Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חו''ד שלילית דר' פח וצבע בפ''ת (עמל 35 פ''ת)

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא תראו אותי כותב איזה עסק חרא או דברים בסגנון, משתדל תמיד בשרשורים מסוג זה לרשום עובדות ולא רגשות.

אצרף תמונות של הכל כמובן.

יום שני 1.6.20 נכנס לי ברכב אופנוע, הנזק היה פגוש פצוע, 2 פנסים + מחזיר אור שבורים, מכה קטנה בתא מטען עצמו.

יום שלישי 2.6.20 הרכב הוכנס למוסך הסדר של 2 חברות הביטוח ונתבע צד ג' של הנהג הפוגע.

שבוע הרכב היה במוסך ובתאריך 9.6.20 הודיעו לי שהוא מוכן, אני בלי יותר מדי ציפיות מהעבודה הגעתי לקחת את הרכב.

1. במבט קליל הפנסים שהורכבו לא ישבו טוב מבחינת רווחים, העניין סודר על ידם במקום בצורה סבירה +-.

2. אני פותחאת התא מטען שזה הרכיב הכי שימושי ברכב כנראה וישר בא לחבר את המגש שיעלה עם התא מטען כמו שזה תמיד אצלי, מגלה שחסר הוו בצד ימין שעליו נתלה המגש. המנהל אומר שהוא מזמין לי ודואג לשלוח לי עם הרכבה עד לבית כשהוא אומר שהוא מאמין לי שזה היה שם.

3. יוצא מהמוסך, אחרי נסיעה של 10 דק' בפ''ת מפעיל וישר אחורי ושומע רעש מוזר, מבין שכנראה לא הרכיבו אותו טוב והוא מנקה בעצם את התא מטען, כבר גירד ושרט את הצבע החדש של התא מטען. מתקשר לבעלים והוא אומר לי שאחזור ויראו מה ניתן לעשות.

5. חזרתי אליהם, מרחו קצת ווקס שלא באמת העלים משהו ושמו את המגב כמו שצריך, השריטה שנוצרה בצבע החדשה נותרה כמו שהייתה והוא אף ממליץ לי שלא כדאי לי לצבוע מחדש (מעניין למה).

4. שוב כבר בדרך הביתה מעלה סרטון של הוישר האחורי לקבוצה של בעלי מונדאו אחרים ושם צוחקים על הסמלים, עד כה לא שמתי לב אבל הסמלים הורכבו גם הפוך (מונדאו וטיטניום), גם לא במיקום או קרוב אליו וגם עקום!

החיוב של חברת הביטוח כמעט 6000 ש''ח!

התקשרתי למוסך כשאני כבר בחצי הדרך הביתה וביקשתי למסור לאבי שהוא כנראה המנהל שם שאפילו זה לא נעשה כמו שצריך שזה פשוט הזוי מבחינתי.

הפתרונות שהוצעו לי:

1. להגיע אליהם ולהשאיר את הרכב שיסדרו הכל, התגובה שלי תכלס זה שאין לי אמונה במקום, שוב לבזבז זמן (יום עבודה אחד לפחות) לכל זה, שוב לשרוף דלק (הלוך חזור 70 ק''מ בערך) וזה כשלך תדע מה יצא אחרי.

2. שיגיע אליי נהג מטעמם ויקח את הרכב ויביא לי רכב חלופי, גם זה לא מתאים לי, ממש אין מצב שאני נותן למישהו לנהוג לי ברכב מאריאל לפ''ת, רכב חזק סה''כ ולא מתאים לי שמישהו יתחיל ללחוץ עם הרכב או כל דבר דומה.

עירבתי את חברת הביטוח ששילמה על התיקון ונראה מה הלאה.

עוד משהו, כשלקחתי רכב חלופי הזרוע וישר של החלופי הייתה שבורה ומה? פשוט פירקו זרוע וישר מרכב אחר שהיה במקום כאשר הוא אחרי תאונה, עכשיו אני לא מתפלא לאן יכל להעלם הוו הקטן שעליו נתלה המגש של התא מטען.

