Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור תחזוקה - פורד פיאסטה ידנית 2014

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החזקתי פיאסטה ידנית 2013 במשך 3 שנים, נהנתי מאוד מהנסיעה בו.
החלפתי כי רציתי משהו חדש יותר ונוח יותר, היו לי כאבים ברגל ימין שהייתה נתקעת בקונסולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נראה רכב ממש נחמד. תתחדש.

בחורה שנוהגת על רכב ידני? 😯 תתחתן איתה!

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Id0 כתב:

הייתי בדיוק באותה סאגה לפני שנה וחצי וסיימתי עם אותו רכב 

אפשר להוסיף מחשב דרך ועוד כל מיני פונקציות נחמדות עם תוכנה בשם forscan תחפש על זה קצת באינטרנט

אגב יש בתי מנורה מול הדוושות, רק להוסיף לד 5W 😆

אתה יוכל לפרט, על איזה בית נורה מדובר? איפה הוא נמצא ומה הוא מאיר?

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, פליקס כתב:

אתה יוכל לפרט, על איזה בית נורה מדובר? איפה הוא נמצא ומה הוא מאיר?

מאיר את איזור הדוושות בשני בצדדים נוסע ונהג

צרפתי תמונה של בית מנורה ונורה מתאימה

0411D987-EB05-4C6C-88EF-B3190CD24781.jpeg

FEA284B9-D4D0-47BC-8941-0DB6900F4FAC.jpeg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, Pavlik כתב:

נראה רכב ממש נחמד. תתחדש.

אני ממליץ לקרוא את המשפט הראשון בהודעת הפתיחה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ראיתי שכתוב "זוגתי"... רק בהמשך כתוב "האשה".

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו.
קניה סופר מעניינת, תפורה עליך. 
תמורה מעולה לכסף, גם הרכב נראה מבפנים הרבה יותר טוב לדעתי מסיריון או ריו - וכמו שאמרת, יש שימוש בחומרים רכים והמושבים טובים.
בצד נוחות הנסיעה לדעתי אין מקום להשוואה עם מה שראית קודם לכן, לא יודע איך הריו והסיריון בבטיחות אבל 7 כריות אויר אני לא בטוח שהיה במכוניות שראית בטווח המודלים 2011-2013.

אתה צריך להגיד תודה ללוי יצחק ולישראלי המצוי שימשיך לקנות את הזבל שראית בעצמך ולא נגעת בו, רק בשביל ההרגשה התיאורטית שקנה אוטו "אמין" (וכמו שראית בעצמך, לא תמיד אתה מוצא שהן כ"כ אמינות....; נורת כריות אויר, מערכת פרונט עייפה וכד' - וזה מבלי לקחת בחשבון את הוונדליזם שקיים במכוניות האלו, לרבות חלקי פלסטיק חיצוניים חסרים [שלא תמיד באשמת הבעלים] ועד לחלקי פלסטיק שהושחתו או חסרים בתוך הרכב [מעצבן !]. חיפוש רכב משומש רק מראה לך את רמת הזילזול של האנשים בכלי הרכב שלהם, זילזול שנובע גם מחוסר איכפתיות וגם מקמצנות וסדר עדיפויות ששם את הרכב במקום האחרון. אל תחשוב שזה קיים רק ברכבים של 20K שח, תתפלא לשמוע שזה קיים גם ברכבים ה-ר-ב-ה יותר יקרים).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Id0 כתב:

אפשר להוסיף מחשב דרך ועוד כל מיני פונקציות נחמדות עם תוכנה בשם forscan תחפש על זה קצת באינטרנט

כן, הספקתי לקבל הודעות כבר לפרטי לגבי זה, ממש מגניב! הלוואי שעוד יצרנים היו ככה ורסיטליים לגבי תוספות.

לגבי הנורה - עוד כמה דקות ארד לרכב ואראה, גם בקיה שלי יש אגב.

לפני 7 שעות, MostlyWicked כתב:

גם אצלך באמביינטה אמור להיות עזר לזינוק בעליה. תעצור בשיפוע, תן לחיצה אסרטיבית על הברקס ושחרר. אתה תשים לב שהאוטו מדרדר אחורה רק לאחר 3 שניות. חוץ מזה אם תוריד ותשים שוב את הרגל על הבלם תראה שהדוושה כבר לא יורדת עד הסוף ויש התנגדות.

