Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאה למהירי החלטה

- XM -
שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, shellcase כתב:

תזכרו שמכוניות עובדות בגשם, מערכת החשמל מוגנת ממים ואם המנוע לא שאב מים פנימה, גם הוא לא ניזוק.

וזה בדיוק ההבדל בין Water resistant ל Water Proof.

הרכיבים החשמליים ברכב הם בגדר Water resistant - יכולים לעמוד בהתזה ואולי בקצת מים עומדים. שום מחשב מנוע לא מיועד לעמוד בכמות של מים כמו שיש בהצפה.

ואפילו לא דיברתי על מה שקורה בפנים. מה מצב האלקטרוניקה של הדשבורד ברכב הזה? אני פוחד לדמיין.

בחיים לא הייתי קונה רכב מודרני שעבר טראומה כזו. הצפה לגובה של מטר אולי כן (אם המחיר משקף את זה), אבל לא כשכול הפרונט כולל הדשבורד היה שקוע מתחת למים זורמים.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא,האם בבדיקת קנייה מתגלה,שהרכב טבע בשיטפון.

אם לא,סוחר/פרטי יכול למכור במחירון בשקט.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, המחליף כתב:

מעניין איפה הסיאט אטקה הזה התגלגל היום...

יתכן והיה אפשר למוכרו ב 70-80 K אבל לא ב-139..

יותר קל למכור רכב גמור במחיר גבוה מאשר במחיר נמוך.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשע שצריך לעצור , לא פלאה כריות אוויר לא נפתחים או נפתחים במכה קלה , כמו שקרה לבחורה שנהגה באלפא שלה .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב אובדן להלכה,הסוחרים עטים על הטרף.

לספר לך את האמת ? אולי סיפורי מכירת קרח לאסקימוסים.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתפסו אותי במילה,

אני מבת ים, ראיתי אחת מאוד דומה לזאת חונה בעיר, המספר היה לי מוכר ולא ידעתי מאיפה,

ראיתי את הפוסט הנ״ל לפני שבוע ואת הרכב לפני יומיים (אני חושב), מחר אוודא, יודע איפה הוא חונה..

אולי הבעלים של הטרייד נוהג עלייה, קנה אותה במחיר טוב והבין שלמכור יהיה לו קשה, כי עד שיתפוס איזה מבוגר שלא מחובר לרשת יקח זמן והרכב הנ״ל פורסם בכל חור אפשרי.

עריכה אחרונה על ידי ozal5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר היה:

https://cars.walla.co.il/item/3333730

כתבה שפרסמתי אחרי מכת השטפונות

כולל:

1. תמונה של המכונית הזו ממש בכתבה

2. איך טרפדו חברות הביטוח את הקמת מאגר מידע על מכוניות שעברו טראומה ביטוחית

3. למה מכונית שעברה דבר כזה היא פצצה מתקתקת

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הכתבה שלך היו ישיבות והצבעות בנושא רישום מקרה ביטוחי חמור ברישיון הרכב, אתה יודע איך אפשר להשיג את שמות חברי הכנסת שהצביעו בוועדה? הגיע הזמן לפרסם את שמם ברבים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, shellcase כתב:

תזכרו שמכוניות עובדות בגשם, מערכת החשמל מוגנת ממים ואם המנוע לא שאב מים פנימה, גם הוא לא ניזוק.

רכיבי החשמל כגון: ממסרים (ויש רבים כאלה) וחיווט חשמלי מוגנים בפני התזה של מים ולא טבילה במים במיוחד לא לפרק זמן ארוך.

יישנם נשמים במנוע וגם בתיבת ההילוכים שדרכם בהחלט יכול לחלחל מים.

זה היה רק על קצה המזלג ויש עוד המון רכיבים שאינם עמידים בכלל במים לדוגמא: לוח השעונים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמו שאמרתי, אם הרכב יובש כראוי ועברו על מערכת החשמל שלו כמו שצריך, כולל ניקוי מגעים - סביר להניח שהוא יחיה עוד (יהיו תקלות בהמשך, אבל אם זה משתקף במחיר - זה בסדר).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהקצת שאני יודע על התעשייה הזאת, 

רכבים שמוגדרים כאובדן להלכה נמכרים ע"י חברות הביטוח ב50% מחירון לסוחרים מה שמשאיר להם מספיק בשביל לעשות השבחה ברמה נמוכה ולמכור קצת מתחת למחירון לפרייר הבא.

לפני חודש הסתובבתי בכפר קאסם לקבל כמה הצעות מחיר לרכב שלי ואחד הדברים שנגלה לעיני זה אאוטלנדר 19 שהפחח חתך לו חצי תחת (לאורך) התחיל מאמצע המפתן של הדלת האחורית והוריד את כל קורה C עד אמצע הבגאז' את הגג הוא כנראה מיישר.

התמונות שמגיעות לפה לפעמים ממדינות מזרח אירופה , זה קורה גם פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, shellcase כתב:

וכמו שאמרתי, אם הרכב יובש כראוי ועברו על מערכת החשמל שלו כמו שצריך, כולל ניקוי מגעים - סביר להניח שהוא יחיה עוד (יהיו תקלות בהמשך, אבל אם זה משתקף במחיר - זה בסדר).

הבעיה בתקלות האלה שלפתור אותן יכול לקחת המון זמן וכסף.

זה לא לקחת רכב עם גיר חצי עובד ובמקרה הכי גרוע אתה יודע שתשים 4 אלפ ויומיים עבודה.

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...