Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו ראשון לצעיר עד 20000

עדן חמו
שימו לב! השרשור הזה בן 1366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים, אני בן 22 זאת המכונית הראשונה שאני קונה, התקציב דיי נמוך אני גר במקום קטן והנסיעות שלי הן 5 10 דק לעבודה וזהו לא צריך משהו מוגזם

חשבתי על אוטו קטן בסגנון האצבק שיהיה כמה שיותר חסכוני ולא עגלה מידי

מצאתי ביד 2 אופל אסטרה טורבו נראית ממש טוב מה אתם אומרים על הרכב? ובכללי אשמח להצעות דומות 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

רכב מעולה, כנהג יחסית צעיר תהנה מביצועי הטורבו.

קח בחשבון שאם אתה מתכונן למכור- אופל איננה חזקה כ"כ בשוק הישראלי.

אגב צעירים כמוך הולכים הרבה על סיאט איביזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה קצת לחלוק על קודמי: אופל אסטרה הוא לא שיא האמינות, והגיר שלו מסרס את הביצועים. אני מניח שאסטרה ב-20,000 כבר ראתה ימים יפים יותר. גם חיסכון זה לא הצד החזק שלה.

איך אתה עם גיר ידני?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה ובנסועה הזו החסכון בדלק שולי. מה שחשוב הוא רכב מטופל כראוי, שיש סיכוי שיצמצם הוצאות מוסך.

כמה שאלות:

1. האם יש לך המקורות לאחזקת הרכב (בכלל אצבע - סדר גודל של 1500 ש"ח לחודש - רישוי, ביטוח נהג צעיר, דלק, טיפולים.

2. האם הסכום שציינת כולל גם "יישור קו" - תיקונים חיוניים אחרי רכישת הרכב, או שהקצית סכום נוסף לצורך זה?

3. האם יש אפשרות לדחות קצת את הרכישה על מנת להגדיל את התקציב, או שיש בה דחיפות?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, המחליף כתב:

רכב מעולה, כנהג יחסית צעיר תהנה מביצועי הטורבו.

קח בחשבון שאם אתה מתכונן למכור- אופל איננה חזקה כ"כ בשוק הישראלי.

אגב צעירים כמוך הולכים הרבה על סיאט איביזה.

איביזה הבנתי יותר יקרה והביטוח עליה יקר אם אני לא טועה?

לפני 37 דקות, pooh-bear כתב:

אני רוצה קצת לחלוק על קודמי: אופל אסטרה הוא לא שיא האמינות, והגיר שלו מסרס את הביצועים. אני מניח שאסטרה ב-20,000 כבר ראתה ימים יפים יותר. גם חיסכון זה לא הצד החזק שלה.

איך אתה עם גיר ידני?

ידני מעדיף שלא

מה היית ממליץ באוטומט?

לפני 26 דקות, sperial כתב:

בתקציב הזה ובנסועה הזו החסכון בדלק שולי. מה שחשוב הוא רכב מטופל כראוי, שיש סיכוי שיצמצם הוצאות מוסך.

כמה שאלות:

1. האם יש לך המקורות לאחזקת הרכב (בכלל אצבע - סדר גודל של 1500 ש"ח לחודש - רישוי, ביטוח נהג צעיר, דלק, טיפולים.

2. האם הסכום שציינת כולל גם "יישור קו" - תיקונים חיוניים אחרי רכישת הרכב, או שהקצית סכום נוסף לצורך זה?

3. האם יש אפשרות לדחות קצת את הרכישה על מנת להגדיל את התקציב, או שיש בה דחיפות?

זהו בנוגע לטיפולים אני מאוד שמרן ואבא שלי ממש מבין בנושא הטיפולים וכל זה. לגבי שאלה 1 אז כן לגבי הכל

הסכום שציינתי הוא המקיסמלי מבחינתי כולל הכל, האסטרה שבדקתי מסתבר שעולה 14000 אבל צריך להחליף לה בוכנה וזה מוסיף עוד

אז אחרי כל הטיפולים גג 20000, ואין קשר ללדחות את הרכישה מבחינה עקרונית אני לא רוצה להשקיע על אוטו יותר מ20000 , כנראה אני יחזיק אותו לשנה גג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, המחליף כתב:

אוטו לשנה ב 20 אלף תהיה ירידת ערך

אני הייתי ממליץ על אוטו ב -10 /15 אלף אמין ללא ירידת ערך משמעותית

אין לי בעיה גם, אמרתי עד 20000 אם יש מציאה ב15000 יותר טוב אפילו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל אסטרה זה רכב עם פוטנציאל תקלות מאוד גבוהה גם בגיר וגם במנוע יצא לי לפגוש לא פעם אנשים ששיפצו מנוע מספר פעמים ברכב הזה.