בקיצור תשפטו אתם, אני לשם לא אחזור! תיקנו פגוש, דלת תא מטען ופנסים, קיבלתי חזרה רכב עם וישר שלא הורכב טוב ושרט את הצבע החדש, פנסים לא מיושרים וסמלים שיושבים בצורה לא קשורה, ככמות התיקונים ככה גם כמות הפאקים.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

IMG_20200601_162529.jpg

IMG_20200609_143956_1.jpg

IMG_20200609_143833.jpg

IMG_20200609_143826.jpg

IMG_20200609_143838.jpg

IMG-20200609-WA0013.jpeg

עריכה אחרונה על ידי system_x
  • אהבתי 3

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מעצבן ונראה שעשו עבודה בינונית מאוד ברמת הפינישים, אם כי עד כמה שניתן להתרשם מהתמונות הצבע בסדר.

פראקטית, מה הציפיה שלך? ברור שזה מתסכל, אבל נראה לי שבשלב הזה הכי טוב לתת להם לעשות מקצה שיפורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לגמרי מבין אותך.
תן להם לעשות מקצה שיפורים
אם הצבע טוב אז תתעלם מהשריטה הקטנה
תן להם להדביק ישר מחדש וזהו.

חבל להיכנס עכשיו למלחמות שיביאו אותך לאותה נקודת סיום שתוכל להגיע אליה בלי מלחמות.

את חוות הדעת שלך רשמת והיא המחיר שהמוסך ישלם על חוסר ההקפדה שלו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט מאכזב, ולצערי לא מפתיע. זו הסיבה שאני משתדל להיות לידם כשהם מתקנים את הרכב, אם כי במקרה הזה זה באמת קשה כי מדובר בשבוע.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבאס מאוד, בייחוד ברכב שאני אישית מאוד חובב. אני לא הייתי מוותר על דבר כזה, העבודה נראית פשוט מזלזלת. משתף את נסיוני כדי לסייע לך בעתיד.

כשאתה אומר "החיוב של חברת הביטוח", אתה מתכוון למה שאתה שילמת או מה שהמוסך גבה מן הביטוח? אם זו האופציה השניה, אז זה לא מפתיע. מוסכי הסדר ידועים ב"עקיצת" הביטוח בכך שהם מביאים שמאי משלהם ודוחפים מה שהם רוצים כי גם ככה הביטוח משלם, ומי שנדפק בסוף מזה כמובן בפרמיה זה הלקוח (אתה). 

להבא, ממליץ לך לעשות את מה שאני עשיתי ולבחור מוסך תיקון משלך, במיוחד ברכב מיוחד כמו זה. ההפרש בהשתתפות העצמית תלוי בפוליסה שלך, אך הוא בדרך כלל נע בין 600 ל-1,000 ש"ח ולגמרי שווה את ההבדל כי אז אתה בוחר את השמאי ואתה בוחר את המוסך.

שוב - במקומך לא הייתי מוותר ודורש תיקון לא פחות ממושלם.

• אהבתי 1

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שעניין הפרמיה לא רלוונטי כי זה על הצד ג' של האופנוע שנכנס בי, אבל בכל מקרה כבר מאוחר מדי.

נראה מה אעשה, לצערי בשבועיים הקרובים בכל מצב לא יהיה לי זמן להתעסק בזה....

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום התקשרתי לבדוק מה קורה, הרי אמרו לי שכאשר הוו שמחזיק את המגש יגיע יקראו לי ויסדרו הכל, בשיחה נאמר לי שאין את החלק כרגע בחברה והם מחכים שיגיע ואז יקראו לי, בנתיים את האמת הזמנתי את זה מעליאקספרס בכמה שקלים לכל מקרה שיהיה לי.

אני סקפטי אבל אולי אופתע איכשהו לטובה.

מגובר בחלק הזה אגב.
f65d55f012c661909058fca81cbea73f.jpg

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש בעסה, עבודה חובבנית. הסמלים תלויים עקום , מרווחים לא אחידים - עדיף להזמין חדשים שיגיעו מפולסים. 

יש מצב שהייתי מעדיף להישאר עם השקע הקטן מעל הפנס מאשר לצבוע את הבגאז' באמצעות מוסך הסדר.

עדיף לשלם כמה שקלים למקצוענים שיידעו להוציא את המכה ללא פחחות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבטחתי לעדכן, והנה העדכון!

כרקע אספר רק שבאותו יום שבאתי לקחת את הרכב הייתה שם עוד מונדאו שהשתחררה לפניי, איך אני יודע? כי הנציגה אמרה שיש להם 2 כאלה ואחת מוכנה והשניה היא צריכה לבדוק, כשבאתי זאת שהייתה שם בנוסף לשלי כבר שוחררה, ולמה אני מספר את זה?

