Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאה למהירי החלטה

- XM -
שימו לב! השרשור הזה בן 1367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היה לפני שנה סיפור על בחור עם סקודה שהתלונן על איזה רעש או משהו ופירקו לו את כל הרכב, ואז הוא התלונן שהפשיטו לו את הרכב ושכלום לא יחזור לקדמותו.

השאלה היא האם יש מצב שגם את האטקה הזו פירקו לגורמים כדי להחליף צמה למשל, בגלל שהרכב עצמו היה חדש יחסית בזמן ה'אירוע' ועוד היה שווה הרבה כסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, EliC25 כתב:

היה לפני שנה סיפור על בחור עם סקודה שהתלונן על איזה רעש או משהו ופירקו לו את כל הרכב, ואז הוא התלונן שהפשיטו לו את הרכב ושכלום לא יחזור לקדמותו.

תסביר ברור יותר.

לגבי הסיאט- כנראה עברה ייבוש מקצועי או בחום מדברי טבעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, המחליף כתב:

תסביר ברור יותר.

ציטוט

הסקודה החדשה שלי- לא לבעלי לב חלש!

ב 24-9 צעדתי שמח וטוב לב לאסוף את הסקודה קודיאק דגם סטייל דיזל החדשה שלי מסוכנות סקודה בתלפיות ירושלים.
לאחר הסבר קצר אני מקבל את המפתחות ויוצא לדרכי. לא עברה דקה אחת!!!  ואני קולט שיש רעשים לא ברורים מהמנוע. מרים מיד טלפון לסוכן המכירות והוא עונה לי בזאת הלשון, "הרכב כבר רשום על שמך כך שאם יש בו תקלות אתה מוזמן לפנות למוסך".

למחרת התקשרתי למוסך נירגד בתלפיות, הסברתי להם שיש לי רכב חדש לחלוטין והוא משמיע רעשים לא ברורים, לאחר דקה המתנה ענתה לי המזכירה שהם עמוסים ושאגיע אליהם אחרי החגים (בעוד יותר מחודש)   בשום אופן לא הסכמתי לכך ולאחר הפצרות שלי אמרו לי להגיע בעוד כשבוע וחצי. בתאריך  7-10 הגעתי למוסך בשבע וחצי בבוקר, ושם רצו תחילה להפנות אותי ל גיל קאר סוכנויות רכב כי טענו שזה בגלל ההתקנות שלהם. כמובן שסרבתי והם נאלצו לבדוק את העניין. המכונאי טען שזה מהפלסטיקה של הדש בורד. שימו לב חברים מה היה הטיפול שלו : הדבקת מסקינטיפ על החלקים שחשב שהם משמיעים את הרעש (כן, זה אמיתי לגמרי). בשעה 12:00 לאחר ארבע וחצי שעות של המתנה הוא שחרר אותי ואמר שהכל תקין, שאלתי אותו, אתה בטוח שהמסקינטיפ הזה יחזיק למשך שנים ?  הוא ענה בבטחון שכן.  יצאתי מהמוסך ואחרי שתיים שלוש דקות אני שומע שוב את הרעש מהמנוע.
התקשרתי למוסך והם אמרו שיהיו מוכנים לקבל אותי שוב אבל רק בעוד כחודש ושבוע כי הם עמוסים..

למחרת התקשרתי ל צמפיון מוטורס ירושלים  שהם היבואנים של סקודה.   שם ענתה לי בחורה נחמדה ובשום אופן לא הסכימה להעביר אותי למנהל. סיפרתי לה את  כל הסיפור ובקשתי ממנה לדרוש מהמוסך לקבל אותי מיידית. היא חזרה אלי ואמרה לי שהם עמוסים ולא יוכלו לקבל אותי אלא רק לאחר החגים.  אמרתי לה שזה לא מקובל עלי ובקשתי לדבר עם מנהל אך היא סרבה בכל תוקף.

במשך שבועות נהגתי ברכבי החדש כשכל הזמן יש רעשים מהמנוע ולאט לאט חלחלה בי ההבנה שכנראה אכלתי אותה עם הרכב התקול ועם השרות הנוראי של ŠKODA Israel - סקודה ישראל 

כשבוע לאחר סוכות התקשרו אלי מהמוסך וקבעו לי תור באמרם שאני צריך לדעת שזה יקח להם לא מעט זמן. טענתי שמגיע לי רכב חלופי (לכל הפחות) הם מצידם אמרו שעלי לפנות לצמפיון. שוב אותה בחורה לא הסכימה להפנות אותי למנהל ובסוף אישרה לי לקחת רכב מחברת השכרה. הרכב שקבלתי הוא פיאט קטנה (ישנה ומלוכלכת) שבקושי נדלקת. 

הרכב שלי שוכב כמעט שבוע במוסך וכל פעם שאני מתקשר ומבקש לדבר עם הטכנאי שמטפל בו הם מסרבים!!!! ואומרים שאין רשות לטכנאי לדבר עם לקוחות. מעודי לא שמעתי על חוצפה כזאת. אני מבקש לדעת מה קורה עם רכבי החדש מהניילונים והם אומרים לי: אל תדאג, מטפלים בו.
אשמח לקבל תשובה מ אגוד המוסכים בישראל אם זה מצב תקין שלא נותנים לי לדבר עם הטכנאי ?

הלב שלי לא ניבא לי טוב מהמצב הזה אז החלטתי לנסוע למוסך ולראות בעצמי מה עושים עם רכבי. האמת, כשראיתי אותו חשכו עיני.. מצרף כאן סרטון ותמונה איך נראה הרכב החדש שלי. הם פרקו לו את הצורה בנסיונות להבין מהיכן נובע הרעש. הטכנאי (הנחמד) אמר לי שזו פעם ראשונה שהם מפרקים ככה סקודה קודיאק.
ואני שואל את ה המועצה הישראלית לצרכנות האם אני צריך לקבל לידי רכב שנקנה מלכתחילה תקול?! האם לא מגיע לי שהם יקחו חזרה את הרכב התקול וימסרו לי רכב תקין?  ברור לכל שרכב שפורק כך אף פעם לא יהיה כמו רכב שהגיע מהיצרן, ואני חושש לחשוב אילו תקלות יגרמו לי בעקבות הפירוק הזה..

אודה מאד לשיתופים ולרעיונות שלכם מה עלי לעשות במצב הביש הזה...

תודה
אריאל אטינגר
0

במקרה מצאתי בואטספ..

83035c29-5bf6-4aef-bd9c-17479df64edf.jpg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום תקלה, שברו בטח איזה כמה קליפסים בהתקנות והוא שומע קרקושים ומבחינתו המנוע לא תקין והרכב פח אשפה. הוא ניפח את זה יותר ממה שזה ועל מקרים כאלו נאמר 'אם זה עובד אל תגע.'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, ליעד נ. כתב:

הייתי קונה אותה רק כדי לתבוע את חברת הטרייד אין.

אתה מודע לכך שלא מדובר בטרייד-אין רשמי של היבואן, כן? 

(הטרייד הרשמי של צ'מפיון הוא "אוטודיל", ואין להם בכלל סניף בבת ים)

אתה מודע לכך שזה מגרש מכוניות סטנדרטי ששמו "טרייד-אין סניף בת-ים"?

אתה מבין שבעלי עסקים כאלה לפעמים פחות חוששים מתביעות, ומתמחים יותר בטביעות 🤪?

• רעיון טוב! 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...