Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן מקרר רק בצד ימין, הונדה סיוויק 2018

אורטלד
שימו לב! השרשור הזה בן 723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יש לי הונדה סיויק 2018. שנה שעברה בקיץ החלה תקלה משונה של קירור רק בצד ימין בלבד של הרכב ובצד שמאל (של הנהג) יצא אויר פושר.

הגעתי למוסך המורשה ואחרי חיבור למחשב לאיתור התקלה מילאו לי גז. כביכול התקלה טופלה.

בשבוע האחרון שוב מזג האויר התחמם והתחלתי להרגיש שהמזגן לא מקרר בצד הנהג. לא הגיוני שברכב חדש חסר גז.. מה יכולה להיות הסיבה לתקלה? 

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שישימו חומר לאיתור דליפות וימצאו את הדליפה.
אם זה פגם במערכת המיזוג יתוקן באחריות. בשביל זה יש אחריות.
נתקלתי במקרים שהמעבה מזגן בחזית נפגע מאבן קטנה או חפץ קטן ונוצר חור וכתוצאה מכך ברח הגז. זה לא מכוסה באחריות אבל גם הדליפה היא יחסית מהירה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, asix כתב:

שישימו חומר לאיתור דליפות וימצאו את הדליפה.
אם זה פגם במערכת המיזוג יתוקן באחריות. בשביל זה יש אחריות.
נתקלתי במקרים שהמעבה מזגן בחזית נפגע מאבן קטנה או חפץ קטן ונוצר חור וכתוצאה מכך ברח הגז. זה לא מכוסה באחריות אבל גם הדליפה היא יחסית מהירה.

אני מאוד מקווה שימצאו את מקור הדליפה ויטפלו בבעיה תחת אחריות, כי פשוט מגוחך שאחרי קצת פחות משנה אני חוזרת שוב בגלל אותה התקלה.

במידה והדליפה היא מאבן/חפץ.. ידוע לך מה סדר גודל עלות התיקון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם הקודמת לא תיקנו את הבעיה. למלא גז זה לא אומר שתיקנו.

לגבי עלות מעבה - אינני יודע אבל זה יכול להגיע לכמה אלפים בחלק מקורי + עבודה + מע"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, asix כתב:

בפעם הקודמת לא תיקנו את הבעיה. למלא גז זה לא אומר שתיקנו.
לגבי עלות מעבה - אינני יודע אבל זה יכול להגיע לכמה אלפים בחלק מוקי + עבודה + מע"מ.

ידוע שמילוי גז אינו טיפול בבעיה, לכן מכעיס שנושא הדליפה לא נבדק עוד בפעם הקודמת טרם מילאו גז. מבחינתם היה רק חסר גז ועצם זה שהרכב חדש לא הדליק להם נורה אדומה לבדוק דליפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

היי.

יש לי בדיוק אותה בעיה עם סיוויק 2018.

זאת בעיה בכל האולם.

גם באנגליה, גם באירופה ובארצות הברית. 

אבל הונדה מסתירה זאת.

בארצות הברית הרחיבו אחריות ל-10 שנים עקב כח.

אצלנו כאילו לא ממכירים את הבעיה ורוצים לבצע תיקון על חשבון לקוח.

בואו נארגן קבוצה וניגש תביעה קבוצתית נגד חברת מאיר.

אפ פעם לא ראיתי רכב שכלכך מאר הלך לו מזגן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...