Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אורות ברקס פגו 206 פלוס

BUZUKE
שימו לב! השרשור הזה בן 1360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי פגו 206 פלוס 2012 שהאורות ברקס דלוקים כל הזמן ללא לחיצה על דושת הברקס  שיחקתי קצת בדושה וראיתי 

כשאני מרים את הדושה כלפי פנים האורות כבים אשמח לקבל עצה איך לסדר את התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון! כותבים ואומרים - אני אסע, פעולות שמתחילות ב'אני' מתחילות באות 'א' (ולא 'ה' או 'י').

דבר שני, זה חלק מאד פשוט להחלפה, כל מוסך או חשמלאי ידעו, אתה יכול אפילו לבד אם יש לך איזה הבנה טכנית. החלק עצמו לרוב עולה כ100 שקלים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון! כותבים ואומרים - אני אסע, פעולות שמתחילות ב'אני' מתחילות באות 'א' (ולא 'ה' או 'י').

לכלכת, ההודעה המקורית בסטנדרט הרבה מעל המקובל, כולל "כש" ו"אורות כבים", וכמובן "אשמח" + נימוס

לדעתי מדובר בעולה חדש או דיסלקט משכיל, חבל ליפול עליו מההתחלה (וזה תחביב שלי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לכלכתי? לא צעקתי על הבנאדם :)
סך הכל - אם הוא טעה בטעות, אז הכל טוב - ואם הוא לא ידע אז אולי הוא ילמד משהו חדש.
ואם הוא דיסלקט - והוא נפגע מההערה - אז ואללה זאת הבעיה שלו, אני לא חושב שזה נכון להנמיך את הרמה כי אולי יש אנשים שהם דיסלקטים ועלולים להיפגע.
פה זה לא קמפוס באוניברסיטה אמריקאית עם safe space.

*שים לב שלהבדיל ממך - לא הסקתי אף מסקנה על הבנאדם והיכולות הקוגנטיבית שלו מכמה מילים שנרשמו באינטרנט.

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...