Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בנטלי פליינג ספור בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע אם זה לא מוגזם מדי, אבל אם אפשר היה לקבל את הרכב יחד עם נניח שני קילו של 'ואגיו' מאיתן מעדני בשר, זה היה עושה הבדל משמעותי! 

• מצחיק 4
  • מעניין 3
  • רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנטלי האלה מוכנים לעשות הכל נכון?

אז אני מוכן לקחת אותה ככה, כמו שהיא, רק שיעשו משהו עם העיצוב החיצוני הפאקינג מכוער שלה!

היא נראית כמו פילה פוזלת

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי סרטון עם הקלטה בינאורלית ביוטיוב על נסיעת POV ברכב הזה - הבן אדם נכנס לרכב וכל רעשי הרוח, ציוצי הציפורים וכל רעש אחר פשוט - נעלם - דממה! 

ואז הבן אדם הגיע איתה ל360 קמ"ש על אוטובהאן גרמני - והרכב עדיין היה יחסית שקט. 

הייתי רוצה FOOT MASSAGER בשטיחים 

• מעניין 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אוהב את הרכבים האלה. נהגתי גם בקונטיננטל וגם בבנטאייגה. הקונטיננטל לא מציעה ספורטיביות בכלל ,בכל מה שקשור להתנהגות כביש והנאה מנהיגה. כמובן חזקה בטירוף ואחיזת כביש סופר גבוהה, כי הרכב טנק והנעה כפולה. אבל, הכבדות מורגשת ואין שום דבר שאני מקטלג אותו ב"חדוות נהיגה". לא אגיד מה אני חושב על הקהל שכן קונה את הרכב הזה. קראתי ביקורות לא רעות בחו"ל על ה- v8 שקלילה יותר, אולי בה כן יש משהו מהנה לנהיגה. 

לגבי הבנטאייגה, דווקא את הרכב הזה היה לי יותר קל להכיל. אני מסתכל עליו כ- suv בין suvים בקבוצה שלו כמובן. יש בו משהו מגניב ונעים מאד בנהיגה, הוא לא מרגיש מגושם כפי שאפשר לצפות. מרגישים את הטעם של פעם, את המסורת שיש ברכב הזה. וגם דינמית, הוא מפתיע בשביל מה שמצפים ממנו. המנוע, v8, משמיע סאונד לא פחות טוב מה- w12 של הקונטי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, אסטון מרטין כתב:

גיר ידני.

אתה צוחק אבל יש לזה תקדים:
אסטון מרטין לוקחים את הואנקוויש, מטיסים אותה למפעל באנגליה ומחלפים את הגיר האוטומטי בגיר ידני, בעלות צנועה של 50,000 דולרים

• מעניין 2

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם איך שהרכב נראה ומחיר רכישה שלו , הייתי מצפה לראות בקטלוג האופציות בניה אישית של בית ז###ת בתא מטען.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

• מצחיק 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם דרך העיניים והאצבעות. ובצדק, זה אינטריור גם בין היקרים בעולם :) 

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקול ענק על הגג וברסלבים שרוקדים תוך כדי נסיעה ב5 קמ"ש בתוך העיר.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו אזניות טובות על הראש ותהנו! - שניה 23 הוא נכנס לרכב, שימו לב איך כל רעש שאתם שומעים ברקע פשוט נעלם במאית השניה שהדלת נסגרת

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מצפה מרכב במחיר כזה להגיע כבר עם ספוילר כנף ומדבקה כזאת.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1251 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...