עד כמה שאני נגד דעות קדומות בנוגע למותגים אבל במקרה של האסטרה היא מצדיקה את השם שלה לגמרי וזה רכב שהייתי ממליץ להימנע ממנו בכול מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Gavrik כתב:

אופל אסטרה זה רכב עם פוטנציאל תקלות מאוד גבוהה גם בגיר וגם במנוע יצא לי לפגוש לא פעם אנשים ששיפצו מנוע מספר פעמים ברכב הזה.

עד כמה שאני נגד דעות קדומות בנוגע למותגים אבל במקרה של האסטרה היא מצדיקה את השם שלה לגמרי וזה רכב שהייתי ממליץ להימנע ממנו בכול מחיר.

יש לך איזשהי המלצה בשבילי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בדרישות שלך אם אתה מחפש משהו אמין פשוט ואוטומטי שלא זולל יותר מידי דלק הייתי בוחן במקומך את הפורד פיאסטה או אופל קורסה 1.4 אוטומט.

אפשר לבחון גם סוזוקי ספלאש

אם אתה מוכן להתפשר על ידני אתה יכול למצוא רכב יותר מודרני וטוב כמו למשל פיגו 208 שתהיה גם חסכונית גם נוחה גם מפנקת גם זריזה (יחסית לקורסה ולפיאסטה) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Gavrik האסטרה שמצא היא נבלה שצריכה תיקון יקר. 

פות"ש - חפש רכב מטופל ושמור. זה יותר חשוב מהסמל על החרטום. כמובן שכאשר יש מועמדת חזור לכאן עם הפרטים, יהיו כאן מומחים שידעו אם מדובר בדגם בעייתי או שהסיכון סביר.

והערה טכנית - לא צריך לצטט הודעה שמעליך, וגם להודעות קודמות בדרך כלל אפשר להתספק בתיוג הכותב .

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Gavrik כתב:

תלוי בדרישות שלך אם אתה מחפש משהו אמין פשוט ואוטומטי שלא זולל יותר מידי דלק הייתי בוחן במקומך את הפורד פיאסטה או אופל קורסה 1.4 אוטומט.

אפשר לבחון גם סוזוקי ספלאש

אם אתה מוכן להתפשר על ידני אתה יכול למצוא רכב יותר מודרני וטוב כמו למשל פיגו 208 שתהיה גם חסכונית גם נוחה גם מפנקת גם זריזה (יחסית לקורסה ולפיאסטה) 

ואיך ה308 נגיד? בדקתי עליה קצת הייתה נראית לא רע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדור הנוכחי של 2014 ומעלה מהווה תמורה מעולה למחיר (1200 טורבו) הדור הקודם של לפני 2013 בעייתי לא חסרות לו מחלות עם המנוע שלו וכול מי ששמעתי ממנו שהיה לו כזה בבעלותו בפועל ממש לא ממליץ על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי מצאתי פה 208 שנראית ממש טוב נראלי, אוטומטית דווקא, איך היא? https://www.yad2.co.il/item/ji335t 

ולגבי האסטרה, לרדת סופית? מצאתי פה אחת שנראית לא רע-https://www.yad2.co.il/item/xp45vt

@Gavrik @sperial

עריכה אחרונה על ידי עדן חמו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה1600 אוטומט זה דווקא אותו מנוע וגיר כמו שיש ב308 הישנה. אני שמעתי עליהם הרבה חוות דעת לא חיוביות לכן לא ממליץ.

ממליץ לך לחפש את ה1200 ידנית ברמת אבזור אקטיב מדובר על מנוע אמין חסכוני ודיי נמרץ יחסית לנפחו ולהספק שלו בזכות מומנט טוב ורצועת כוח יעילה.

רק יש להם מחלה אחת שזאת הרצועת טיימינג תבדוק שהיא הוחלפה ברכב שאתה בודק כי אם לא כנראה תצתרך להחליף אותה וזה עניין של 1500-2500 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...