Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בנטלי פליינג ספור בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אסלה נשלפת בכסא נהג.

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב לקבל אותה עם מושבי בד?

זה ממש deal breaker מבחינתי בשמש הישראלית

במחשבה שניה אני מוכן לקנות אם היא בתא כפפות מחכים לי מסמכים של אזרחות אירופאית/בריטית

עריכה אחרונה על ידי GTאי
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, lanosforce כתב:

שימו אזניות טובות על הראש ותהנו! - שניה 23 הוא נכנס לרכב, שימו לב איך כל רעש שאתם שומעים ברקע פשוט נעלם במאית השניה שהדלת נסגרת

הבן נאדם נוסע 330 קמ"ש בכביש ציבורי ומה שמעניין אותך זה השקט ברכב 😂

הייתי מכניס את הנהג הזה עם הבנטלי שלו למאסר מיידי ושולל לו את רישיון הנהיגה לכל החיים. פצצה מתקתקת.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, green כתב:

הייתי מכניס את הנהג הזה עם הבנטלי שלו למאסר מיידי ושולל לו את רישיון הנהיגה לכל החיים. פצצה מתקתקת.

הבנטלי לא שלו, זה ערוץ שלו ביו טיוב שהוא "בוחן רכבים", או אם לדייק יותר, בודק מהירות כמעט סופית של כל רכב מעניין. וזה לא כזה עניין גדול המהירות, זה על האוטובאן וזה חוקי לגמרי. אם זה חכם? כנראה שלא, אבל יש שם תרבות אחרת משלנו, אז כנראה שהוא יכול לסמוך על זה שנהג המשאית שנוסע בנתיב הימני, מרוכז בנהיגה במאה אחוז ולא מתעסק עם הנייד שלו כמו אצלנו בארץ הלבנט, לכן גם לא יסטה ממסלולו כאשר הוא עובר אותו במהירות מטורפת.

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
  • אהבתי 4
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני מאוד אוהב את הערוץ שלו. צופה מדי פעם.

• רעיון טוב! 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נוסע 330 קמ"ש בכביש שאין בו ספיד לימיטטטט 

ובתא הכפפות כנראה יחכה שם מכתב מקווין אוף אינגלנד SAYING HELL OH

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, green כתב:

קוראים לך גרין כי אתה נציג של אור ירוק?

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1
  • מצחיק 4
  • מעניין 2
  • רעיון טוב! 2

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, yotams4 כתב:

קוראים לך גרין כי אתה נציג של אור ירוק?

הפלת אותי על הריצפה לא הפסקתי לצחוק.

וזה רק היום השני לחופש הגדול....

כשתתחיל להתגלח (ביחד עם חבורת הילדים שהריעו לך), מציע לך לבקר בבית לווינשטיין ולחזור לכאן עם תובנות חדשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרין, אולי מספיק עם הטרחנות? הוא נוסע בצורה חוקית בכביש שמאפשר את זה בגרמניה, יש לו המון ניסיון בנהיגה וברכבים וזה ערוץ יוטיוב שחלק מהקטע שלו זה לקחת רכבים לקצה המהירות שלהם. הוא פועל כבר לא מעט שנים תחת אינספור רכבים עם הספקים מפלצתיים ולעולם לא היה משהו שקרוב אפילו למצב בעייתי, אז מה כל ההטפות דודה האלה? 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנהג הזה לא נוסע בצורה חוקית מאחר והוא מסכן את משתמשי הדרך האחרים (ואת עצמו).

במהירות הזאת הרכב שלו הוא כמו טיל בליסיטי במסלול שלא נתון לשינוי.

אתם פשוט לא רואים צעד אחד קדימה ואת ההשלכות שיכולות להיות לנהיגה כזאת.

האם צריך לתת דוגמה ויזואלית שבה הנהג הזה הורג משפחה שלמה או אפילו כמה משפחות כדי שזה יהיה מוחשי? 

זה לא ענין של אם זה ייקרה אלא מתי זה ייקרה.

תסתכל ברשת בסרטוני תאונות ותראה אילו תאונות קורות בכבישים בינעירוניים מצויינים, בשליש מהמהירות הזאת ובגלל איזה שטויות.

הסרטון של הנהג הזה יותר מקומם אותי מהסרטונים של הנהגים בני הדודים שרצים לאחרונה ברשת (והועלו גם בפורום) של נהיגה במהירויות גבוהות מאד בכבישי ישראל. 

הם אמנם עוברים על המהירות המותרת אבל לפחות בחלק מהמקרים נוהגים בצורה שמותאמת יותר לכביש (לא חסר אצלנו כבישים מצויינים) ובמהירות שמאפשרת להגיב יותר.

לעומת הנהג הזה שלכאורה לא עובר על המהירות המותרת אבל במהירות בה הוא נוהג, הוא מסכן אחרים הרבה יותר.

אני לא מבין מה טוב בסרטונים הללו? למה לעודד אותם? זה מה שעושה לכם את זה? למה שלא ינהג במהירות כזאת במסלול סגור?

אם זאת טרחנות אין לי בעיה עם זה.

• רעיון גרוע 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאות תאונה שארעה במהירות גבוהה יהיו קשות לעין ערוך מכאלו שארעו במהירות זחילה, ענין של פיזיקה בסיסית. מאידך נהיגה במהירות גבוהה מתנהלת במצב של ריכוז גבוה משמעותית מאשר במהירות זחילה ולכן מספר התאונות יהיה קרוב לודאי נמוך יותר. מי שנוהג במהירות 300 קמ"ש, אפילו אם זה בבנטלי, לא ימהר לנהל שיחה בטלפון או לסמס או לעשות מניקור. לא מכיר את הסטטיסטיקה הנוגעת למספרי ההרוגים לכל 100 ק"מ באוטובאנים ללא הגבלת מהירות שבגרמניה, מעריך בזהירות שלו היא היתה תואמת את החששות שלך, הגבלות המהירות היו משתנות שם ומזמן.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...