שוב רק עובדות, התקשרו היום ואמרו שאתאם הגעה לסדר את הסמלים והשריטה, שאלתי מה בנוגע לוו הקטן שמחזיק את התא מטען שנעלם כשהרכב היה שם? מה נמסר לי? "אני לא מצליח למצוא כזה, בפורד אמרו שאין להם, לא מייצרים יותר ואין לזה מק''ט", זאת תשובה של מנהל המוסך! אמר שבסוף ימצא לי מפירוק או משהו בסגנון, שיהיה לו בהצלחה, אני יכול רק לנחש מה קרה שם אבל אולי זה רק אני והדמיון שלי.

אגיע איזה יום כשאני ליד הרכב, נראה איך מסדרים הכל.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
בתאריך 11.6.2020 בשעה 01:29, system_x כתב:

לא תראו אותי כותב איזה עסק חרא או דברים בסגנון, משתדל תמיד בשרשורים מסוג זה לרשום עובדות ולא רגשות.

אצרף תמונות של הכל כמובן.

יום שני 1.6.20 נכנס לי ברכב אופנוע, הנזק היה פגוש פצוע, 2 פנסים + מחזיר אור שבורים, מכה קטנה בתא מטען עצמו.

יום שלישי 2.6.20 הרכב הוכנס למוסך הסדר של 2 חברות הביטוח ונתבע צד ג' של הנהג הפוגע.

שבוע הרכב היה במוסך ובתאריך 9.6.20 הודיעו לי שהוא מוכן, אני בלי יותר מדי ציפיות מהעבודה הגעתי לקחת את הרכב.

1. במבט קליל הפנסים שהורכבו לא ישבו טוב מבחינת רווחים, העניין סודר על ידם במקום בצורה סבירה +-.

2. אני פותחאת התא מטען שזה הרכיב הכי שימושי ברכב כנראה וישר בא לחבר את המגש שיעלה עם התא מטען כמו שזה תמיד אצלי, מגלה שחסר הוו בצד ימין שעליו נתלה המגש. המנהל אומר שהוא מזמין לי ודואג לשלוח לי עם הרכבה עד לבית כשהוא אומר שהוא מאמין לי שזה היה שם.

3. יוצא מהמוסך, אחרי נסיעה של 10 דק' בפ''ת מפעיל וישר אחורי ושומע רעש מוזר, מבין שכנראה לא הרכיבו אותו טוב והוא מנקה בעצם את התא מטען, כבר גירד ושרט את הצבע החדש של התא מטען. מתקשר לבעלים והוא אומר לי שאחזור ויראו מה ניתן לעשות.

5. חזרתי אליהם, מרחו קצת ווקס שלא באמת העלים משהו ושמו את המגב כמו שצריך, השריטה שנוצרה בצבע החדשה נותרה כמו שהייתה והוא אף ממליץ לי שלא כדאי לי לצבוע מחדש (מעניין למה).

4. שוב כבר בדרך הביתה מעלה סרטון של הוישר האחורי לקבוצה של בעלי מונדאו אחרים ושם צוחקים על הסמלים, עד כה לא שמתי לב אבל הסמלים הורכבו גם הפוך (מונדאו וטיטניום), גם לא במיקום או קרוב אליו וגם עקום!

החיוב של חברת הביטוח כמעט 6000 ש''ח!

התקשרתי למוסך כשאני כבר בחצי הדרך הביתה וביקשתי למסור לאבי שהוא כנראה המנהל שם שאפילו זה לא נעשה כמו שצריך שזה פשוט הזוי מבחינתי.

הפתרונות שהוצעו לי:

1. להגיע אליהם ולהשאיר את הרכב שיסדרו הכל, התגובה שלי תכלס זה שאין לי אמונה במקום, שוב לבזבז זמן (יום עבודה אחד לפחות) לכל זה, שוב לשרוף דלק (הלוך חזור 70 ק''מ בערך) וזה כשלך תדע מה יצא אחרי.

2. שיגיע אליי נהג מטעמם ויקח את הרכב ויביא לי רכב חלופי, גם זה לא מתאים לי, ממש אין מצב שאני נותן למישהו לנהוג לי ברכב מאריאל לפ''ת, רכב חזק סה''כ ולא מתאים לי שמישהו יתחיל ללחוץ עם הרכב או כל דבר דומה.

