Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב שלי (2018) נראה פחות נוצץ מפורש 2013 של חבר.למה?

שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

חניתי היום את GLE 2018 ליד פורש 2013 של חבר

הרכב שלו נראה הרבה יותר חדש ונוצץ משלי

למה זה?

מה הוא עושה שאני לא?

הרכב שלי עובר שטיפה כל שבוע גם כשלא צריך

לא עשיתי אף פעם פוליש או וקס

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יכול להיות שהרכב של החבר עובר טיפולי דיטיילינג קבועים. 

גם אם אתה שוטף, זה לא אומר שאתה שוטף נכון - מה שעלול לגרום לשריטות ולרכב להיראות פחות טוב. מן הסתם גם פוליש מדי פעם והגנה כמו ווקס יתנו לרכב ברק. 

כנראה שזו הסיבה...רכב מושקע מבחינת דיטיילינג ייראה טוב לאורך זמן, וגם יותר מכאלה חדשים יותר שלא מושקעים מהבחינה הזו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לענות על השאלה הזו בלי לדעת איזו תחזוקה עובר הפורש. יחד עם זה הצבע בפורש באיכות גבוהה יותר כולל רמת הלכה שלא קיימת ברכבים עממיים. זו הסיבה המרכזית מעבר לתחזוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yogev20 כתב:

קשה לענות על השאלה הזו בלי לדעת איזו תחזוקה עובר הפורש. יחד עם זה הצבע בפורש באיכות גבוהה יותר כולל רמת הלכה שלא קיימת ברכבים עממיים. זו הסיבה המרכזית מעבר לתחזוקה.

GLE מוגדר עממי?

לפני כשעה, imprezadude כתב:

יכול להיות שהרכב של החבר עובר טיפולי דיטיילינג קבועים. 

גם אם אתה שוטף, זה לא אומר שאתה שוטף נכון - מה שעלול לגרום לשריטות ולרכב להיראות פחות טוב. מן הסתם גם פוליש מדי פעם והגנה כמו ווקס יתנו לרכב ברק. 

כנראה שזו הסיבה...רכב מושקע מבחינת דיטיילינג ייראה טוב לאורך זמן, וגם יותר מכאלה חדשים יותר שלא מושקעים מהבחינה הזו. 

האישה שוטפת שטיפה ידנית חיצונית של 50 שקל

מה אני יכול לעשות כדי לגרום לרכב להיות יותר נוצץ כמו ביום שאספתי אותו מהסוכנות?

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול דיטיילינג מקיף, ולהפסיק ללכת לשטיפות האלה ב-50 שקלים.

ולא, הכוונה של יוגב היא לא שהרכב שלך עממי, הוא לא. כנראה הצבע בפורשה ושכבות הלכה שמעליו באיכות גבוהה מאוד או שמדובר בכמה שכבות (לא הכרתי את זה האמת).

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמתי לב לסוג הרכב שלך. על מנת להגיע לברק גבוה חייבים לעשות פוליש בכמה רמות, וציפוי איכותי כולל תחזוקה שוטפת בתכשירי qd או שילוב של ווקס קראנובה שנותן ברק ייחודי. ( ווקסים קראנובה משמשים רכבי תצוגה בדרך כלל) או ציפוי ויניל שיש לו ברק מדהים.

חוץ מזה אם מדובר על חבר, למה אתה לא שואל אותו מה הוא יישם מעל הרכב? ייתן לך את התשובה הטובה ביותר.

לגבי צביעת רכבי יוקרה, משתמשים בצבעים ברמות גבוהות עם הכנה יסודית בכמה שכבות, לא פעם ידנית. לכה היא לכה מיוחדת ויקרה, לרוב קרמית בעלת רמת קושי גבוה נגד שריטות וברק גבוה. ( היה לי פעם קישור על התהליך שלא מיושם על רכבים רגילים בגלל עלות גבוה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, yd b-4 כתב:

לא  נראה שהבחור הולך לעשות את זה לבד. מה שאתה צריך זה דייטלר טוב. כמה אלפים והרכב יהיה נוצץ כמו מראה.

