Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף כניראה שווה כמו זהב

MikMan
שימו לב! השרשור הזה בן 1390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

פוסט פריקה... החלטתי לשדרג את הפולו 2011 בגולף בשנתון מתקדם יותר, הוחלט על גולף קונפורט ליין 2017 דור 7.5. מסתבר שאין כאלו הרבה וגם מי שמוכר רוצה 15 אלף מעל המחירון בלי למצמץ. היה אחד שיש לו הרכב ובשיחה איתו (לא פירסם ביד 2) אמר שהוא מוכן למכור... אבל במחיר של מעל ל 15 אלף מהמחירון. כאלו סתם זורק מחיר וזהו. אז אני יודע שכל אחד יכול לבקש כמה שהוא רוצה אבל באמת... הגזמתם סה"כ זו עדין גולף. עוד חודש חודשים המחיר ירד ויהיו עוד ואתם פשוט תתקעו איתם ובסוף תורידו מחיר. אז למה ככה? היצע וביקוש מכיר הכל אבל עדין לדעתי הגזמתם.

זהו... אני אמשיך לחפש ובסוף אמצא.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היצע וביקוש (אם כבר).

בגלל שאין הרבה היצע וכנראה יש ביקוש (או שהמוכרים חושבים שיש ביקוש) - אז מבקשים מחיר שמעל למחירון.

אם לא תהיינה עסקאות במחירים שמבקשים (בהתחלה) - המחיר יירד / הרכבים "יישכבו" הרבה זמן ביד 2.

עריכה אחרונה על ידי חולגי

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל מתפשרים שאין תקציב למשהו... אבל לא לדגם. זאת דעתי לפחות. הרכב ישרת אותי שנים אז בטח לא אקנה מה שאני לא רוצה ואתבאס כל בוקר שאני מתיישב בו.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

• מעניין 1

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוגמה עם טויוטה לדעתי לא כ"כ מוצלחת - כי יש מספיק קורולות יוצאות ליסינג (אם אתה מוכן להתפשר על מקור הרכב, חוץ מזה שגם מוכרים פרטיים של קורולה - לא יכולים לצאת מזה ברווח),

מה שלא נכון לגבי גולף (אין כמעט בליסינג / לא הרבה. הרוב פרטיות - עוד סיבה לבקש מחיר גבוה).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה לא נמכרת מעל המחירון. מחיר מחירון לפעמים, וברוב המקרים פחות כמה אלפים מהמחירון. (על רכב פרטי)

הייתה תקופה (לא מזמן) שחיפשתי קורולה, רובן מתחת למחירון על רכב שמור, יד ראשונה, נקי, מטופל, נסועה נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שסיבה לכך הוא... לוי יצחק!

הוא מוריד את המחירון של גולף בצורה מוגזמת.

בהשוואה למחירון של קורולה או נירו לאותה שנה המחירון של גולף ירד לפחות ב 10000-15000 ש"ח יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף רכב מצוין,  לעצמי הייתי רוכש מזמן, אם היה לו גיר אחר.

אפשר לומר שוק טוב, ואפשר לומר שאין אלטרנטיבה לקנות את הרכב מלבד רכב פרטי.

זה הבדל בין שוק טוב, ומעט פחות. כלומר, שיש אלטרנטיבות זולות יותר בליסינג/שכירות ( טויוטה, יונדאי, מאזדה, סקודה וכד') 

לאותו רכב, אז השוק מגיב בהתאם, כולל מוכרים פרטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת הגימור הזו שונה..

יש לה מנוע חזק יותר, צמיגים רחבים בחתך נמוך ותוספות כגון סאנרוף וכו'.

מי שאין באפשרותו לרכוש גולף GTI, יכול לרכוש גולף Baby GTI..

כנראה שיש לרמת גימור זו ביקוש ולכן המחיר גבוה מהמחירון בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול מה המחירון וכמה מבקשים?

פות"ש, כמו שכתבת, זה השוק ועם זה צריך להתמודד. מכיוון שמדובר ברכב יחסית חדש, הייתי שוקל שתי אפשרויות:

א. בהתחשב בירידת הערך הנמוכה, פשוט לקנות רכב חדש מהיבואן. יכול להיות שההפרש בעלות הכוללת יהיה מספיק נמוך כדי להיות משתלם.

ב. בכל זאת לחשוב על דגם תחליפי, בין אם מאותו יצרן (לאון) או מיצרנים אחרים (308, i30 וכו'). יכול להיות שתגלה רכבים לא פחות טובים.

ומעבר לזה, תמיד כדאי לזכור שהמחירון הוא סתם חוברת, לא צריך להתייחס אליו כאל תורה מסיני.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מבקשים 10-15k מעל המחירון הבסיסי או שמעצבן אותך שרכב שמור עם נתונים טובים מגיע למחיר משוקלל גבוה בהרבה מהבסיסי? 

הרי הדגם הגיע במחצית השניה של 2017 ולכן יש תוספת לחודשי העליה לכביש. יד ראשונה וק"מ נמוך מוסיפים גם אחוזים לא מעטים. 

הרכב שלי לדוגמא שווה 8000 שקל יותר ממחירון בסיס, זה יהיה לא מציאותי לדרוש את זה? 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...