Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

robertf

מאמר: פולקסווגן חושפת טיגואן 2021 מחודש

Recommended Posts

ועדיין לא מצליח להבין איזו נקודה אתה מנסה להעביר פה.

אז בגרמניה מוכרים הכי הרבה מכונית באירופה ובפער על שאר המדינות, ובהינתן שאנשים קונים מכונית מארץ מוצאם ולא מותגים ממדינות אחרות אז הגיוני שפולקסווגן תהיה בראש טבלת המכירות. שום דבר לא מפתיע פה.

איך זה מתקשר להאם איכות הבניה והחומרים של VW טובה יותר משל סקודה או לא?

ואיך זה מתקשר לכך שצ'מפיון מתמחרים את רכבי VW בצורה הזויה שדי הורגת את המותג בארץ כך שאין VFM כמו שnomad21 הסביר ואני חיזקתי את דבריו?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

איכות החומרים בפולקסוואגן טובה יותר מאשר זו שבסקודה וכך גם האבזור.
אני נוהג באוקטביה, אך יצא לי לנהוג בגולף שאמורה להיות המקבילה שלה. הפלסטיקה בדלתות רכה ואיכותית יותר וכך גם בשאר המקומות הנמצאים למטה. בגולף קיים ריפוד בד בדלתות שאינו קיים באוקטביה.
בנוסף לכך, האבזור בגולף טוב יותר, בעיקר בלם היד החשמלי.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 שעה, shachar187 כתב:

ועדיין לא מצליח להבין איזו נקודה אתה מנסה להעביר פה.

הנקודה שבולטת בטענה שלך היא שאין צידוק... 

אני טוען - שאתה יכול לטעון שעבורך אישית אין צידוק, אבל אתה לא יכול להציג זאת כמשהו שחל על כל אחד אחר.

עניין הצידוק בשני מוצרים שונים - הופך זאת למאוד אישי.

כאשר שני המוצרים זהים (וזה לא המצב כאן) ורק המדבקה שונה, יש מקום רחב יותר לדיון כמה שוה המדבקה - בעוד כל שאר ההיבטים הפראקטיים זהים.

בקיצור, תן לכל אחד לעשות את החשבון לעצמו. 

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שכל אחד יעשה את החשבון לעצמו ויחליט מה טוב לו.

אני לא כפיתי את הדעה שלי אף על אחד.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

באותו עניין, בכמעט כל ביקורת שקראתי על הגולף 8 טוענים שיש ירידה באיכות בהשוואה לדור הקודם. יהיה מעניין לראות ולהשוות בינה לבין האוקטביה החדשה למשל. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 3 שעות, robertf כתב:

באותו עניין, בכמעט כל ביקורת שקראתי על הגולף 8 טוענים שיש ירידה באיכות בהשוואה לדור הקודם. יהיה מעניין לראות ולהשוות בינה לבין האוקטביה החדשה למשל. 

גם אני קראתי את אותו הדבר . הייתי כמעט נעול סופית על הגולף 8 והחלטתי שאני יורד ממנה בגלל האכזבה 😕 מאוד התבאסתי 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוותר על אוטו בגלל ביקורות? לך תראה אותה במציאות (טרם הגיעה) לפני שאתה פוסל. 

אני משער שהביקורות נוגעות למשטחים מסביב למסך המגע, בפלסטיק שחור מבריק, טוב זה אף פעם לא מרגיש. 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

האם הוא יעבור את ה-moose test?

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 1 שעה, yoav911gt2 כתב:

אתה מוותר על אוטו בגלל ביקורות? לך תראה אותה במציאות (טרם הגיעה) לפני שאתה פוסל. 

אני משער שהביקורות נוגעות למשטחים מסביב למסך המגע, בפלסטיק שחור מבריק, טוב זה אף פעם לא מרגיש. 

