Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביא לי בבקשה אחד קוראסון, אחד באגט ואחד 5008, תודה.

ST12345
שימו לב! השרשור הזה בן 782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

YOU HAVE DAD ISSUES, YOU KNOW... 

אצלי זה היה הפוך - אבא שלי מעולם לא הרשה לעצמו להגשים חלום עד שיום אחד אנחנו יושבים לאכול בתחנת דלק בפלד בחולון במסעדה הסינית שאנחנו אוכלים בה כבר שנים (היי פונג) וממול יש מגרש רכב קטן (שעדיין קיים) ואיזו אוונסיס מבצבצת לה... מפה לשם אני קונה אוונסיס ב65 אלף שקלים - אבא שלי קונה B4 2010 חדשה ב165 אלף שקלים. 

הB4 שלו עד היום אצלי והוא כבר התקדם ב2015 עוד פעם לB4 חדשה - לאבא שלי יש SON ISSUES... 

אם אין שכל אין דאגות לא? - מסקנה - עדיף להיות מפגר. 

אז, תתפגר איתה? אוקיי רץ להתחבא מתחת לאיזה שולחן ושוכר קפקזי להגנה עצמית. 

(תהנה ותתחדש אילען באבור אילי ג'בהום)

עדיף להתחרט על דברים שעשית! 

טוב להתחנן למחילה מאשר לבקש רשות!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 180
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

@lanosforce אתה באמת מיוחד או חסר פחד, או סוג של ספונטני מטופש, אתה קונה ממגרשי רכב בעקבות גחמה? 

@ST12345  הסורנטו נמכרה? כל זה בגלל שאבא שלך אמר עליה "זבל"?

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאבא שלו אמר ז'באל. 

אני ממש לא חסר פחד - אבל אני לא נותן לו לשתק את ה"בינה" שלי. אני קונה ממגרשי רכב כי המציאות שלהם היום היא שונה מזו שהדור שאתה ואני מגיעים מהם. 

פעם סוחרי רכב היו מקבלים את כל מה שאנשים לא הצליחו למכור בידיים פרטיות - היום אנשים מוכרים באופן פרטי את מה שמגרשים לא רוצים לגעת בו או את מה שנמצא מחוץ לתקציב שלי בד"כ. 

ובכדי למכור את הרכבים שלי דרוש הרבה מאוד זמן וסבלנות - מה גם שהמגרש האחרון נתן לי מה שאף לקוח פרטי לא היה נותן לי - וזה מחירון. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@lanosforce אני לא מתייחס לטרייד כדוגמת אוטודיל או טרייד מוביל ודומיהם. אני מדבר על המגרשים הקטנים, כמו למשל אותו אחד שסיפרת בחולון. 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה "בזמנו" חיפשתי אוונסיס ובמקרה ראיתי אחת מול העיניים שלי במגרשון - אוונסיס דור 2 לא נמכרה בארץ בכמויות גדולות אז ניגשתי לבדוק - יצאתי עם רכב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, lanosforce כתב:

זה היה "בזמנו" חיפשתי אוונסיס ובמקרה ראיתי אחת מול העיניים שלי במגרשון - אוונסיס דור 2 לא נמכרה בארץ בכמויות גדולות אז ניגשתי לבדוק - יצאתי עם רכב. 

זה היה יותר מזל משכל? בכל זאת החזקת אותה 5 שנים אאל"ט.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זאת היתה רכישה מאוד מושכלת עם פריט אחד שפוספס בענק ואלו היו הצמיגים - וזה מה שנגמר ביותר מזל משכל - שאר הדברים, נבדקו. אבל נשאיר את זה אולי לשרשור אחר, לשיחה אחרת. 

מחזיר את השידור לאולפן - לכבודו שצריך לעשות BOOK לדוגמנית החדשה והשואגת שלו! @ST12345

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, zaf כתב:

@ST12345  הסורנטו נמכרה? כל זה בגלל שאבא שלך אמר עליה "זבל"?