השאלה אם צריך לשלם כל שבועיים כמה אלפים כדי שישמר ככה

או שיש תחזוקה פשוטה שאני יכול לעשות לו כדי לשמור עליו ?

אני לא הולך לשלם כמה אלפים כל פעם שאני שוטף את הרכב רק בשביל להגיד שהוא יותר יפה

ולא נראה לי שאחד החברים שלי משלם סכום כזה כל כמה שבועות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.6.2020 בשעה 18:33, yogev20 כתב:

חוץ מזה אם מדובר על חבר, למה אתה לא שואל אותו מה הוא יישם מעל הרכב? ייתן לך את התשובה הטובה ביותר.

כי ממה שאני יודע הוא עושה בדיוק כמוני

הולך  פעם בשבוע לשטיפה וזהו

לא מתעסק בדיטיילינג ולא יודע שיש דבר כזה בכלל

עברה לי בראש מחשבה שרכבים כמו פורש מגיעים מראש עם צבע ברמה יותר גבוהה 

או אולי כי הרכב שלו רוב היום חונה בחניון סגור והרכב שלי חונה בעבודה של האישה ובטיולים שלה בשעות היום בשמש   ורק בערב חונה בחניון תת קרקעי

בתאריך 19.6.2020 בשעה 18:33, yogev20 כתב:

לא שמתי לב לסוג הרכב שלך. על מנת להגיע לברק גבוה חייבים לעשות פוליש בכמה רמות, וציפוי איכותי כולל תחזוקה שוטפת בתכשירי qd או שילוב של ווקס קראנובה שנותן ברק ייחודי. ( ווקסים קראנובה משמשים רכבי תצוגה בדרך כלל) או ציפוי ויניל שיש לו ברק מדהים.

איפה מומלץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרת ושערתי, פורשה באים עם רמת צבע גבוה, כולל לכה בכמה שכבות, וזו בהחלט הסיבה שהרכב נראה עם ברק. 

טיפול דיטיילינג עושים פעם בכמה שנים במידה ומיישמים ציפוי ננו איכותי עם כמה רמות של פוליש. 

לאחר מכן צריך תחזוקה שוטפת אך מחייבת טכניקה שטיפה נכונה כדי לא ליצור סווירלים. ( שטיפה ידנית לבד)

דיטיילור מומלץ, כנס לנעוץ יש שם כמה לינקים לאנשים מוכרים בפורום. יש כמובן עוד רבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן מאד שבפורשה רמת הצבע גבוהה יותר. כמה זמן יש לו את הפורשה? אולי הבעלים הקודם השקיע הרבה בדיטיילינג. אני יכול להגיד לך שאני עם רכב 2010 ואני יודע שרמת הצבע דווקא פח אשפה בסוג הרכבים האלה, מהתוצרת הזאת, ומאחר שאני מאד אוהב את הרכב ואת ההתעסקות הזו בכל מה שקשור לפינוק הרכב, הוא גם נראה הרבה יותר טוב מרכבים חדשים בהרבה, למעשה לא מאמינים לי שהוא 2010. אמנם יש לי סווירלים כי מעולם לא עשיתי פוליש (אין לי גם מכונה ומקום לעשות פוליש) אבל אני עושה למשל פלסטלינה ואוטם צבע מדי כמה זמן, שוטף רק לבד ומשתמש בחומרים מסויימים שאני קונה, כולל qd וכאלה. אז הצבע, למרות הסווירלים שקיימים, נראה בכל זאת מעולה, עם המון ברק וכשאני משווה לרכבים נקיים אחרים משנתונים חדשים, הוא נראה הרבה יותר טוב. צריך פשוט לאהוב את ההתעסקות הזו של לשטוף בעצמך ולפנק את הרכב עם חומרים ולא ללכת למכוני שטיפה. 

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב לבן , לא ממש רואים סווירלים. אם תוסיף מדי פעם גלייז לפני אוטם תקבל עוד יותר ברק.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1381 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...