Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקרת שיוט אדפטיבית בהוט האצ' - כמה משמעותי לכם

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

בקרת שיוט אדפטיבית בהוט האצ' - כמה משמעותי לכם  

111 הצבעות

1. 1. אתם הולכים לקנות משפחתית - כמה משמעותי לכם הפיצ'ר "בקרת שיוט אדפטיבית"

• לא חשוב בכלל
      20
    • חשוב - אבל לא דילבריקר
      47
    • חשוב מאוד - לא הייתי קונה רכב בלי זה
      44

פוסטים מומלצים

לדעתי בטווח מחירים של 150+ אש"ח, חבילת מערכות בטיחות מלאה מקורית צריכה להיות תנאי סף.

אתה יכול לא להשתמש בהן, אבל יצרן שלא שם אותן (או יבוא שמתקמצן לייבא רכב עם כאלה), פשוט מזלזל בלקוחות, ולא מגיע לו לקבל את הכסף שלי.

אני יכול להבין למה אין את זה בדאצ׳יה סנדרו (כי זול), אבל אין מצב שאקנה רכב דוגמת הונדה טייפ R או סיאט קופרה, ואקבל יריקה בפרצוף דוגמת מובילאיי.

אם שמים את זה בקורולה היברידית, אין מצב שלא יהיה את זה ברכב יקר יותר (שלא בהכרח יותר יקר לייצור מהיברידי עם מנוע חשמלי, אינוורטר וסוללה).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לי בפיקאסו יש אדפטיבית ללא יכולת עצירה (קיים רק ברמת גימור אקסלוסיב=לטעמי שווה את ההפרש במחיר). ועם כל זה זה פיצ'ר שימושי מאוד בנסיעה בינעירונית חסל סדר התעסקות עם הבקרת שיוט/גזברקס. נועל מהירות הגיונית וזהו. 

אם היתה מערכת מת'קדמת יותר לזחילת פקקים ושמירת אקטיבית של נתיב זה היה ואוו.

היום יש שתי דברים שאני לא אוותר עליהם ברכב הבא. קיילס ובקרת שיוט אדפטיבית נורמלית. 

אבל אשתי למשל אפילו לא מנסה להבין את המערכות האלו ואני מניח שיש המון כמותה. (אפילו במערכת העזר לחנייה היא לא רוצה להתמש לך תבין....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, vadim6385 כתב:

לדעתי בטווח מחירים של 150+ אש"ח, חבילת מערכות בטיחות מלאה מקורית צריכה להיות תנאי סף.

אתה יכול לא להשתמש בהן, אבל יצרן שלא שם אותן (או יבוא שמתקמצן לייבא רכב עם כאלה), פשוט מזלזל בלקוחות, ולא מגיע לו לקבל את הכסף שלי.

אני יכול להבין למה אין את זה בדאצ׳יה סנדרו (כי זול), אבל אין מצב שאקנה רכב דוגמת הונדה טייפ R או סיאט קופרה, ואקבל יריקה בפרצוף דוגמת מובילאיי.

אם שמים את זה בקורולה היברידית, אין מצב שלא יהיה את זה ברכב יקר יותר (שלא בהכרח יותר יקר לייצור מהיברידי עם מנוע חשמלי, אינוורטר וסוללה).

תסלח לי אבל אתה כל כך לא בעניין של רכב ספורטיבי...

ברכב ספורטיבי אני מוכן לוותר על כל השטויות האלקטרוניות (מצלמות הקפיות, בקרת שיוט, מסך טלויזיה, ועוד...) תמורת חווית נהיגה.

רכב שאינו ספורטיבי, זה סיפור אחר.

(ההודעה מנוסחת אולי כמשהו אישי - אבל הכוונה היא למה שהיא משקפת - לדעה - לא חלילה לכותב שאיני מכירו)

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
  • רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש בעניין רכב ספורטיבי, אבל אני מסתכל על דברים בתור חבילה כוללת, והחבילה הכוללת היא רכב פרטי שב99 אחוז נוסע נסיעות מנהלתיות, ופעם באף פעם יוצאים איתו לנסיעת פאן.