עירבתי את חברת הביטוח ששילמה על התיקון ונראה מה הלאה.

עוד משהו, כשלקחתי רכב חלופי הזרוע וישר של החלופי הייתה שבורה ומה? פשוט פירקו זרוע וישר מרכב אחר שהיה במקום כאשר הוא אחרי תאונה, עכשיו אני לא מתפלא לאן יכל להעלם הוו הקטן שעליו נתלה המגש של התא מטען.

בקיצור תשפטו אתם, אני לשם לא אחזור! תיקנו פגוש, דלת תא מטען ופנסים, קיבלתי חזרה רכב עם וישר שלא הורכב טוב ושרט את הצבע החדש, פנסים לא מיושרים וסמלים שיושבים בצורה לא קשורה, ככמות התיקונים ככה גם כמות הפאקים.

/cdn-cgi/mirage/12fec37ceec98c6a0e32effe95d79fdea947cad451786b7ee10cd68101bf460e/1280/https://carsforum.co.il/uploads/monthly_2020_06/IMG_20200601_162529.thumb.jpg.bd4e14cecef0af142b70a027ec114565.jpg

/cdn-cgi/mirage/12fec37ceec98c6a0e32effe95d79fdea947cad451786b7ee10cd68101bf460e/1280/https://carsforum.co.il/uploads/monthly_2020_06/IMG_20200609_143956_1.thumb.jpg.edc3ebb0ee3d9eadb6a1bcb07e9dbedc.jpg

/cdn-cgi/mirage/12fec37ceec98c6a0e32effe95d79fdea947cad451786b7ee10cd68101bf460e/1280/https://carsforum.co.il/uploads/monthly_2020_06/IMG_20200609_143833.thumb.jpg.f0a47c22cd88b28ac49fe93e4b03685e.jpg

/cdn-cgi/mirage/12fec37ceec98c6a0e32effe95d79fdea947cad451786b7ee10cd68101bf460e/1280/https://carsforum.co.il/uploads/monthly_2020_06/IMG_20200609_143826.thumb.jpg.e745d421149fd2c1a820a2b2f5c9a95c.jpg

/cdn-cgi/mirage/12fec37ceec98c6a0e32effe95d79fdea947cad451786b7ee10cd68101bf460e/1280/https://carsforum.co.il/uploads/monthly_2020_06/IMG_20200609_143838.thumb.jpg.b127c216e6554a57c0263080553cf39e.jpg

/cdn-cgi/mirage/12fec37ceec98c6a0e32effe95d79fdea947cad451786b7ee10cd68101bf460e/1280/https://carsforum.co.il/uploads/monthly_2020_06/IMG-20200609-WA0013.thumb.jpeg.b6e99dce3af8e1f9a8b7fbf9624cdc61.jpeg

שלום לכולם.

לצערי פגעו לי ברכב ולצערי רק עכשיו לאחר התיקון של הרכב שלי בסניף פח וצבע מצאתי את תגובה.

תשמעו אני בשוק !

מה שכתב בחור היה לי בדיוק אותו דבר ,הבדל היחיד שמחיר של תיקון היה קרוב ל20000 שקל !!

זה פשוט הזוי, לקחת מה שהוא רשם כאן ולעשות עתק והדבק של טסקס.

אני צעקתי במוסך הזה מרוב עצבים ,לא רוצה להוסיף עוד המון דברים והמון ליקויים שקיים לאחר התיקון אבל  גם לי חסרים חלקים וקליפסים שבורים . הבנתי מהר מאוד עם מי יש לי עסק שם. מנהל עבודה אמר לי שעובד שם זמן קצר ולא מצליח להשתלט על עובדים כי הם באמת עושים זבל של עבודה אבל הוא דואג על מקום פרנסה שלו ומנהלים שלו אמרו לו לשתוק. אמר לי שמצטער על הכל וזה מה שיש.

הגעתי למצב שתוך כדי צעקות התחלתי לפרק טמבון ולהרכיב מחדש אותו כולל פנסים שלא הורכבו נכון. חיפשתי בכל המוסך איפה לדים יקרים שלי ,כי שמו נורות סיניות בשקל וחצי במקום. ווישר אחורי שמו שבור וכל זרוע התפרק בהפעלה ראשונה. דרך אגב שלי היה שלם ולא היה שום נזק , מרגיש כאילו ניסו לקחת שלי אולי לרכב אחר.

