Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפשית משומשת 30-40 אלף שח

Wasermania
שימו לב! השרשור הזה בן 1366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכרנו פיקנטו 2015

ובכסף רצינו לקנות רכב רציני יותר גם אם זה אומר לרדת כמה שנתונים..

אאודי או וולוו במחיר הזה הן לגיטימיות או שחרושות מידי וחבל על הכסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה תקבלו וולוו או אאודי שכבר מתחלות לעלות הרבה מאוד כסף בתיקונים. מה בדיוק אתם מחפשים? מה נחשב רציני?

תמיד שמח לעזור וליעץ לגבי רכישת רכב - במיוחד רכבים שנותנים תמורה טובה לכסף(אפשר גם בפרטי).
בעבר: פג'ו 205, דיהטסו אפלאוז, פיאט מולטיפלה(זוכת תחרות הרכב הכי מכוער בעולם), רנו לוגאן, ניסאן מיקרה
היום: טויוטה סיינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לאאודי או וולוו ב40k הוא קצת קיצוני, במחיר הזה תמצאו פריטים מיושנים עם קילומטראז גבוה והרבה מאוד ידיים מה שיתן סבירות גבוהה שהרכבים יהיו בשלב שבו הם דורשים קצת יותר תשומת לב מכנית או במילים אחרות מועדים לתקלות והן יהיו יקרות.

מה אתם מחפשים ברכב רציני יותר כלשונכם ?

למה להתמקד דווקא ברכבי יוקרה בתקציב בעייתי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכלו לקנות שברולט מאליבו היא יפה חזקה(3.5 לי' או2.4)  ולוקחת דלק קצת יותר ממשפחתיות (לא הפרש גבוה) 

נדמה לי שתמצאו סביבות 2012 בתקציבכם ואפילו 13

וולוו הוא אוטו ששותה המווווון וטיפולים יקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאליבו לא צורכת הרבה וולוו שטיינית? אני בטוח שהתבלבלת קצת המאליבו אחת מרכבי המנהלים הכי צמאים שיש בקטגוריה.

לנושא השרשור @Wasermania וולוו או אאודי עטירות טכנולוגיה מתקדמת ורגישה. ספציפית הדגמים שרלוונטים ל40k לא מתיישנים בכבוד לאאודי בתקציבך יהיו גרסאות ראשוניות של מנועי TSI וגירי DSG וולוו מצויידת בגיר המשוקץ powershift של פורד וגם כן מנועים לא כ"כ אמינים של פורד.

אם אתה מחפש הרגשה של "רכב" אני חושב שמשפחתיות צעירות יותר ב3-4 שנים יתנו לא פחות הרגשה מרכב מנהלים ישן ויהיו הרבה יותר זולות לאחזקה אבל השורה התחתונה היא מה החביחה הנכונה מול הדרישות שלך? כלומר כמה אנשים הולכים לנסוע ברכב? לאיזה מרחקים? מה תוואי הנסיעה? מה השאיפות מהרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.6.2020 בשעה 01:52, Wasermania כתב:

מכרנו פיקנטו 2015

ובכסף רצינו לקנות רכב רציני יותר גם אם זה אומר לרדת כמה שנתונים..

אאודי או וולוו במחיר הזה הן לגיטימיות או שחרושות מידי וחבל על הכסף?

אני לא יודע רכב "רציני" מהו.

לפי התקציב אינכם משופעים בכסף, ולכן עליכם לשקול לא רק את מחיר הרכישה אלא גם את עלויות האחזקה השוטפת והסיכון לתקלות יקרות.

בשלב ראשון נסי להגדיר צרכים: כמה נוסעים ומטען, מתווי נסיעה, דרישות אבזור וכו'. אחרי דתגדירו צרכים יהיה יותר קל לתת המלצות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, המחליף כתב:

תוכלו לקנות שברולט מאליבו היא יפה חזקה(3.5 לי' או2.4)  ולוקחת דלק קצת יותר ממשפחתיות (לא הפרש גבוה) 

אני לא רואה מצב שבו מליבו עם מנוע v6 תיקח רק מעט יותר ממשפחתית, אפילו כזו אטמוספרית...

מליבו תהיה צמאה ענקית וכבדה, לא רכב למישהו שמחפש כלי ב40 אלף שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Gavrik כתב:

מאליבו לא צורכת הרבה וולוו שטיינית? אני בטוח שהתבלבלת קצת המאליבו אחת מרכבי המנהלים הכי צמאים שיש בקטגוריה.

לפי מה ששמעתי יש שהוציאו ממליבו 1.9-10 שוב אדגיש- שמעתי.

בעבר דיברו על זה בפורום 

יש גם המון מאליבו מוסבות גפ"מ חסכוניות אבל זה עניין אחר.

ולפות"ש- תוכלו למצוא טויוטה קאמרי או אוונסיס.

עריכה אחרונה על ידי המחליף
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה שאתה מצרף נתון הוא צריכת דלק נמדד בליטר ל100 ק"מ כלומר ככול שהמספר גבוהה יותר כך הרכב צורך יותר מנוגד לנתון צריכת הדלק בארץ שפו זה נמדד בקילומטרים לכול ליטר.

לשם הסתברות לפי הטבלה הנ"ל המאליבו גומעת 9.7 ק"מ לליטר בהתחשב בכך שמשפחתיות מודרניות עושות 13-15 ק"מ לליטר מדובר בהבדל משמעותי.

בוולוו דווקא אפשר לקבל +-12 ק"מ לליטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1366 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...