Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב שני למשפחה עם 3 ילדים

boazlaz
 שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים,

כבר שבועיים שלושה שאני מתלבט ומחפש כיוון.

אני צריך רכב שני למשפחה - רכב שאני אנהג בו מדי יום לעבודה - 10 דקות לכל כיוון ובשעות אחהצ לסידורים.

נהגתי 3 שנים בספארק שהיתה מעולה אבל עכשיו אני צריך רכב גדול יותר ומרווח (תינוק חדש ואיתו כסא בטיחות).

לרוב אני אוהב את האופציות המעניינות יותר והפחות סחירות ומגלישה באתרים של חברות הליסינג אני רואה כי אפשר לרכוש למשל

מאליבו 2016 1.5

אוקטביה (למרות שזה הכי מיינסטרים) 1.2 או 1.0

סובארו B4 2.5 

או פשוט להתיישר עם העולם ולחפש רכב 1.6 קוריאני.

פונה אליכם כדי להבין ולשמוע מאנשים שיש להם אולי את אחד הרכבים ולקבל מהם חוות דעת לגבי אחזקה בעיקר .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תגדיר תקציב

ב. כמה כיסאות ילדים אתה צריך לשים ברכב? ולאיזה גילאים?

ג. מה אתה מחפש ברכב, פרט לחוסר סחירות? גודל? נוחות? אמינות? ביצועים?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. עד 60K

2. כסא בטיחות (תינוק)+ 2 בוסטרים (גיל 7 תאומים)

3. מחפש את מה שכל ישראלי מחפש - תמורה טובה לכסף - מבין שאי אפשר לקבל הכל ומנסה למצוא רכב שיענה על הרוב (נוחות , גודל וכו')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב משפחתי אפשר לחשוב על C4 פיקאסו קצרה, כנראה מ-2016. תקבל המון מקום, נוחות, כח סביר, אבזור סביר (אבל בלי בטיחות אקטיבית) וסחירות גבולית, כמו שאתה אוהב.

ה-B4 כנראה תהיה הימור קצת בטוח יותר, אבל פחות מרווחת (לפחות לרוחב), ועם עלויות תחזוקה קצת גבוהות (כי 4X4). תצטרך לבדוק שהכיסאות נכנסים. לא מכיר כל כך את המאליבו, נהגתי עליה לשניה וחצי ולא עפתי (רכב פנסיונרים אמריקאי סטנדרטי).

קוריאנית 1.6 (פורטה? i35?) תהיה אופציה סולידית ומשעממת יותר, וגם פחות מרווחת (שוב, כדאי לבדוק שהכיסאות יכנסו).

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, pooh-bear כתב:

אם אתה מחפש רכב משפחתי אפשר לחשוב על C4 פיקאסו קצרה, כנראה מ-2016. תקבל המון מקום, נוחות, כח סביר, אבזור סביר (אבל בלי בטיחות אקטיבית) וסחירות גבולית, כמו שאתה אוהב.

ה-B4 כנראה תהיה הימור קצת בטוח יותר, אבל פחות מרווחת (לפחות לרוחב), ועם עלויות תחזוקה קצת גבוהות (כי 4X4). תצטרך לבדוק שהכיסאות נכנסים. לא מכיר כל כך את המאליבו, נהגתי עליה לשניה וחצי ולא עפתי (רכב פנסיונרים אמריקאי סטנדרטי).

קוריאנית 1.6 (פורטה? i35?) תהיה אופציה סולידית ומשעממת יותר, וגם פחות מרווחת (שוב, כדאי לבדוק שהכיסאות יכנסו).

הרכב הראשי בבית הוא קיה ספורטאג - לא נכנסים מאחורה  2 בוסטרים וסלקל לכן אני פוזל לרכב גדול יותר.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצתרף להמלצה על c4 פיקאסו למשפחה עם 3 ילדים אני חושב שזה אחד הרכבים הכי פרקטיים שיש בשוק אם לא הכי פרקטי.

יש לגרסאת הבנזין גם בונוס נחמד של מנוע טורבו 165 כ"ס מה שישאיר אבק לרוב הרכבים בכביש.

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופציה נוספת סבירה ופחות מיינ-סטרימית היא פיאט טיפו.

יש לה תא מטען ענק, גיר יפני ולא שמעתי על מחלות או תקלות מיוחדות. לאור העובדה שזו פיאט תוכל להנות משנתון מתקדם ביחס לרכב יפני/קוריאני.

אינני יודע מהי רמת הבטיחות שלה אבל זוהי יכולה להיות אלטרנטיבה מסויימת.

בהצלחה !

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Gavrik כתב:

מצתרף להמלצה על c4 פיקאסו למשפחה עם 3 ילדים אני חושב שזה אחד הרכבים הכי פרקטיים שיש בשוק אם לא הכי פרקטי.

יש לגרסאת הבנזין גם בונוס נחמד של מנוע טורבו 165 כ"ס מה שישאיר אבק לרוב הרכבים בכביש.

איך התחזוקה של הרכב? ומה לגבי המנוע? סובל מבעיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמורה להיות סבירה. היו פה דיונים לגבי המנוע הזה, הוא נמצא איתנו מ-2015 ובינתיים הוא לא ידוע כבעייתי במיוחד. היו גם שמועות על צורך בהחלפה של אחד המסכים ברכב (לא זוכר איזה), לא חושב שזו תופעה גורפת לגמרי.

לגרסת הדיזל יש בעיה ידועה במיכל האוריאה, אבל ה-C4 הקצרה הגיעה (כמעט) רק בבנזין (פרט למוניות) אז זה פחות רלוונטי לך.

באופן כללי, אם אתה מאלו שכל כניסה למוסך עושה להם דום לב, הייתי מחפש טויוטה וורסו (שתהיה יותר ישנה, צפופה וספרטנית מהפיקאסו).

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...