Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ST12345

תביא לי בבקשה אחד קוראסון, אחד באגט ואחד 5008, תודה.

Recommended Posts

לפני כשעה, מיץ פטל כתב:

מפחיד הציוד על הגג וצורת הקשירה - זה יכול בבלימת חירום להפוך למטען משוגר.

לא יודע איך הגעת למסקנה הזאת. ההסתברות שאתה נהג משאית פלטה מנוסה היא לא גבוהה, אך בהחלט תיתכן. אם אכן אתה נהג משאית פלטה מנוסה אז הייתי מציע לך לשקול ברצינות החלפת קריירה. (*** פלטה-משאית שכל מטען חייב לקשור עליה). 

ולענייננו: כל פריט על הגג מונח על מזרנים וקשור בנפרד במיתרים דקים בקשר נהגים נמתח. הארגז קשור באיקס וגם מעוגן לכנף הקדמית. זה שהכל יושב על המזרנים זה נותן טיפה חופש לקשירה ואז היא לא מתרופפת.

על כל זה יש את הרשת רק למקרה חרום באמת, בכדי שהיא תשאיר את כל החבילה יחד בבלימת חרום או הסטת הגה חזקה. 

*** כותב שורות אלו מחזיק ברישיון 04 מזה 25 שנה וגם נהג על סמי טריילר פלטה ופול טריילר פלטה בו חייב לקשור כל דבר. כמו כן קשרתי נגמש"ים, רק"מ צבאי, טנקים, מנועי טנקים וכמעט כל דבר שזז. מקווה שזה יניח את דעתך ברמת הבטיחות למטען...(;-

עריכה אחרונה על ידי ST12345
  • אהבתי 2
  • מעניין 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מחכה לשרשור טיפים על קשירת מכוניות ובכלל

• רעיון טוב! 1

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 56 דקות, ST12345 כתב:

כותב שורות אלו מחזיק ברישיון 04 מזה 25 שנה

כבר אין דרגות רישיון במספרים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העדכון. רישיון למוביל טנקים. בגיל 17 הוצאתי רישיון ג', בגיל 19 מעל 15 ובגיל 20  וקצת רישיון סמי. במילואים עברתי הכשרה למובילי טנקים.  מצידי תקרא לרישיון איך שבא לך...(;-

בכל זאת לקח לי להעמיס ולקשור יותר משעתיים אז התגובה של מיץ פטל קצת עודדה אותי לפתוח. בדרך כלל אני פחות יהיר (טיפה פחות). 

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

חחח, נראה לי שהיום זה C+E

ליאור

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 2.8.2020 בשעה 19:07, ST12345 כתב:

לא יודע איך הגעת למסקנה הזאת. ההסתברות שאתה נהג משאית פלטה מנוסה היא לא גבוהה, אך בהחלט תיתכן. אם אכן אתה נהג משאית פלטה מנוסה אז הייתי מציע לך לשקול ברצינות החלפת קריירה. (*** פלטה-משאית שכל מטען חייב לקשור עליה). 

ולענייננו: כל פריט על הגג מונח על מזרנים וקשור בנפרד במיתרים דקים בקשר נהגים נמתח. הארגז קשור באיקס וגם מעוגן לכנף הקדמית. זה שהכל יושב על המזרנים זה נותן טיפה חופש לקשירה ואז היא לא מתרופפת.

על כל זה יש את הרשת רק למקרה חרום באמת, בכדי שהיא תשאיר את כל החבילה יחד בבלימת חרום או הסטת הגה חזקה. 

*** כותב שורות אלו מחזיק ברישיון 04 מזה 25 שנה וגם נהג על סמי טריילר פלטה ופול טריילר פלטה בו חייב לקשור כל דבר. כמו כן קשרתי נגמש"ים, רק"מ צבאי, טנקים, מנועי טנקים וכמעט כל דבר שזז. מקווה שזה יניח את דעתך ברמת הבטיחות למטען...(;-

אני באמת מחזיק רק רשיון סטנדארטי ואין לי תואר מתקדם בקשירה - ועדיין לא שכנעת אותי.

הסתמכות על מזרון שנותן "קונטרה" טוב למצבים רגילים, טוב כל עוד לא קורה דבר חריג. לעומת זאת ה"קונטרה" הזו היא מרווח תנועה שבמכה לא משמעותית תתורגם לחופש בקשירה ולסכנה שאחד הפריטים ישוגר לעבר מטרה אומללה. אבל אולי הרשת תציל את המצב... נו שויין.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

@ST12345

חוזר על השאלה שלי מקודם:

בתאריך 2.8.2020 בשעה 18:21, m3x7r3m3 כתב:

יש לך מוטות רוחב - למה לך צ'ימיגג מקורי?

היתרון הכי משמעותי של הצ'ימיגג המקורי (וזה שבגללו שווה תוספת הפרמיה) זה הווים שנכנסים בין גומיית הדלת לשלדה.

עם מוטות רוחב אתה לא צריך את הווים הללו, וקושר את התיק למוטות, מה שמאפשר לך תיקים הרבה יותר פשוטים וזולים

ליאור

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Create New...