Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מערכת k2001n של חברת seicane בפולקסווגן ג'טה 2011

dantipova
שימו לב! השרשור הזה בן 1360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

זוהי ההודעה הראשונה שלי כאן ולכן מתנצלת אם לא אהיה מדוייקת מספיק.

יש לי פולקסווגן ג'טה 2011 עם מערכת מולטימדיה ישנה שהחלטתי להחליף.

התקינו לי במוסך מערכת k2001n של חברת seicane שפועלת תקין.

אך כאשר אני לוחצת על איתות שמאלה או ימינה (גם בנהיגה וגם במצב חניה), המסך הופך לשחור עם כיתוב "no signal" בגדול, ולמטה הערה שבאופן כללי אומרת שיש להתרכז בנעשה בכביש באופן עצמאי.

העניין הוא שזה רק בזמן איתות ונעלם רק המראה. המוזיקה או כל אאודיו שיש ברקע בכללי נשאר ופועל רגיל בזמן הזה.

ניסיתי לחפש באינטרנט מידע על זה (כי הרבה אנשים אמרו לי ש"ככה זה צריך להיות") ולא נתקלתי במישהו נוסף עם בעיה כזו.

במידה ובאמת ככה זה צריך להיות, ידוע לכם עד דרך לבטל את זה?

(למען הסר ספק - לא ניגשתי למוסך לגבי זה ואני מעדיפה שלא לגשת אלא אם זאת באמת שגיאה או בעיה שיש צורך לתקן במסגרת האחריות)

אשמח לעזרתכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה לא נשמע תקין.

זה נשמע לי יותר כאילו יש חיבור לקוי (או ענין חומרתי/תוכנתי) שגורם למערכת לעבור אולי למוד של מצלמת רוורס (ואז אין סיגנל שנכנס, ולכן ההודעה).

האם קיימת מצלמת רוורס ברכב? אם כן, האם היא עובדת באופן תקין?

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 24.6.2020 בשעה 09:51, Tom_22 כתב:

לי זה לא נשמע תקין.

זה נשמע לי יותר כאילו יש חיבור לקוי (או ענין חומרתי/תוכנתי) שגורם למערכת לעבור אולי למוד של מצלמת רוורס (ואז אין סיגנל שנכנס, ולכן ההודעה).

האם קיימת מצלמת רוורס ברכב? אם כן, האם היא עובדת באופן תקין?

במסגרת התקנת המערכת הם גם התקינו לי גם מצלמת רוורס. היא מתפקדת תקין.
כאשר אני מעבירה למצב רוורס, נפסק האאודיו והמסך מראה את המצלמה + הכיתוב של להתרכז במה שנעשה בכביש.
כאשר אני מאותתת, האאודיו ממשך כרגיל, ורק המסך נפסק לעומת זאת.

אז מה אפשר לעשות? זה דורש חזרה למוסך ההוא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

לנסת לחפש בהגדרות המערכת, אם אפשר לבטל את ההשתקה של המערכת ברוורס.

כמו"כ לראות אם אפשר לבטל את ההתראות על צפיה במהלך הנסיעה, אולי יבטל לך גם ההחשכה בזמן האיתות (יש מערכות שלא ניתן לבטל את הנושאים הנ"ל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהונדה סיוויק שיצא לי לנסוע עליה בטקסס הופעלה מצלמה בכל איתות ע''מ שהנהג יראה את צידי הרכב שלו. נשמע שזו פונקצייה דומה, בטח אפשר לבטל בהגדרות המתקדמות של המערכת .

כמו כן שם יהיה אפשר למצוא את ההשתקה ברוורס.

• מעניין 1
בתאריך 24.12.2022 בשעה 09:25, vadim6385 כתב:

...

אני כבר רואה איך מתחילים למכור פה קרוסאובר משפחתי בשם שווארמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...