Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוכמת ההמונים S60

wncrazy
שימו לב! השרשור הזה בן 1308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אחרי כמה שנים של רכבים לא חזקים במיוחד אך שונים מהעדר התחלתי לחשוב על הרכב הבא והתחלתי לחשוב על וולוו.

הדגמים שמעניינים אותי הם הS60 וה V40 שתי חיות שונות במקצת אבל המשותף להן זהו מנוע ה2.0 T5.

למיטב הבנתי המנוע המומלץ הוא החל מ2014 שזהו המנוע שפיתחה וולוו עם פולסטאר והוא עם גיר 8 הילוכים של אייסין.

אז הנה מספר שאלות:

האם באמת כל דגמי 2014 T5 הגיעו עם המנוע החדש?(האם כל הרכבים אחרי ה FACELIFT עם המנוע החדש?)

האם דגמי T4 עם מנוע 2000 זה אותם המכלולים ורק תוכנה שונה?(או שמע אינטרקולר שונה ו\או דברים נוספים?)

מה ההבדלים בS60 בין רמות הגימור(בדגש על אביזרי הבטיחות-קרוז אדפטיבי בלימה אוטונומית וכו')

מה ההבדלים בין ה R-DESIGN ל R-DESIGN PLUS ועוד R DESIGN שונים ומשונים שקיימים ביד 2?

האם הR-DESIGN שונה גם במיתלים\שילדה או שזה מסתכם בגודל גלגלים צמיגים ותוספות קוסמטיות?

מה סדר גודל עלויות אחזקה? (לגבי הביטוח כבר בדקתי וראיתי שהמחירים נמוכים)(טיפולים קטנים גדולים חלקי חילוף וכו')

מה קורה עם הסחירות?(נמכר מחירון מתחת מעל? מקווה לתשובה כנה...)

האם כל הדגמים יהיו מהנים ביום מסלול או שרק דגמי הR-DESIGN? (ברור לי שזו לא M3)

ובקיצור רוצה לשמוע על החוויות שלכם עם ה T5 T4 מהדור שהוזכר קודם

קיריל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה לתת קצת מהידע שיש לי לגבי הרכבים הנ״ל (עובד אצל היבואן).

המנוע עם 245 כ״ס ותיבת ההילוכים של איסיין עם 8 מהירויות הגיע החל מחודש אפריל 2014.

בדגם ה-s60 כל דגמי ה-T5 לאחר מתיית הפנים הם עם המנוע החדש.

בדגם ה-T4 זה יוצר מורכב ויש רכבים גם לאחר מתיחת הפנים עם מנוע 1.6 אקובוסט ותיבה כפולת מצמדים מימי פורד העליזים.

בשנת 2016 דגמי ה-T4 מגיעים עם מנוע 2.0 ליטר, 190 כ״ס ותיבת הילוכים פלנטארית עם 6 מהירויות.

ההבדלים בין המנועים הם קצת יותר מרק תוכנה, אבל בכל מקרה חוסר כוח זו לא בעיה שיש להם.

בנוגע לרמות האבזור-

במודלים שאתה ציינת היו 3 רמות אבזור:

קינטיק- גרסת הכניסה שהגיעה רק עם מערכת לבלימה אוטונומית עד 50 קמ״ש.

ביזנס- הוסיפה לקינטיק גם מערכות בטיחות מקוריות- בקרת סטייה מנתיב, התראת התנגשות, זיהוי הולכי רגל, בקרת עירנות, זיהוי תמרורים ותאורה אוטומטית. ברכב יש גם לוח מחוונים דיגיטלי.

גרסת R Design- זהה לביזנס אך עם מוט מייצב מקדיצה, בולמי מונוטיוב, חישוקי 18״ עם חתך נמוך, מרכב מונמך ב-1.5 ס״מ ומראה יותר קרבי/ ספורטיבי.

גרסת R Design Plus- מוסיפה לזו הרגילה חיישנים אחוריים מקוריים, פנסי קסנון, חלון בגג וכסא נהג מתכוונן חשמלית.

ב-v40 זה קצת יותר מורכב ודגם ה-T5 מאוד נדיר.

דגמי ה-T4 עם מנוע 2.0 התחילו להיות משווקים ב-2016.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה,

מהו דגם האקטיב?איפה הוא ממוצב?

הרכבים שמגיעים עם סאנרופ זו רמת גימור אחרת או רק תוספת?(לא r design)

ממה שאני מבין בביזנס אין כיסא נהג חשמלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלון בגג ב r-design plus מגיע כברירת מחדל וב r-design רגיל זה אופציה.

לי יש rd רגילה עם חלון בגג.

ואם אני זוכר נכון ב business plus יש זכרון וכיסאות חשמליים כמו ה rd plus

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עלויות אחזקה, אני מעריך את זה כ30 אחוז יותר מרכב רגיל.

לאנשים שעושים טיפול אחד בשנה זה זניח.

הכסף הגדול הוא בירידת הערך אך זה גם יתרון לקונה שמקבל VALUE FOR MONEY יוצא דופן.

לגבי מחירים, בתקופה האחרונה יותר ויותר אנשים מגלים את הרכבים הללו ולכן נמכרים באיזור המחירון.

זה כמובן תלוי במצב הרכב ובאקזמפלר עצמו, אני שילמתי מעל המחירון כי זהו רכב נדיר וקיבלתי רכב 2016 שנסע 6,900 ק"מ 

עם ניילונים על כל הרכב חוץ מכסא הנהג ללא נגיעה בצבע ועם תוספות מיוחדות בהזמנה מיוחדת.

