Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי גטס מיוחדת צריך את עזרתכם😅

שימו לב! השרשור הזה בן 1400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברה, יש לי יונדאי גטס 2008 מעוניין לעשות אותה היונדאי גטס הכי מיוחדת במדינה, אחרי חיפוש מעמיק באתרי האינטרנט אחר דיפיוזרים, גרילים מיוחדים ליפ ומה שיוצא ביניהם ולא מצאתי כלום.. מאיפה אני משיג את הדברים האלה? 

אשמח על הדרך להערכת מחיר לדברים האלה.. 

בינתיים שמתי את הדברים הבנאליים.  השחרת חלונות, מגני רוח, מערכת שמע טובה, החלפת פנסים ראשיים וטורבו לד, ריפודי קרבון וכו. תודה מראש חברים😇

המטרה כאן שהרכב לא יצא בסופו של דבר כמו של בני דודינו מהשטחים אלא יותר לכיוון רכב ספורט(חיצונית) עדין ולא מתיימר יותר מדי

יןדע שאני יכול במחירים של כל הדברים האלו כבר להביא רכב יותר טוב, פשוט קראש וחלום של שנים לעשות את זה לגטס🤐

עריכה אחרונה על ידי 08GetZ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חנות בשם אוטו סיטי בכפר סבא, אבל בספק אם יש את מה שאתה רוצה בשביל יונדאי גטס.

סך הכל לא מדובר ברכב עם שוק לתוספות כאלה ואחרות, ולדעתי כל מה שתוסיף לה יראה טיפה מגוחך כי זה גטס..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הכיוון.. נגיד אני מחפש טמבון חלק בלי הסמל של היונדאי וגריל יפה איתו.. לטשטש קצת את העובדה שזאת יונדאי גטס.. לעשות אותה מיוחדת ולא כמו גטס מהשטחים .. מבין מה אתה אומר שכל דבר יראה עליה מגוחך

BCB61B8F-7906-4F8C-998C-2356460D6A19.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בדעה שכל דבר ייראה עליה מגוחך, אבל זה רכב שלך, ובטח אף אחד לא יאמר לך מה לעשות איתו. 

אבל, קח עצה, לפני שאתה ממהר להרכיב חלקים נוספים, תזכור שאתה בפורום דיטיילינג...קח את האוטו (או תעשה בעצמך) לטיפול דיטיילינג מקיף, אולי השינוי יהיה ככ גדול שלא תרצה לעשות שום דבר מעבר, תחשוב על זה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה , איפה אתה ממליץ לעשות? 

וטווח מחירים בערך אם תוכל להגיד לי.

כמו שאמרתי, אני מנסה לעשות אותה הכי מיוחדת בארץ ולטשטש את העובדה שהיא גטס, ובעיקר בעיקר לא להגיע לגטס שתראה כמו של ״בני דודינו״ השבוע יותקן בעזרת ה ליפ קדמי ודפיוזר, ויעבור תיקון פח וצביעה לשחור (עכשיו בצבע שמפניה)  בהמשך, (מתלבט לגבי הצבע) 

מחפש גריל וטמבון קדמי בלי סמל .

נ.ב טיפול דיטיילינג מקיף, מה אמור לכלול? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפול דיטיילינג מקיף כולל הרבה שלבים, אך למען הפשטות - פוליש דו שלבי, ויישום הגנה כלשהי. 

תאמר לנו מהיכן אתה, ונוכל להפנות אותך לדיטיילר מוכר וטוב. התהליך עולה בין 700-1000, פחות או יותר. 

אתה לא תצליח לטשטש את העובדה שזו גטס, זה האוטו שלך, אבל כן תוכל לגרום לה להיראות כמה רמות מעל מה שהיא עכשיו. 

אתה בטוח שאתה רוצה לצבוע אותה בשחור? זה משהו שעולים עליו די בקלות כשתמכור אותה, וכנראה שיבריח לא מעט אנשים. בנוסף, צביעה באמת איכותית לצבע אחר עולה המון ודורשת הרבה זמן והכנה, ופירוק של כמעט כל דבר אפשרי (עד כמה שאני מכיר). קח את הכל בחשבון, אני אומר לך כדי שלא תפתח ציפיות לא ריאליות ובסופו של דבר תתאכזב אחרי ששמת כמה אלפי שקלים טובים.

אולי הכיוון הטוב ביותר בשבילך הוא פשוט לחסוך את הכסף שאתה מתכנן להוציא, ולקנות רכב אחר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה פה לא להחליף את הרכב , אלה לשדרג את זאת כך ציין פותח השרשור .

חכה עם הצבע שלה , וקודםכל בדוקמה אתה יכול לעשות עכשיו בדוק מצב כללי שלה מה צריך לעשות שהרכב קודם יראה טוב בבודי ובפנימי לפני שתשקיע וכן לעשות ישור קו של דיטלינג חיצוני ואז תראה לנכון אם לתבוע או לא .

HYUNDAI SONATA V6 2.5 00 -

HONDA CIVIC 1.8 ES 08-

HYUNDAI TUCSON 016 -

:) MAZDA 6 09

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...