Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור תחזוקה - פורד פיאסטה ידנית 2014

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש! 

אני באמת לא יכול להבין למה אנשים מפרסמים במודעה (או אומרים בטלפון) שהרכב תקין וכו', בפועל אתה מגיע ומסתבר שזה לא המצב.

הרי שריטות או דפיקות אי אפשר להסתיר, אם יש לך עין טובה אתה תשים לב לתיקונים שבוצעו, אז למה לשקר? 

אני גם לא מבין למה אנשים שהרכב שלהם נראה לא משהו לא עושים איזו הכנה למכירה לפחות. לקחת למכון שטיפה שיש לו אפשרות לנקות את הריפודים והפלסטיקה, לפחות שיראה טוב לרוכש הפוטנציאלי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, dorsht כתב:

תתחדש! 

אני באמת לא יכול להבין למה אנשים מפרסמים במודעה (או אומרים בטלפון) שהרכב תקין וכו', בפועל אתה מגיע ומסתבר שזה לא המצב.

הרי שריטות או דפיקות אי אפשר להסתיר, אם יש לך עין טובה אתה תשים לב לתיקונים שבוצעו, אז למה לשקר? 

אני גם לא מבין למה אנשים שהרכב שלהם נראה לא משהו לא עושים איזו הכנה למכירה לפחות. לקחת למכון שטיפה שיש לו אפשרות לנקות את הריפודים והפלסטיקה, לפחות שיראה טוב לרוכש הפוטנציאלי.

יש הרבה פעמים שזה חוסר מודעות, מבחינת הרבה אנשים כמה שריטות לרכב בן כמה שנים זה נורמטיבי והכל סבבה.

אם תשאל את אמא שלי אז הרכבים שלה מתוחזקים הכי טוב שיש, כשבפועל חוץ מלהכניס את הרכב פעם ב15k ק"מ למוסך היא לא עושה בו שומדבר, גם כאשר לעיתים צריך.

עריכה אחרונה על ידי tepic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני שקניתי את הרכב הנוכחי, היה לי רכבי ליסינג והרכבים שקניתי מצאתי בפוקס על הרכב הראשון, רכבים טובים ושמורים, ככה שכבר שכחתי את ההרגשה של ללכת ולראות פחי אשפה ממונעים. עד לאחרונה. 

זה היה הזוי בשבילי שב-30 אלף רוב הרכבים שראיתי(אלו שהיו ראויים בכלל בתיאוריה, הרוב נפסלו במודעה/טלפון) ניראים ומרגישים יותר גרוע מהאלמרה ב-10 אלף שהייתה לי. לאט לאט טיפסתי במחירים, והישועה לא הגיעה. כמעט הגעתי עד לתקציב של 60 אלף, עד שבמקרה מצאתי את הרכב הנוכחי.

לקנות רכב משומש בישראל זה או לפנות לאלו מראש שמעל המחירון(שגם רק חלקם יהיו ראויים, והשאר של חיים בסרט) , או לנשוך שפתיים ולעבור המון מלאי של חרא עד שמגיעים לרכב הנורמלי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, tepic כתב:

יש הרבה פעמים שזה חוסר מודעות, מבחינת הרבה אנשים כמה שריטות לרכב בן כמה שנים זה נורמטיבי והכל סבבה.

שפשופי חניה או סימני דלתות זה נורמטיבי בארץ (לצערי),

להרבה אנשים לא אכפת מהרכוש שלך, אני לא יכול לשמור על הרכב במצב חדש ולא אצבע דלת בגלל כמה סימני דלתות של אנשים שלא יודעים לפתוח דלתות.

כן אנסה לטשטש או להעלים את הסימנים עם פוליש. אם לא אצליח אשאיר ככה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפשופים מפתיחת דלתות זה אומר שגם לך לא ממש אכפת מהרכב שלך*. אני תמיד מחנה בחניה הכי מבודדת שאני יכול, או שיש לי כבר כמה כללים:

א. לחנות ליד רכב יקר כי כנראה הבעלים שלו אכפתי.

ב. לא לחנות ליד משפחתיות, רכבים עם בוסטרים וכסאות תינוק, ובטח שלא ליד רכבי 7 מקומות.

ג. אם יש רכב שנראה שלא יזוז הרבה זמן - לחנות בסמוך אליו, אפילו להצמד יחסית (בדלתות מנוגדות כלומר צד נוסע לצד נוסע), כדי שגם אם יחנה לידי מישהו הוא לא יהיה מספיק קרוב.