הכל יהיה בטביעות אצבעות  . יש עוד הרבה דברים ש vw חסכו בהם כמו למשל הבוכנה שנעלמה והפכה להיות  מקל פשוט למכסה מנוע  . אני בטוח שיש עוד דברים שעדין אנשים לא מצאו . אני לא מבין מה פולקסווגן מנסים לעשות כי הם פוגעים בשמם הטוב 

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 15 שעות, mottis כתב:

איכות החומרים בפולקסוואגן טובה יותר מאשר זו שבסקודה וכך גם האבזור.
אני נוהג באוקטביה, אך יצא לי לנהוג בגולף שאמורה להיות המקבילה שלה. הפלסטיקה בדלתות רכה ואיכותית יותר וכך גם בשאר המקומות הנמצאים למטה. בגולף קיים ריפוד בד בדלתות שאינו קיים באוקטביה.
בנוסף לכך, האבזור בגולף טוב יותר, בעיקר בלם היד החשמלי.

ברור שvw ימכרו פחות בגרמניה. זאת המדינה עם ילודה נמוכה. למה צריך מרווח מאחורה ברכב? את המרווח סקודה נותנת.

לא סתם הם םיטרו את מנכל סקודה מתפקידו אבל לא מהקבוצה. הוא ידע לקחת פלטפורמה, מנוע וליצור מזה רכב עם עלויות משמעותיות זולות יותר מvw עצמה.

לא בטוח שאתה משווה תפוחים לתפוחים. האם אותה רמת אבזור מקבילה בגולף קיימת בכלל?

האם זה מפרט שהיבואן מביא כדי שלא ליצור אוקטביה זהה לגולף בתימחור משתלם יותר?

יש לי אוקטביה זהה לשלך. מסכים שהחומרים בדלתות היו יכולים להיות יותר רכים. המשענת יד שהיא מבד כמו של המושבים לא נעימה בכלל. צריך למצוא לה איזה ריפוד נעים.

לי מפריעים הרעשי רוח. ממה שהצלחתי להבין, זה מהפינה של הדלת נהג. מצחיק שסיטרואן C4 עם קרוב ל100k שזה מתיחת פנים של דגם ישן, הרבה יותר שקטה, מושב טוב יותר ונוסעת נעים יותר.

אגב, המרווח פנים של הקאמיק בשורה האחורית כמעט זהה לאוקטביה היוצאת.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני כשעה, KipodYam כתב:

לא בטוח שאתה משווה תפוחים לתפוחים. האם אותה רמת אבזור מקבילה בגולף קיימת בכלל?

האם זה מפרט שהיבואן מביא כדי שלא ליצור אוקטביה זהה לגולף בתימחור משתלם יותר?

אני משווה בין הגרסאות הנמכרות פה בישראל.

לפני כשעה, KipodYam כתב:

יש לי אוקטביה זהה לשלך. מסכים שהחומרים בדלתות היו יכולים להיות יותר רכים. המשענת יד שהיא מבד כמו של המושבים לא נעימה בכלל. צריך למצוא לה איזה ריפוד נעים.

לי מפריעים הרעשי רוח. ממה שהצלחתי להבין, זה מהפינה של הדלת נהג. מצחיק שסיטרואן C4 עם קרוב ל100k שזה מתיחת פנים של דגם ישן, הרבה יותר שקטה, מושב טוב יותר ונוסעת נעים יותר.

אגב, המרווח פנים של הקאמיק בשורה האחורית כמעט זהה לאוקטביה היוצאת.

שמח לשמוע שקיבלת את האוקטביה, היא לא מושלמת. אצלי יש לפעמים רעשים וקרקושים מהצד האחורי ימני שאני עדיין מנסה להבין מה לא יושב שם טוב.
הסקאלה היתה אצלי לסופ"ש והרשימה במושב האחורי המרווח (היא היתה מועמדת מאוד רצינית כרכב ליסינג אצלי, אך המזגן המכאני הפשוט הכריע את הכף לטובת האוקטביה), הקאמיק היא סקאלה מוגבהת, היא תהיה אצלי בסופ"ש הקרוב כך שאוכל להתרשם ממנה לעומק...

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...