Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק מוגברת

Liquidator
שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש הבדל בין דקה לבין 10 דקות כל פעם.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מנוע פועל בעמידה צורך דלק בלי למנות קילומטרים. בהחלט מגדיל את הצריכה בקמ"ל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה חשובה - כמה קמ אתה נוסע בחודש וכמה זמן אתה נוסע בערך בשבוע?

יותר מזה, יש לדעתי אופציה של מהירות ממוצעת במחשב דרך אצלך, זה יהיה נתון חשוב לדיון הזה.

אם אתה רוצה לעשות בדיקה אמיתית, אולי כדאי שתעשה נסיעה נקייה יחסית, נגיד בין עירוני 250 300 קמ ותבדוק כמה באמת הרכב אכל בנסועה כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, EliC25 כתב:

שאלה חשובה - כמה קמ אתה נוסע בחודש וכמה זמן אתה נוסע בערך בשבוע?

יותר מזה, יש לדעתי אופציה של מהירות ממוצעת במחשב דרך אצלך, זה יהיה נתון חשוב לדיון הזה.

אם אתה רוצה לעשות בדיקה אמיתית, אולי כדאי שתעשה נסיעה נקייה יחסית, נגיד בין עירוני 250 300 קמ ותבדוק כמה באמת הרכב אכל בנסועה כזו.

איך אני בודק מהירות ממוצעת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך מחשב דרך סביר שהנתון קיים שם. אבל אם לא איפסת אותו לאחרונה אינך יודע כמה זמן הוא מחשב.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סביר.

1:16.6 בעיר מיונדאי i20? 

צריכה כזו אולי מחוץ לעיר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודעה 31 נכתב 16/100. זה 16 ליטר ל-100 ק"מ, כ-6 קמ"ל. יש דגמי רכב המאפשרים שינוי התצוגה לקמ"ל ויש שלא. צריך לבדוק לגבי הדגם שבידי פות"ש, בספר הרכב או בחיטוט באופציות על הצג.

אם מדברים על המחשב צריך להבחין בין צריכה רגעית (משתנה כל הזמן) לממוצעת. ההנחה שלי היא שהבחור מדבר על הממוצעת. 

אני הייתי מתחיל ברישום מסודר של הנסועה ורכישת הדלק בפנקס/אקסל/אפליקציה ייעודית. כמוכן הייתי מאפס את דף צריכת הדלק הממוצעת במחשב הדרך ועוקב. יש לשים לב שבימים הראשונים יהיו תנודות גדולות, ועם הזמן הערך המוצג יתכנס לממוצע, אם כי סביר שיהיה קצת אופטימי בהשוואה לצריכה במשאבה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, dorsht כתב:

לא סביר.

1:16.6 בעיר מיונדאי i20? 

צריכה כזו אולי מחוץ לעיר.

גם לא. 

בקושי מגרדת את ה 1:14.5 בנסיעה ממש חסכונית. 

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, sperial כתב:

בהודעה 31 נכתב 16/100. זה 16 ליטר ל-100 ק"מ, כ-6 קמ"ל. יש דגמי רכב המאפשרים שינוי התצוגה לקמ"ל ויש שלא. צריך לבדוק לגבי הדגם שבידי פות"ש, בספר הרכב או בחיטוט באופציות על הצג.

אם מדברים על המחשב צריך להבחין בין צריכה רגעית (משתנה כל הזמן) לממוצעת. ההנחה שלי היא שהבחור מדבר על הממוצעת. 

אני הייתי מתחיל ברישום מסודר של הנסועה ורכישת הדלק בפנקס/אקסל/אפליקציה ייעודית. כמוכן הייתי מאפס את דף צריכת הדלק הממוצעת במחשב הדרך ועוקב. יש לשים לב שבימים הראשונים יהיו תנודות גדולות, ועם הזמן הערך המוצג יתכנס לממוצע, אם כי סביר שיהיה קצת אופטימי בהשוואה לצריכה במשאבה.

בדיקה ראשונה: הצריכה היא 1 ל 5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, קנית זלדה? המספר הזה נראה מוגזם מאד, ומצריך בדיקה. מצד שני, אתה מתאר מצב די דומה גם בסיריון, אז יש מצב שמשהו משובש בדרך בה אתה משתמש ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Liquidator כתב:

בדיקה ראשונה: הצריכה היא 1 ל 5.

אני מציע שתמלא מיכל לאחר שתרוקן את הנוכחי

תבדוק בקבלה כמה ליטר

סע 100 ק"מ

תמלא שוב ותבדוק בקבלה כמה ליטר "אכלת"

תעודכן לפי זה כמה ליטר ל 100 ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

100 ק"מ זה לא מספיק. קצת פקקים בעיר והצריכה תקפוץ. נסיעה מת"א לחיפה בלילה - והצריכה תרד. המינימם הוא מיכל (תן למחט לרדת עד 1/3-1/4) ורצוי 2-3 מיכלים, לפחות 600-700 ק"מ בתוואים משתנים. אפשר גם לתדלק יותר פעמים על, נניח, חצי מיכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, sperial כתב:

תגיד, קנית זלדה? המספר הזה נראה מוגזם מאד, ומצריך בדיקה. מצד שני, אתה מתאר מצב די דומה גם בסיריון, אז יש מצב שמשהו משובש בדרך בה אתה משתמש ברכב.

איזה בעיה? אני נוסע לרוב נסיעות בתוך העיר לא מחוץ לעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בעיר זו לא צריכה תקינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...