אחד מחברי הקבוצה שלנו מוכר S60 RD PLUS צבע שחור, שנת 2015 אם אתה מעוניין

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה,
מהו דגם האקטיב?איפה הוא ממוצב?
הרכבים שמגיעים עם סאנרופ זו רמת גימור אחרת או רק תוספת?(לא r design)
ממה שאני מבין בביזנס אין כיסא נהג חשמלי?

דגם האקטיב שייך למשפחת מנועי הפורד.
מה שציינתי תקף לדגמים של 2014-2015.
החל מ-2016 שונו ושדרגו רמות האבזור.
בהתחלה הקינטיק קיבלה ריפודי עור, אח״כ לוח מחוונים דיגיטלי ולבסוף גם את כל מערכות הבטיחות המקוריות ומסך 7״, במקום 5״ בדגמים הראשונים.
דגם הביזנס החל ב-2016 להיות מקביל לדגם ה-R Design Plus באבזור, בתוכו גם חלון גג וגם כסא הבג מתכוונן חשמלית
דגם ה- R Design Plusהפסיק להגיע ב-2017 ואת האבזור שהיה בו ניתן לקבל ב-R Design.
רמת הביזנס פלוס הגיעה ב-2018 והוספיה בקרת שיוט אדפטיבית ומערכת לזיהוי רכבים בשטח מת. היא מאוד נדירה מבחינת כמות המסירות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף , איזה אבזור בטיחותי יש ב V40 RDESIGN חוץ מבלימה אוטונומית ?  
מה זה ESC ?

Electronic stability control.
ב-v40 r design בגרסת ה-t5 הגיעו בהתחלה עם כל מערך הבטיחות של וולוו (בלימה אוטונומית/ זיהוי הולכי רגל/ זיהוי תמרורים/ בקרת עירנות/ בקרת סטייה מנתיב/ תאורת אורות אוטומטית והתראת התנגשות).
מ-2016 זה ירד (לפי מה שזכור לי).
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.6.2020 בשעה 13:42, wncrazy כתב:

אייל יצא לך לעשות יום מסלול?
מה הרשמים לעומת הgti?
אני מניח שהs60 תהיה פחות קרבית מהv40 או שאני טועה?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

לא מסלול אבל טיול נהיגה בנס הרים וכו' ,

פחות חדה ; יותר רוכנת בסיבוב הגה פחות מדוייק וקצת קל  , אחיזה פחות טובה אם כי הרכב שלי הגיע עם ג'נט 17 ומישלין פרימסי 3 שזה לא צמיג ספורטיבי והGTI היתה מצויידת בג'נט 18 עם צמיגים ספורטיביים, בהחלפה המתקרבת זה ישופר.  (לא גודל ג'נט אלא צמיג  ,כנראה קונטיספורט 5 או F1 איגל אסימטריק 5) 

מצד שני יותר חזקה בצורה מורגשת ויותר נוחה ומפנקת ביום יום  .   

אני מאוד מרוצה מהקניה, לשימושים שלי רכב מושלם.  (מלבד תא המטען שאני מאמין שזה מה שיגרום לי בסופו של דבר להחליף אותו בשלב מסויים )

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 26.6.2020 בשעה 17:11, wncrazy כתב:

שלום לכולם!

אחרי כמה שנים של רכבים לא חזקים במיוחד אך שונים מהעדר התחלתי לחשוב על הרכב הבא והתחלתי לחשוב על וולוו.

הדגמים שמעניינים אותי הם הS60 וה V40 שתי חיות שונות במקצת אבל המשותף להן זהו מנוע ה2.0 T5.

למיטב הבנתי המנוע המומלץ הוא החל מ2014 שזהו המנוע שפיתחה וולוו עם פולסטאר והוא עם גיר 8 הילוכים של אייסין.

אז הנה מספר שאלות:

האם באמת כל דגמי 2014 T5 הגיעו עם המנוע החדש?(האם כל הרכבים אחרי ה FACELIFT עם המנוע החדש?)

האם דגמי T4 עם מנוע 2000 זה אותם המכלולים ורק תוכנה שונה?(או שמע אינטרקולר שונה ו\או דברים נוספים?)

מה ההבדלים בS60 בין רמות הגימור(בדגש על אביזרי הבטיחות-קרוז אדפטיבי בלימה אוטונומית וכו')

מה ההבדלים בין ה R-DESIGN ל R-DESIGN PLUS ועוד R DESIGN שונים ומשונים שקיימים ביד 2?

האם הR-DESIGN שונה גם במיתלים\שילדה או שזה מסתכם בגודל גלגלים צמיגים ותוספות קוסמטיות?

מה סדר גודל עלויות אחזקה? (לגבי הביטוח כבר בדקתי וראיתי שהמחירים נמוכים)(טיפולים קטנים גדולים חלקי חילוף וכו')

מה קורה עם הסחירות?(נמכר מחירון מתחת מעל? מקווה לתשובה כנה...)

האם כל הדגמים יהיו מהנים ביום מסלול או שרק דגמי הR-DESIGN? (ברור לי שזו לא M3)

ובקיצור רוצה לשמוע על החוויות שלכם עם ה T5 T4 מהדור שהוזכר קודם

קיריל

קיריל,

האם רכשת בסוף רכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...