אם זה היה רכב מירוצים טהור, שמגיע למסלול על גרר, אז באמת אין שום צורך בשום דבר שלא קשור לביצועים נטו (כמו בקרות אלקטרוניות, או אפילו דברים כמו מושבים ובידוד רעשים).

אבל ברכב שעולה הרבה יותר ממשפחתית סטנדרטית, (וגם מיועד לשמש בתור משפחתית סטנדרטית רוב הזמן, זה כל הקטע בהוט האטצ׳ים מאז גולף GTI דור 1) אני מצפה לקבל במינימום את כל מה שמקבלים במשפחתית סטנדרטית (שעליה אותה הוט האטץ׳ מתבססת). כמובן חייב שתהיה את היכולת לנתק את זה, אבל זה חייב להיות שם, גם אם זה רק מהסיבה ששילמתי ומגיע לי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, vadim6385 כתב:

אני לא ממש בעניין רכב ספורטיבי, אבל אני מסתכל על דברים בתור חבילה כוללת, והחבילה הכוללת היא רכב פרטי שב99 אחוז נוסע נסיעות מנהלתיות, ופעם באף פעם יוצאים איתו לנסיעת פאן.

אם זה היה רכב מירוצים טהור, שמגיע למסלול על גרר, אז באמת אין שום צורך בשום דבר שלא קשור לביצועים נטו (כמו בקרות אלקטרוניות, או אפילו דברים כמו מושבים ובידוד רעשים).

אבל ברכב שעולה הרבה יותר ממשפחתית סטנדרטית, (וגם מיועד לשמש בתור משפחתית סטנדרטית רוב הזמן, זה כל הקטע בהוט האטצ׳ים מאז גולף GTI דור 1) אני מצפה לקבל במינימום את כל מה שמקבלים במשפחתית סטנדרטית (שעליה אותה הוט האטץ׳ מתבססת). כמובן חייב שתהיה את היכולת לנתק את זה, אבל זה חייב להיות שם, גם אם זה רק מהסיבה ששילמתי ומגיע לי.

אתה מסתכל על זה כמו על מסעדה ש"פותחת שולחן" עם מגוון סלטים פיתות וחומוס ושיפוד פרגית ושיפוד קבב.

אני מסתפק בנתח בשר איכותי ומשהו קטן ליד. וברור לי שאני אשלם יותר.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקבל את הגישה.

איש איש באמונתי יחיה

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני 55 דקות, מיץ פטל כתב:

אתה מסתכל על זה כמו על מסעדה ש"פותחת שולחן" עם מגוון סלטים פיתות וחומוס ושיפוד פרגית ושיפוד קבב.

אני מסתפק בנתח בשר איכותי ומשהו קטן ליד. וברור לי שאני אשלם יותר.

הקבלה משעשעת אך מדוייקת.

רכב משפחתי מטבעו מנסה לענות על כמה שיותר צרכים ומי שרוכש אותו, גם הסבילות שלו לחוסרים נמוכה יותר.

מי שרוצה תכונה מסויימת שתבלוט באופן מיוחד (ספורט, שטח), בפירוש מוותר על דברים בדרך.

בין אם זה נוחות ולבין אם זה איבזור מסויים. בבמוו חסרים לי דברים מעצבנים (לפחות היה AA במסך, הקילס רק להנעה),

אבל וואלה, הייתי קונה אותה (ודומותיה) שוב גם עם חוסרים כאלה בזמן שאני מרוויח הרבה ממה שאני באמת רוצה.

• אהבתי 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוט האצ' היא משפחתית עם פלפל חריף, לא רכב ספורט טהור.

כול הקטע זה שתוכל לעשות את כול הדברים הרגילים עם המשפחתית וגם להתגרזן.

זה לא נתח בשר איכותי ומשהו קטן ליד. זאת פשוט ארוחה עם יותר בשר, שהוא יותר איכותי. אבל זה לא פילה עם תפוח אדמה קטן בצד (זאת מיאטה/ברז 😍).

