Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם כל הרכבים במגרשים זה רכבים אחרי תאונות?

PeteRoy
 שיתוף
עוקבים 22

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, ordanltd1 כתב:

טופס גילוי נאות מגיע עם סנקציה אם המגרש משקר תובעים ומקבלים פיצוי מאוד גדול

למה להכניס ראש בריא למיטה חולה?

אם מדובר ברכב סטנדרטי ונפוץ, למה לא ללכת למגרש מוכר כמו אוטודיל, קרסו טרייד אין וכו' או לרכוש ממוכר פרטי?

ניחא אם היה מדובר ברכב ייחודי שאין בשום מקום.

ולא משנה באיזה מקרה - פרטי, מגרש מוכר, מגרש קטן ולא מוכר - לקחת לבדיקה.

Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • 9 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

ומעלינו בשמים מרחפים מלאכים ושומרים עלינו מכל רע.

אין שום בעיה לקנות רכב ממגרש ,יש טופס גילוי נאות אם הרכב עשה תאונה ותוקן בצורה תקינה והפחיתו מהמחיר את הירידת ערך Sent from my iPhone using Tapatalk

^^^ ordanltd1 כן, ובמגרשים כולם כותבים בטופס הזה רק האמת וכל האמת. ( חוץ מהמקרים , בלחקם נתקלנו כאן בפורום, בהם הרוכש רדף אחרי הסוחר בבתי משפט חודשים או אפילו שנים , כי מצב הרכב בפועל לא תאם למה שר

יש מגרשים או סוחרים שמנסים לאגור רכבים נדירים / מבוקשים מאוד ואפשר לבדוק את ההזדמנויות האלה (בדגש על לבדוק בכל דרך אפשרית, סליקה, בדיקות במכון וכו')

אם מדובר ברכב סטנדרטי לא הייתי הולך למגרש

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור קצר לשבת, אז שמעתי על בחור שקנה לפני 3 שנים יונדאי טוסון 1.6 ליטר ממגרש. לא יודע אם הבחור עשה בדיקה אבל המגרש שייך לחבר של חבר אז כניראה שהכל בסדר רכב נרכש. לפני מספר חודשים הבחור רצה להחליף רכב. לקח את היונדאי למגרש של חבר של חבר אחר שם הוחלט להחליף היונדאי באאוטלנדר. אבל צריך לעשות בדיקה ליונדאי ושם התגלה שהבעלים הראשון קיבל על הטוסון 103 אלף שח ירידת ערך כניראה על ת. ד שהרכב עשה. מי שלא הבין אז הטוסון הוכרז כטוטאל לוס. הגיע למיגרש תוקן ונימכר לפראייר. אני מאמין שגם המיצובישי לא 100% למרות שהפעם הרכב ניבדק. שורה תחתונה... לקנות מפרטי כניראה הסיכוי שהרכב יהיה טוב יותר מאשר מגרש עלום שם. אני תמיד ממליץ לקנות מפרטי במיוחד רכב שנימצא מלא על הכביש.

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW POLO 2011 1.2TSI DSG.

8)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה בעיה גם לקנות ממגרשים מוכרים כמו טרייד מוביל, אוטודיל וכו'.

כמובן לקחת לבדיקה בכל מצב.

Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב זה לקנות ממוכר פרטי שגם עושה רושם של פרטי.

עריכה אחרונה על ידי קריאטיב אגרסיב
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש הכל מהכל וסיפורים לא חסר, ראית רכב שאתה רוצה, תבצא בדיקות, תבדוק ברשת, תבדוק פיזית, תיקח למקום בדיקה שאתה רוצה ולא של המוכר, יש לא מעט "סוחרים פרטיים" שמוכרים רכבים שעברו תיקון קל או גדול. תיהיה עם הראש על הכתפיים ולא לפעול בחפיזון, מה שלא צריך להיות שלך לא יהיה.

ולגבי החלפת שמשות ודברים אחרים.. טעויות קורות וגם אם הן לא בהאשמת הנהג, לדוגמא נסעת בכביש וניתז לך אבן  ממשאית והשמשה ניסדקה, לא תחליף ? וגם עם ביטוח שמשמות תקבל חלופי או ממקום עלום שם...

העיקר שיהיה בהצלחה🤪

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט היתה כתבה בטלויזיה לפני שנה / שנתיים באחד הערוצים הגדולים (12/13 ודומיהם) על זה שגם במגרשי היבואן מצאו לא מעט קומבינות והסתרות,

אם אני זוכר נכון מצאו שבטויוטה סלקט הסתירו תאונות ב-CH-R וגם באחד המגרשים של טרייד-(מלאו את החסר) מצאו רכבים שטפסי הבדיקה שלהם לא היו 100% מהימנים.
אני יכול לנסות לאתר את הכתבה הזו ברשת, אבל גם שם ראו שהמצב לא להיט.

אני לעולם לא אקנה רכב יד שניה מליסינג (אני מכיר אנשים עם רכבי ליסינג ומכיר ה-מ-ו-ן רכבי ליסינג, אין סיבה בעולם לקנות רכב כזה, גם אם היה לו "נהג יחיד" שזה עוד שקר שמי שהמציא אותו גאון..),
וככל הנראה גם לא ממגרש כזה או אחר.. רק יד פרטית מאדם פרטי שאינו סוחר ואחרי בדיקה ותשאול המוכר וכאלה, זה לא אומר שבטוח אצליח ולא אפול, אבל זה עוזר לצמצם את ה"סיכון".
לשמחתי אני במקום בו אני יכול להרשות לעצמי לרכוש רכב חדש ישירות מהיבואן (יד 0) בסוכנות, אני לחלוטין מבין שזו זכות גדולה שאין לרוב האנשים,

אם כי כיום, עם כל עסקאות הליסינג הפרטי (שלמה סיקסט ודומיו), נראה ששוק היד השניה הולך ומת. פשוט ככה.

