000 שקל נטו בחודש ונוסעים במשומשת בת 3.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, me5000 כתב:

וכן אני מאמין שהמדינה אמורה לעזור לשכבות החלשות בזה. 

במדינות בהן הממשלה טענה שתספק מכונית לכל פועל רמת החיים הייתה ירודה ועל הדרך נירצחו מיליונים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית חדשה - כל מכונית חדשה או החל מ...נניח 100.0 אש"ח? למה שעני יסע בדאצ'יה סנדרו חדשה, ועשיר יקנה ב.מ.וו? 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, me5000 כתב:

נסה לבחור מקצוע שבו יש משכורת טובה ולא ללכת ללמוד Lesbian Dance Theory, או 'חינוך מיוחד לגיל הרך באמצעות פלסטלינה ירוקה' ואז לא תהיה לך שום בעיה לקנות רכב חדש (לא שרכב חדש זה טוב, בעיני זה בזבוז כסף).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...