Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור תחזוקה - פורד פיאסטה ידנית 2014

EliC25
שימו לב! השרשור הזה בן 676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יפה, תתחדש,

אולי אכתוב פוסט על הרכב שקנינו לפני שבועיים (בסה"כ אחרי ההוצאות הגענו כמעט ל20K),

וכמוך ראיתי שקרנים (איך יד ראשונה אם אתה קנית ממישהו??, צמיגים מ2012 לא צריך להחליף הם בסדר גמור, הרכב ללא תאונות כלל, מגיע עד למרכז והוחלפו 2 דלתות כנף ופגוש...).

שורה תחתונה הסבלנות בסוף (כנראה) משתלמת.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש , מניח שמדובר ברמת גימור אמביינט הנפוצה. איך אתה מסתדר עם חוסר כיוונון גובה למושב הנהג? (על זה פסלתי אותה בזמנו, פשוט לא הצלחתי להגיע לתנוחת נהיגה נוחה). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ידני אז כמובן רק אמביאנט. לי זה לא מפריע, הייתי שנתיים וחצי על גטס. אם זה היה הרכב היומיומי שלי אז כנראה שהיה מפריע, אבל אני לא נוהג עליה הרבה, בכללי אני לא נוהג הרבה כבר.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בדיוק אותו רכב (אותו דגם, שנתון, תיבה ידנית ואפילו אותו צבע) כבר כמעט 3 שנים, חוץ מחולשת המנוע אני מבסוט עליו. בחירה מצויינת ותתחדשו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ידני אז כמובן רק אמביאנט. לי זה לא מפריע, הייתי שנתיים וחצי על גטס. אם זה היה הרכב היומיומי שלי אז כנראה שהיה מפריע, אבל אני לא נוהג עליה הרבה, בכללי אני לא נוהג הרבה כבר.
הגיעו כמה ברמת גימור טרנד בייבוא מקביל , עם יותר אבזור כולל כיוון גובה למושב הנהג ובקרת שיוט.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Pecan כתב:

אוטו מדהים. בהחלט אחד הרכבים הטובים בקטגוריה.
באיזה גרסאות אבזור ומנוע הגיעה הפיסאטה לארץ?
כל גרסאות המנוע שודכו לידני בארץ?

1.2 ברמת גימור אמביאנט בא ידני. יש טרנד שמגיע באוטומט (רובוטי 6 הילוכים).

שתיהן מגיעות עם כל מה שציינתי וגם:

מתגי חלונות אוטמטיים

שליטה מההגה

ספוילר

מראות מחוממות

הטרנד מגיעה עם:

בקרת אקלים

זינוק בעליה

הגה מצופה עור

מחשב דרך

כיוונון גובה למושב

תאי אחסון בגב מושב

חלונות חשמליים גם מאחורה

לפני 6 דקות, yoav911gt2 כתב:

הגיעו כמה ברמת גימור טרנד בייבוא מקביל , עם יותר אבזור כולל כיוון גובה למושב הנהג ובקרת שיוט.

ממה שהבנתי לא אמורה להיות בעיה להוסיף בקרת שיוט, זה די PNP 

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שאתה מבין יותר, כך קשה יותר למצוא רכב משומש נורמלי. אני מכיר את זה מצויין...

תתחדשו, זה אוטו מצויין בגרסה הזאת.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, EliC25 כתב:

1.2 ברמת גימור אמביאנט בא ידני. יש טרנד שמגיע באוטומט (רובוטי 6 הילוכים).

שתיהן מגיעות עם כל מה שציינתי וגם:

מתגי חלונות אוטמטיים

שליטה מההגה

ספוילר

מראות מחוממות

הטרנד מגיעה עם:

בקרת אקלים

זינוק בעליה

הגה מצופה עור

מחשב דרך

כיוונון גובה למושב

תאי אחסון בגב מושב

חלונות חשמליים גם מאחורה

ממה שהבנתי לא אמורה להיות בעיה להוסיף בקרת שיוט, זה די PNP 

גם אצלך באמביינטה אמור להיות עזר לזינוק בעליה. תעצור בשיפוע, תן לחיצה אסרטיבית על הברקס ושחרר. אתה תשים לב שהאוטו מדרדר אחורה רק לאחר 3 שניות. חוץ מזה אם תוריד ותשים שוב את הרגל על הבלם תראה שהדוושה כבר לא יורדת עד הסוף ויש התנגדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיאסטה היא רכב פשוט ביותר, לטעמי מאוד נוחה (הרבה יותר מה 206 שלי למשל), ואחלה קניה בסכום הנ"ל. 

נ.ב המערכת  לא מקורית - סינית שהורכבה בארץ, כמו כן יש טרנד ידניות , לא הרבה אבל יש. הגיעו בייבוא מקביל של איילון ולא דלק.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בדיוק באותה סאגה לפני שנה וחצי וסיימתי עם אותו רכב 

אפשר להוסיף מחשב דרך ועוד כל מיני פונקציות נחמדות עם תוכנה בשם forscan תחפש על זה קצת באינטרנט

אגב יש בתי מנורה מול הדוושות, רק להוסיף לד 5W 😆

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגיש שעשית טוב, הפיאסטה הידנית זה רכב טוב שנותן תמורה מצוינת לכסף. 

לגבי הטיימינג היה פה דיון פעם בו נחקר עניין מועד החלפת הטיימינג, למרות שבספר הרכב רשום כל 5 שנים או XX ק"מ התגלה שבמדינות רבות הטיימינג נדרש להחלפה כל 8 שנים או YY ק"מ (מצטער, לא זוכר את הגבלת הק"מ...). לבסוף התגלה שגם בארץ הנושא לא ברור עד הסוף ויש מוסכים מורשים שונים שאומרים תשובה שונה לגבי מועד ההחלפה. בקיצור שורה תחתונה לדעתי טוב שהחלפת וזה לא סיפור גדול שלא החליפו לפניך.

לגבי המולטימדיה- היא התקנה מקומית של היבואן, לי אישית הרכב הגיע עם הסטריאו המקורי שאמנם אין לו בלוטוס מובנה אך האיכות שמע מעולה.

לפני 48 דקות, Id0 כתב:

הייתי בדיוק באותה סאגה לפני שנה וחצי וסיימתי עם אותו רכב 

אפשר להוסיף מחשב דרך ועוד כל מיני פונקציות נחמדות עם תוכנה בשם forscan תחפש על זה קצת באינטרנט

אגב יש בתי מנורה מול הדוושות, רק להוסיף לד 5W 😆

עידו אתה זוכר להגיד את סוג התושבת של הנורה הדרושה לכך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...