Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג מערכת שמע bmw

shlomitu
שימו לב! השרשור הזה בן 1338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

אני מעוניין לשדרג את מערכת השמע ברכב שלי, מדובר בbmw x4 עם מערכת שמע בסיסית.

אני מתכוון ללכת על שדרוג הרמקולים הקודמים והוופרים מתחת לכסאות ל gladen בתוספת מגבר 4 ערוצים, השאלה שלי היא אם אוסיף פרופסור של audison bit 10  האם זה ישדרג את השמע?

כמו כן אני מתלבט האם להוסיף סנטר, אשמח לדעתכם והאם זה ניתן לביצוע עם הציוד הקיים

המגבר שיש לי הוא מגבר ישן 4 ערוצים (אם זכרוני אינו מטעה אותי של logic) 

תודה לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חושב שדווקא לרכבים כאלו - יש פתרונות ייעודיים שהם אולי טובים יותר בהתחשב בקלות ההתקנה שלהם והתוצאה שתקבל בפועל. 

יש לך גם את סדרת פרימה מביט אודיסון שיכולות להציע חבילות סאונד לרכבים גרמניים. 

ויש לך גם את MATCH מבית אודיו טק פישר שיכולים להציע פתרונות של חבילות סאונד לרכבים גרמניים. 

תחפש באתר של אודיסון SOUND PACKAGE לX4 ותחפש גם באתר של MATCH - לשניהם יש בארץ יבואנים. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי אין כרגע מגבר, האם שדרוג הרמקולים בלבד והוספת טוויטרים יתן תוצאה משמעותית טובה מהקיים? או שמא חייב הגברה על מנת לקבל איכות שמע טובה יותר ועוצמה גבוהה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול הקיטים לשדרוג הרמקולים לרכבי BMW מיועדים להיות תחליפי מקור שעובדים על כל המערכות המקוריות - אני מאמין שיהיה שיפור והייתי מתחיל משם. 

אתה קונה אלמנטים עם ביצועים טובים יותר - שדרוג בפני עצמם. 

אבל תהיה בטוח שאם תקנה חבילת סאונד שגם מביאה ביחד איתה הגברה ועיבוד אות התוצאות יהיו טובות הרבה יותר. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שדרגתי את הרמקולים הקדמיים והוופרים מתחת לכסאות ל audison prima, אין ספק שהסאונד ישתפר פלאים בגבוהיים וזאת נוכח העובדה שלפני לא היי לי טוויטרים,

אותם בנמוכים אני מרגיש שיש עכשיו פחות באסים, יודעים לומר למה? ראיתי שבקרוס יש מתג של 0 ו מינוס 3, על מה הוא משפיע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב הזה במקור הוופרים והרמקולים מקדימה מגושרים,
אני מקווה כי מי שהתקין לך את הרמקולים הגדיל ראש ועשה שינויים בצמות כדי להגביר את הוופרים והרמקולים בנפרד.
התצורה המקורית מתאימה לרמקולים מקוריים בלבד.

התקנה נכונה ברכב הזה תביא לתוצאות טובות מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, shlomitu כתב:

ראיתי שבקרוס יש מתג של 0 ו מינוס 3, על מה הוא משפיע?

אם אתה מדבר על audison prima apk 165 האופציה בקרוס מתייחסת לטוויטרים 

אז מדובר ב 0 ו פלוס 3DB 

מה שאומר שאם אתה בוחר ב פלוס 3DB הטוויטר יהיה יותר דומיננטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על apbmw k4e + וופרים apbmw s8

אני חייב לציין שהשמע יתפר פלאים, אולם הבסים ממש חלשים, אפילו חלשים יותר ממה שהיה עם המקור, מה עליי לעשות? האם מדובר בהתקנה לא מקצועית? או שמא נדרש מגבר לרמקולים הללו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא עשה שום שינוי, פשוט פירק וחיבר.
יש לך מישהו שרתה יכול להמליץ עליו שיבצע את החיבור כנדרש?

המושגים ״שקע תקע״ ו״תואם מקור״ מאוד מבלבלים,
יש דעה שאת המוצרים האלה מספיק רק להתקין והכל יעבוד כמתוכנן (ע״י היצרן), אבל זה ממש לא ככה,
הרמקולים בנויים בצורה כזאת שנוח וכייף להתקין אותם ללא שום שינויים בגוף הרכב,
אבל מבחינת החיבורים צריך לעשות עבודה,
ורק אז תקבל תוצאה, לא פחות ממדהימה.
ומומלץ שהעבודה הזאת תתבצע ע״י מתקין שמכיר את הרכבים האלה היטב.
המערכת המקורית מחוברת בצורה מסויימת שמתאימה רק למערכת המקורית.
כל שינוי קטן ברמקולים דורש שינוי גם בהגברה והחיבורים, כמו למשל ברכב שלך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, AUDIO KING כתב:

בטח שאתה צריך מגבר 

אגב מדובר ב S8-2 או S8-4.?

S8 -4

לפני 7 שעות, semikimo כתב:

המושגים ״שקע תקע״ ו״תואם מקור״ מאוד מבלבלים,
יש דעה שאת המוצרים האלה מספיק רק להתקין והכל יעבוד כמתוכנן (ע״י היצרן), אבל זה ממש לא ככה,
הרמקולים בנויים בצורה כזאת שנוח וכייף להתקין אותם ללא שום שינויים בגוף הרכב

אוקיי, מסתבר שזה לא כזה פשוט כמו שחשבתי....

האם יש לך המלצה על מתקין ממרכז הארץ שיכול לעשות את השינוי החיווט? ועל איזה מגבר אתה ממליץ (לא בה לי להוסיף עוד הרבה כסף על הגברה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מתקין בשם אסי שמגיע עד בית הלקוח, עשה אצלי עבודה לא רעה וגם בחור ישר.

אולי אם הייתי משקיע כמו לפני כמה עשורים על מערכות סכומים מטורפים, הייתי מחפש מעט יותר 

מבחינת חומרי איטום על הדלתות כולל תושבות על הדלתות. אולם למערכת שהתקנתי זה היה מספק בהחלט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...