אין מילים ,חוץ מהמון קללות אין מה לכתוב על עבודה שלהם. בושה ! חוץ מלקחת המון כסף לא יודעים את עבודה.

חברים להתרחק מהם !! 

• אהבתי 4
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך של סיפור .

שלחתי הודעה עם ליקויים  גם למוסך וגם לשירות שמטפל ,נשלחה לי הודע שמנהל מוסך יחזור אלי , כמובן כעבור יומיים עבודה אף אחת לא חזר.

היום יצא לי לנסוע עם רכב הזה בחושך ואני שם לב שחצי חלון קדמי לא מספיק שקוף לי .חשבתי אולי ליכלוך או אבק ואז הפעלתי ווישרים .היה רעש מוזר בחצי החלון הלא נקי וגם מים השפריצו על כביש במקום לשמשה , כלומר עוד בעיה,טוב ממשיך לחקור ונוגע עם יד בשמשה ומרגיש ציפוי דק של צבע ,חברים זה ציפוי צבע לא ליכלוך . ניסיתי לשפוך מים לשפשף אבל שום דבר לא יורד.

שאלה איזה חומר מומלץ לניקוי ?

זה לא דר פח !! זה פח זבל - סניף חולון עשו לי המון נזקים ברכב 

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

המשך של צרות בגלל המוסך, מתברר שזה לא הסוף.

רכב הגיע לטסט  ומה קרה ? נכשל על זה שלא דולק פנס עצירה מרכזי מאחורה . מה לעשות נאלצתי לפרק פנס במקום ומה אתם חושבים ? מנורה הייתה תקינה אבל  לא הורכב קונקטור תקין ובגלל זה פעם היה מגע ופעם לא ולמזלי בטסט כבר לא היה.

סידרתי פנס ואז מה אני רואה שכל פלסטיקה כולל חגורות מאחורה לא מורכבים עד הסוף כי ראויים כל הפח פנימי וכל החוטים שרצים ברכב לפנסים . אם היה לידי את עובד הזה הייתי יורק לו לפנים.

ניסיתי לסדר כמה שאפשר . פירקתי פלסטיקים שוב והחזרתי כל מה שהיה צריך לחזור למקום שלו אבל לצערי לא כל מחובר טוב כמו שהיה רכב חדש ,כי יש מספר קליפסים ששבורים גם שם.

מאוד כואב ומאוד מאכזב.. בחיים לא אחזור למקום הזה אפילו שיתחילו לעבוד בחינם. נזק של מקום.

לא רוצה לספר על טיפול של תביעה שהם לקחו על עצמם לטפל וחודש וחצי לא עשו כלום אבל זה כבר סיפור אחר .

מקווה לשכוח מהם כמו חלום רע.

• מבאס 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי לכולם.

לצערי ממשיך לעדכן ,כי מגלאים כל פעם משהו חדש.

לפני משהו כמו שבוע אישתי חזרה הביתה ואמרה שלמרות שרכב נעול הבגאז׳ נשאר פתוח כלומר לא ננעל אף פעם ובכל רגע נתון ניתן לפתוח אותו. ירדתי למטה ובאמת ראיתי שזה נכון. פירקתי פלסטיקה וראיתי שמנגנון מפלסטיקה שבור ומוט שאמור למשוך לפתוח או לנעול בחוץ . צילמתי הכל ושלחתי לבעל המוסך לרכוש לי מנגנון כזה כדי לחסוך בזמן שלי אך הוא גם לזה סרב ,ענה לי שהוא לא קונה ולא מחפש שום דבר.

בקיצור מקום שרוף מבחינתי מאחל למקום הזה וכל מי שעובד שם וטיפל לחיות עם זה ולקבל כזה טיפול בתחומים אחרים בדיוק כמו שהם עושים.

רוצים עוד ?

לפני פסח שטפתי את הרכב וגילאתי מאחורה שחסרים עוד קליפסים מפלסטיק בטמבון אחורי מצד הגלגלים. לא יואמן עד כמה צריך להיות זבל של בעל מקצוע. פח זבל זה מחמאה בשבילו !!!!

• מבאס 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...