ממש לא. מתנצל שלא הייתי מספיק ברור. המסר התת רצפתי כאן היה שיש duda שבימים כתיקונם אנחנו מצליחים להרגיע, אבל איך שהיא מריחה איזה אפרסק טרי באופק ( הטריגר מאבא שלי) אז היא צוללת פנימה. כל מה שניסיתי לספר זה איך אדם יחסית נורמאלי ומיושב בדעתו, נכנס להוצאה משמעותית על רכב, שממש לא מחוייבת המציאות וכל זה בגלל גחמה כזו או אחרת/ מחשבה / רגש וכל דבר אחר שמשחרר את הנוקר על הדודה. 

לאנוס הוא דוגמא נהדרת לכך. כמובן שיש לברך על כך שאנחנו בגיל וביכולת הכלכלית לעשות קצת שטויות כלכליות, לתרץ אותן במגוון קשקושים ולעמוד בהוצאה בגבורה. 

כל זמן שאנחנו משכנעים את עצמנו (ואת האישה) בסיבות ובנסיבות הקריטיות בגינן ביצענו את הרכישה האחרונה, ועדיין קמים בבוקר עם חיוך מטופש על הפנים, (כמו שנאמר "מפגרים, אבל אופטימיים"), כל השאר בונוס.

לדעתי יש מצב שאולי אתה מאלו שהיו אמורים לדלג לפסקה האחרונה מיד לאחר הפתיח. 

לאנוס הכל בגללך, הרגזת אותו.

• מצחיק 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הדודא שלי היא לסורנטו שתחליף את הספורטאז. אממממההה, ה"חרא" הזה מעל 200 בשביל האיבזור שאני אוהב.  ואם כבר יד שניה אז לאישה יש דודא ל JEEP אמיתי לא מתחזה , 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אבזור יש בסורנטו שחסר בספורטאז'? דווקא העניין של ג'יפ אמיתי שבסורנטו היה 4×4 קבוע היה מבחינתי חיסרון ופגם בנוחות. הסורנטו אורבן היה יותר נוח גם בגלל מושבי הבד היותר רכים.

בכלל, להשוות את הגרנד צ'ירוקי שהיה לאח שלי שהיה ממש לא נוח ובלתי יציב בעליל, פשוט לא רלוונטי למי שלא צריך ממש שטח. בעיני רכבי השטח זה לשטח.

כמי שהחליף 19 ספורטאז'ים ברצף, אתה דוקא כן אמור להבין מה לא בסדר כאן; או מה בסדר. 

• אהבתי 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ST12345 כתב:

איזה אבזור יש בסורנטו שחסר בספורטאז'? דווקא העניין של ג'יפ אמיתי שבסורנטו היה 4×4 קבוע היה מבחינתי חיסרון ופגם בנוחות. הסורנטו אורבן היה יותר נוח גם בגלל מושבי הבד היותר רכים.

בכלל, להשוות את הגרנד צ'ירוקי שהיה לאח שלי שהיה ממש לא נוח ובלתי יציב בעליל, פשוט לא רלוונטי למי שלא צריך ממש שטח. בעיני רכבי השטח זה לשטח.

כמי שהחליף 19 ספורטאז'ים ברצף, אתה דוקא כן אמור להבין מה לא בסדר כאן; או מה בסדר. 

הסורנטו בגלל הגודל, האבזור בהשוואה לפרימיום. אם עקבת אחרי ההתמכרות לספורטאז' זה היה סביב המעברים מ LX לפרמיום. וכן הבסיס להשוואה זה האבזור. סורנטו אורבן מציע פחות בהשוואה לספורטאז' פרימיום גם הנוכחי וגם זה מ 2013.

JEEP כי היא נהגה בכזה בקנדה והתאהבה. הכל בגלל שחשבתי שמתנת יום הולדת בדמות מסע "מלכת המדבר" תתן לי ראש שקט, היא תיסע ותהנה ואני פטור מלהסחב לאן שהיא רוצה, ולהשאר בבית :) 

ברור ש JEEP זה תחנת ומטחנת דלק אבל הוא "מרשים" 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הבא שלי אם אני ממשיך לעשות שטויות כנראה יהיה עקרבוט אבל אני מאוד מקווה שאני אבצע בחירה כמו להזדקן עם ג'ימני חדשה בת 5-6 בבוא הזמן ולהכנס לתלם. 

עד השטות הבאה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 782 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...