💡אמרת ? אל תבטיח; הבטחת ? אל תכתוב; כתבת ? אל תחתום; חתמת ? אל תתפלא 😏

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

בעל מיגרש קטן הסביר לי פעם שיש סוג של "שרשרת מזון" בתחום.
החברות הגדולות  של היבואנים והליסינג מעבירות למגרשים סוג ב' את מה שהם מתביישים למכור אצלם ללקוחות או לא רוצים להתעסק, הרבה פעמים בעיסקת חבילה של כמה רכבים במכה.
אלה בתורם מעבירים הלאה את השאריות למגרשים הקטנים, שלהם אין רגש בושה בכלל.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי בעבר כמה מסחריות מקרסו טרייד. רכבים במצב חדש

יצא לי לקנות גם מאוטודיל רכב יקר במצב חדש.

לוקחים לבדיקה,

יש גילוי נאות.

בתאריך 27.6.2020 בשעה 14:53, dorsht כתב:

אם מדובר ברכב סטנדרטי ונפוץ, למה לא ללכת למגרש מוכר כמו אוטודיל, קרסו טרייד אין וכו' או לרכוש ממוכר פרטי?

תלוי למה אתה קורה סטנדרטי.

יש רכבים שיש המון מהם על הכביש, אבל לא ניתן למצוא אותם באוטודיל קרסו וכו'

לפחות לא את הגרסאות עם המנועים הגדולים, אלא רק את הבייסיק שבבייסיק, וגם זה, אחד ל.....

אבל יש מגרשים ששם יותר קל למצוא, "מגרשי יוקרה" וכו'

אפילו L&K שלא מוגדר "רכב נדיר" \ "רכב יוקרה", קשה למצוא באוטודיל שזה בעצם הטרייד של פולסווגן אאודי סקודה.

אם "סטנדרטי" התכוונת למאזדה 3 וכו' אז אתה צודק, בכל מגרש ניתן למצוא

אבל מה עושים כשרוצים רכב אחר, שיש כמוהו על הכביש, אבל הוא לא מאזדה או טויוטה?

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא קניתי ממגרש וגם לא אקנה בחיים.

בצעירותי כן קניתי מסוחר שהתחזה לפרטי, למדתי לזהות אותם בקלילות, לכן גם מהם לא אקנה יותר בחיים.

מאדם פרטי אני מבצע בדיקות לפני הקנייה:

(אני בודק את הרכב בעצמי +בדיקת רקע על המוכר +מאגר הביטוח +בדיקה במכון)

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx  🎌

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

יש ויש, לרכבי יוקרה יש את המתמחים.

למשל זה :   https://www.facebook.com/pages/category/Interest/Royal-Motors-רויאל-מוטורס-829079597251045/

(אין לראות את זה כהמלצה או קידום)

הבחור רוכש מכוניות "יותר מיוחדות" לפעמים במחירי מחירון ואף מעט יותר, אבל מוכר במהירות , כאילו יש לו רשימת המתנה. רכב שמגיע אליו נמכר כמעט מיד. ושיטת הפרסום שלו מעידה כי הוא לא חושש ולא מסתתר .

ממה שהבנתי מחבר שמכר לו מכונית לאחרונה הרכב נמכר תוך 3 ימים. השיטה ככל הנראה מימון נדיב מיידי לקהל היעד שלא יכול לרכוש רכב יוקרה יקר במלוא הסכום ולא תמיד יכול לקבל אשראי בנקאי רגיל.

מכוניות שהחלו דרכן בליסינג ונמכרות שלא על ידי הטריידאין הרישמי של היבואן, ככל הנראה אינן מציאה ועברן טראומטי במידה מסויימת, עד כדי שיקום אחרי נזק משמעותי.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא רואה סיבה שלא לקנות ממגרש.

אין הבדל בין פרטי למגרש ותהליך הרכישה דומה-אימות הנתונים,בדיקה,נסיעת מבחן.

אפילו עדיף מגרש,יש

אחריות,מבחר,יביאו כל רכב מכל סניף,מימון אם צריך,טרייד אין וכו'.

Mazda 3 5D 2015

Honda Civic 2016

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי איזה מגרש.

מגרש טרייד אין רשמי של יבואן כלשהו עם מידע שקוף ( בגדול ) לגבי הרכב - אולי יהיה זהה לאדם פרטי ששמר וטיפל, אולי אפילו עדיף מבחינת התנאים ( אחריות/ ממון ).
סתם מגרש סוחרים שמנסה למכור כל מיני רכבים שהבעלים/ חברת ליסינג התייאשו למכור ( או לא נעים למכור מסיבות שונות ) - ממש לא.

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 10.4.2021 בשעה 21:51, קריאטיב אגרסיב כתב:

הכי טוב זה לקנות ממוכר פרטי שגם עושה רושם של פרטי.

לא, כי מוכרים פרטיים הם כולם הבמבה הכי צהובה על המדף

• מצחיק 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002

Wherever you go, there you are

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...