Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו ראשון לצעיר עד 20000

עדן חמו
שימו לב! השרשור הזה בן 1388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

לפני 47 דקות, עדן חמו כתב:

אני מעדיף אוטומט דווקא

איך הקורסה באוטומט? ומה עוד היית מציע עד 20000?

יש לאחי אחת 2017 (מחוץ לתקציבך בשנתון הזה, אבל נראה לי זהה דומה מכאנית לישנה) והיא בסדר גמור, אבל אין לי נסיון עם ישנות יותר.

בתקציב הזה הייתי מעדיף ידני, אבל לא כולם יכולים. יש לך שתי אופציות, אירופאית חדשה, לא רובוטית, שחטפה ירידת ערך פסיכית, ה208 1.6 טובה, תיקון הגיר (אם בכלל זה קורה) זול מאוד ולא מפחיד, והרכב מאוד מודרני יחסית לתקציב, גם סיטרואן C4 1.2 טובה (תצטרך למתוח את התקציב, אבל הרבה רכב בכלום כסף), או יפנית ישנה מאוד וסולידית, אני אישית הייתי הולך על האירופאית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, khalil כתב:

יש לאחי אחת 2017 (מחוץ לתקציבך בשנתון הזה, אבל נראה לי זהה דומה מכאנית לישנה) והיא בסדר גמור, אבל אין לי נסיון עם ישנות יותר.

בתקציב הזה הייתי מעדיף ידני, אבל לא כולם יכולים. יש לך שתי אופציות, אירופאית חדשה, לא רובוטית, שחטפה ירידת ערך פסיכית, ה208 1.6 טובה, תיקון הגיר (אם בכלל זה קורה) זול מאוד ולא מפחיד, והרכב מאוד מודרני יחסית לתקציב, גם סיטרואן C4 1.2 טובה (תצטרך למתוח את התקציב, אבל הרבה רכב בכלום כסף), או יפנית ישנה מאוד וסולידית, אני אישית הייתי הולך על האירופאית. 

אין לי בעיה עם האירופאית מעדיף אפילו

מצאתי קליו שנראית ממש אחלה מה אתה חושב עליה?

https://www.yad2.co.il/item/w8tjyr

https://www.yad2.co.il/item/k8z6t4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהקליאו רובוטית, זו לא קטסטרופה אבל תקלה של כמה אלפי שקלים יכולה ליפול במשמרת שלך (ויכולה גם שלא). זה לא גיר נטול תקלות לגמרי.

מעבר לזה מדובר ברכב נחמד, קצת נוקשה (בניגוד לתדמית הצרפתית ה"רכה"), מאוד מאובזר (יחסית לקטגוריה), קצת צפוף מאחור.

על מנוע ה-1.2 טורבו של רנו יש שמועות על נטיה לאכילת שמן, אני לא מכיר לעומק. מכיוון שנמכרו לא מעט כאלו ולא רואים פה המון תלונות אני מניח שזה לא אסון קולוסאלי, אבל נסה לחפש מישהו שיש לו כזו (או נסה לדבר עם מוסכניקים שמתמחים ברנו, כי מוסכניקים כלליים יגידו לך משהו כמו "עזוב אחי, למה לך הצרות האלה, יש לי פה טויוטה מ-2002 ממש סבבה, עדיף לך")

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקליאו לאחרונה צצו הרבה תלונות על המנוע וגם הגיר ידוע כבעייתי וגם עם עלויות תיקון שיכולות להיות יקרות.

במקומך אם התקציב שלך מוגבל ואתה גם ככה מותח אותו לא הייתי מסתכל על הקליאו זה רכב שיכול לעלות בתקלות פתאומיות כמה אלפי שקלים.

על ה208 בגרסאת 1.6 גם לא הייתי ממליץ שמעתי הרבה סיפורי זוועות על המנוע הזה מיד ראשונה רק אתמול יצא לי להפגש עם חבר פורום חובב צרפתיות שפשוט העיף רכב כזה בגלל שזה היה כבר יותר מידי.

קורסה 1.4 זה רכב בסדר גמור המנוע סביר בהחלט והגיר דיי אמין המזגן לי אישית הרגיש סבבה וטוב יותר מהמזגן ב208 ובהחלט יותר טוב מהמזגן שיש בקליאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שאתה לא בדיוק מתיעץ עם אבא שלך ובוחר רכבים שלא ידועים בשיא אמינותם וחלקם גם לא מספיק נפוצים בשביל שתוכל להשיג חלקים בכל חנות חלקי חילוף ובזול.

בתקציב כמו שלך ובדרישות הייתי מתרכז בעיקר ביפניות/קוראניות - אני מבין שהתקציב של 20 מגביל אותך אבל זה המקום להתפשר על שנתון/גודל מנוע וכו'.

ריו, אקסנט, i10 , פיקנטו , יאריס (הדגמים בלי הגיר הרובוטי) , מאזדה 3 , לנסר וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאריס לא רובוטית בתקציב שלו? הוא יקנה כנראה אחת מאוד ישנה. 

לא מבין מה שווה בזה.

פות"ש, אם אתה כבר מוכן לשקול רכבים אירופאיים, הייתי בודק קליאו 3. בתקציב שלך תיכנס לדעתי בקלות אחת מ-2012-2013,

היא אמנם פחות נמרצת וחזקה מהקליאו שאתה מתעניין בה, אבל היא אמינה יותר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא ללכת על יפנית אמינה? מאזדה 3 משנים 2009-2011, דגם אקטיב/קומפורט אתה יכול למצוא בתקציב שלך במצב מעולה, רכב פשוט עם אחזקה פשוטה זולה יחסית, זה נשמע יותר בטוח ללכת על יפנית פשוטה מאשר על צרפתיות משונות ובטח שלא על אסטרה או קרוז למינהם, דעתי האישית.. בהצלחה 🙂

עריכה אחרונה על ידי eliko412
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אין לזה שום הבטחה. מדובר על רכב שיהיה זקן יותר מהקליאו בכמה שנים כנראה ולגיל הרכב גם תהיה השפעה.

אני לא רואה שום סיבה לפסול קליאו 3 עם מנוע 1.6, ממה שאני יודע ממקור אמין, הרכב נחשב אמין מאוד.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, dorsht כתב:

כי אין לזה שום הבטחה. מדובר על רכב שיהיה זקן יותר מהקליאו בכמה שנים כנראה ולגיל הרכב גם תהיה השפעה.

אני לא רואה שום סיבה לפסול קליאו 3 עם מנוע 1.6, ממה שאני יודע ממקור אמין, הרכב נחשב אמין מאוד.

מה הבעיה עם הקליאו דור 4? הרבה יותר מוצאת חן בעיניי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקר זה שהגיר אמין יותר.

לדעתי גם הקליאו 3 יותר נוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...