לא קיים יא חביבי

לפני 4 שעות, Pavlik כתב:

קניתי צרפתיה, גרמניה, ואני מתחתן עם פולניה, אתה יכול להגיד עלי הרבה דברים, אבל אני יודע לטעות בסטייל.

20191025_205222.thumb.jpg.1dc72771c02974e21739c01e39d4c595.jpg

לפני 25 דקות, איציק נ. כתב:

תמורה מעולה לכסף, גם הרכב נראה מבפנים הרבה יותר טוב לדעתי מסיריון או ריו - וכמו שאמרת, יש שימוש בחומרים רכים והמושבים טובים.

סיריון היא ממש לא רצתה גם בגלל הגודל וגם כי הרכב כבר מיושן, לא בטיחותי ומרגיש לה מאוד זול.

הריו מגיעה עם 6 כריות אוויר כך שבקטע הזה אין ממש הבדל גדול.

לפני 26 דקות, איציק נ. כתב:

חיפוש רכב משומש רק מראה לך את רמת הזילזול של האנשים בכלי הרכב שלהם, זילזול שנובע גם מחוסר איכפתיות וגם מקמצנות וסדר עדיפויות ששם את הרכב במקום האחרון. אל תחשוב שזה קיים רק ברכבים של 20K שח, תתפלא לשמוע שזה קיים גם ברכבים ה-ר-ב-ה יותר יקרים).

הזלזול של אנשים בכסף שלהם פשוט בלתי נסבל עבורי... גם כשהיה לי רכב ב3 אלף שקל לא זלזלתי בו, זה הרכוש שלי. אחי קנה אתמול רכב ב90 אלף ש"ח, הרכב יחסית חדש, אמרתי לו שיחנך את הילדים שלא אוכלים באוטו (הם כבר בני 6 עוד מעט), וכך ישמור על הרכב גם נקי במשך השנים. הוא אמר שהרכב צריך לשמש אותו והוא לא צריך לדאוג אם יתלכלך או ישרט. חבל שזו הגישה של רוב הישראלים, באמת חבל.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם איציק,

אני גם בחיפושים אחר רכב גדול יותר בתקציב של 30K ורוב המודעות שאני רואה ביד 2 לא עושות חשק להתקשר שלא לדבר על לנסוע ולבדוק.

מודעות בסגנון "ללא תאונות" כאשר בתמונה רואים בבירור את הבדלי הצבע בפגושים/דלתות וכו'

מודעות שמתהדרות ב"מטופל במוסך מורשה!" עם דרישה למחירון + 3/4/5 מי ישמע מורשה נותן ערך מוסף למעט החשבוניות המנופחות.

התרבות המוטורית בארץ פשוט מזעזעת, תחזוקת שבר במקרה הטוב ותחזוקת "כל עוד זה נוסע לא מעניין אותי" במקרה הרע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד מאוד, תודה.

@Id0

f03e3d24-b476-450f-9c7d-6ef9a4078345.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוסט מצויין

אני מחפש ידנית קטנה ולא מסתכל לכיוון אירפאיות,אנשים חיים במיתוס,כנראה גם אני

שארופאיות לא אמינות.

בדקתי קיה ויונדאי שהן מכוניות טובות

אבל המחיר מטורף,שלא לדבר על הטויוטה.

אז הפורד פיאסטה ידנית מומלצת?

מישהו כתב שהמנוע חלש קצת!

אני מחפש נוח אמין וחסכוני.

ומחיר עממי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית ברגע שקנית רכב ידני לרוב הורדת חלק גדול מהבעיות שמהן סובלות האירופאיות (לא תמיד הן סובלות, אבל לא מעט פעמים זה גיר).
אתה יכול לקנות כמעט כל רכב אירופאי עם גיר ידני בראש שקט, בתקציב נמוך תקבל כנראה הרבה יותר תמורה למחיר והרכב של אלי פה הוא דוגמא מצויינת.
לדרישות שציינת פיאסטה היא בחירה מצויינת.

אלי תתחדש. הפיאסטה היא אנדרייטד וזה נהדר.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...