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול כמו שנאמר כבר, הוט האץ' היא בראש ובראשונה רכב דיילי וכדאי מאוד שיהיו מערכות בטיחות מודרניות.

אבל! זה בהחלט לא דיל ברייקר, אני אשמח להתארגן על איזו מגאן RS.

מה שכן, מעדיף לוותר על מערכת start&stop

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, David32 כתב:

זה לא נתח בשר איכותי ומשהו קטן ליד. זאת פשוט ארוחה עם יותר בשר, שהוא יותר איכותי. אבל זה לא פילה עם תפוח אדמה קטן בצד (זאת מיאטה/ברז 😍).

ההוט האצ' של היום הגיעו לרמת יכולות מאוד גבוהות - מספיק לראות תוצאות ברינג מול מכוניות ספורט.

בהיבט השיווקי אין ספק שמרבית הרוכשים מחפשים את הגרסה הכי מאובזרת שיש לגולף (למשל).

אבל יש גם ביקוש למכוניות שהניהוג שלהן ברמה גבוהה במיוחד, תוצאה של השקעה גבוהה בשלדה שגם מתורגמת להנאה. כמו ההונדה והרנו. ששם הרוכשים מוכנים "לסבול" גיר ידני או חוסר במערכת אלקטרונית שבינה לבין הנאה אין הרבה קשר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, David32 כתב:

בדיוק.

מכונית משפחתית מבחינתי זה כמו מסעדה מזרחית טובה.

אתה יכול להזמין את המנה הכי זולה ולקבל שולחן מלא בסלטים ותוספות (משפחתית בדגם בסיסי).

ואתה יכול להזמין את המנה הכי יקרה שלהם, ועדיין לקבל שולחן מלא בסלטים ותוספות (הוט האטץ׳ שהיא בעצם משפחתית משודרגת).

אתה יכול גם ללכת למסעדה ברמה יותר גבוהה, ולקבל סטייק פילה מיניון (לא ממש מבין בשמות של זה), מבשר סופר איכותי, שהכין שף מפורסם, עם רוטב שעבדו עליו ארבע שעות, ואיזה תפוח אדמה קטנטן בצד, אבל זה כבר לא יהיה מסעדה מזרחית עם שולחן עמוס בסלטים וקפה שחור עם בקלאווה בסוף הארוחה, זה יהיה משהו ברמה אחרת לגמרי ובתקציב אחר לגמרי (מכונית ספורט פרופר).

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מזמן זה לא שם. קח למשל את פוקוס RS... לא קונה את הדבר הזה מישהו שמחפש משפחתית קצת חריפה. אלא מישהו שרוצה מכונית ספורט שנאלצים לחלוק עם עוד נוסעים...

וזה בסדר - יש גולף GTI שזה מה שאתה מתאר (והיא אגב הרבה יותר מסתם משפחתית עם תוספות) ויש את מה שתארתי מעלה.

חוץ מזה, מאוד קשה להסביר מה מיוחד במגאן RS או סיביק טייפ R, למי שלא נהג "חזק" במכונית ספורטיבית. זו לא מכונית עם תוספות. הקו שלך שגוי מראש אם אין לך ניסיון.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, מיץ פטל כתב:

זו לא מכונית עם תוספות.

זאת ההגדרה של הקטגוריה אבל.

זה לא דגם נפרד.

אני מבין מה אתה אומר, אני אפילו מסכים חלקית.

אבל כשאומרים לי הוט האצ' אני חושב על רכב דיילי שיכול גם לתת בראש מדי פעם. לא על רכב שאני מתפשר על נוחות איתו ושובר את הגב.

אגיד לך יותר מזה - יצרנים שאת הגרסאות החמות שלהם בונים ככה שאתה נאלץ להתפשר יותר מדי - מפספסים את הקטגוריה והולכים לקטגוריה שונה (ספורט שהוא גם משפחתית, במקום משפחתית שהיא גם ספורט).

אני מבין שזה פותח דיון על הגדרות, בסוף זה דיון שלרוב נכשל וכול צד מתבצר בדעה שלו. 🤷‍♂️

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...