Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריח דלק מהמזגן - אופל אסטרה 2000

דניאל.
שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מחזיק באופל אסטרה שנת 2000

ולאחרונה כשאני מדליק את המזגן הוא פועל תקין ולאחר כמה דקות מתחיל לפלוט ריח חריף מאד של בנזין, זה נמשך כך בצורה קבועה כשבועיים, הלכתי למוסכניק שלי והוא לא ידע מה לעשות (הסתכל מלמטה ולא ראה דליפת דלק) אמר שיכול להיות הרבה אפשריות בקיצור התעצל, יש כאן מישהו עם ידע לגבי מערכת המיזוג ברכב הזה? רעיונות איפה יכולה להיות החפיפה בין הדלק למיזוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהאוטו מונע וכבר חם, פתח מכסה מנוע ותראה אם אתה מריח ריח של בנזין

אם כן, כדאי מאוד לטפל בזה כי זאת סכנת דליקה/פיצוץ

יכול להיות שיש נזילה של שמן ואתה מריח שמן שרוף? (זה הרבה יותר נפוץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי את זה כשלב ראשון ואין שום ריח באזור המנוע

וזה די בטוח ריח של דלק ולא של שמן

ואין דליפות נראות לעין 

עריכה אחרונה על ידי דניאל.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לא לנסוע במצב הזה כי זה יכול להיות מסוכן. אם אין ריח של דלק מכיוון המנוע (הכן שהמזרקים) אתה חייב למצוא את הנזילה. תתחיל בלראות את המכסה של המשאבת דלק אם יש בו פירצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שהריח מגיע מפתחי האוורור של המזגן? הייתי מציע לאתר את מיקומה של משאבת הדלק שלך (בהרבי רכבים נמצאת מתחת למושבים האחוריים ובודק האם ישנו סדק באחד הצינורות שם שגורם לדלק לדלוף..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה למגיבים,

לפני יומיים הייתי מעורב בתאונה קלה שהעיפה את הרדיאטור לעולם הבא אז שוב הרכב נשלח למוסך וביקשתי שעל הדרך יבדקו את העניין של הריח מהמזגן (ביקשתי שיבדוק את משאבת הדלק וכו')

והכל היה תקין למעט צינור אחד מתחת למכסה המנוע שהשתחרר מעט, המוסכניק חיבר בצורה טובה והכל חזר לתפקד כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...