אין לי על הרכב סימנים של פתיחת דלתות.

כן יש שפשוף על הטמבון ממזדה 5 שנכנס לחניה לפניי ולקח פניה לא מחושבת.

אבל זה הכל..

*ברור שזה לא המצב במאה אחוז, אני מדבר על מצב בו כל הדלתות מפוצצות במכות מפתיחת דלתות, זה סימן שהרכב תמיד מחנה במקום חניה הראשון שמוצאים ויאללה

עריכה אחרונה על ידי EliC25
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, EliC25 כתב:

נחמד מאוד, תודה.

@Id0

בשמחה

אגב אצלי יש hill hold, רכב באותו דגם באותה שנה.  יכול להיות שהוא מבוטל דרך המולטימדיה בהגדרות רכב?

דרך אותה תוכנה forscan אפשר להפעיל ולבטל את הפונקציה הזו גם. שווה לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Id0 כתב:

מאיר את איזור הדוושות בשני בצדדים נוסע ונהג

צרפתי תמונה של בית מנורה ונורה מתאימה

0411D987-EB05-4C6C-88EF-B3190CD24781.jpeg

@Id0 וואוו, העלית לי כל כך הרבה שאלות על רכב שיש ברשותי כל כך הרבה שנים. 

איזה שינויים עשית באמצעות forscan?

יש מק״ט ספציפי או לינק לסוג הנורה?

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, EliC25 כתב:

שפשופים מפתיחת דלתות זה אומר שגם לך לא ממש אכפת מהרכב שלך*. אני תמיד מחנה בחניה הכי מבודדת שאני יכול, או שיש לי כבר כמה כללים:

אפשר לנסות להקפיד על הכללים, לא תמיד אפשר.

3 שנים חניתי באוניברסיטה, החניות די צפופות, נדיר שהייתי מוצא חניות טובות בשעות שהייתי מגיע.

אז נאלצים לחנות איפה שיש.

בעבודה עכשיו דווקא אין לי מצוקת חניה ומקומות החניה רחבים ברובם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, dorsht כתב:

3 שנים חניתי באוניברסיטה

כשלמדתי באוניברסיטה והחנתי בחניון הצפוף הייתי מכסה את הרכב :) אבל לא כולם סבלניים כמוני

לפני 23 דקות, Asaf-R כתב:

זו בסה"כ נורת T10, קונים אותן במשקל.

לפני כשעה, MostlyWicked כתב:

לא מבין את זה... שלי אמביינטה 2014 גם ולי יש.

אולי זו אופציה באמת שאפשר לקנפג, צריך לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, Asaf-R כתב:

@Id0 וואוו, העלית לי כל כך הרבה שאלות על רכב שיש ברשותי כל כך הרבה שנים. 

איזה שינויים עשית באמצעות forscan?

נעילת דלתות אוטומטית מבחוץ

סגירה ופתיחת חלונות מהשלט

מחשב דרך זהו

אם מישהו מגלה דברים נוספים שכדאי לפתוח אשמח לדעת

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם תהייה ביני לבין עצמי.

אולי מדובר ברשימת דרישות דיי גדולה בשביל רכב משומש ב-20K?

כמובן שאם יש לך את הידע את הזמן והיכולת לאתר רכב טוב במחיר הזה ברור שזה עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנוכח הזמן שארך החיפוש (חודשיים) אני מניח שהוא לא היה לחוץ לרכוש רכב.

כשיש סבלנות ואין לחץ, למה למהר ולהתפשר? גם בתקציב כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, Benor כתב:

סתם תהייה ביני לבין עצמי.

אולי מדובר ברשימת דרישות דיי גדולה בשביל רכב משומש ב-20K?

כמובן שאם יש לך את הידע את הזמן והיכולת לאתר רכב טוב במחיר הזה ברור שזה עדיף.

כשקניתי את המגנטיס בתקציב דומה נפלתי די מהר על המציאה.

כנראה בשוק של הסופר מיני יותר קשה כי יש מבחר גדול וירידת ערך פחות גדולה, ושוק חם בו הרכבים הטובים נחטפים מהר.

בפועל התפשרתי על יד, הרכב יד רביעית (היד הראשונה היה 3 שנים, העביר לאחיו שהתבאס על ידני ומכר אחרי כמה שבועות...) אבל זה פחות מפריע לי מאחר והרכב ישמש להרבה שנים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...