Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיגים במידה 225/70/16

שיתוף

שימו לב! השרשור הזה בן 475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

מחפש המלצה לצמיגים במידה הנ"ל לרכב קיה קרניבל מודל 2008. חשבתי על צמיגים בתקציב 500+- (ליחידה) מקסימום 600 במידה ותהיה תמורה ששווה את ההפרש.

התקציב הגיוני לצמיגים באיכות טובה או שאצטרך להעלות את התקציב?

חשוב-

1. שיחזיקו שנתיים שלוש לפחות, הנסיעה השנתית הצפויה קצת פחות מ10k ק"מ

2. לא מתכנן לעלות על שבילי שטח אז אין צורך בצמיגים כאלו

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידה קצת בעייתית כי היא מאפיינת יותר רכבי SUV. הצמיג שהוא בעל מאפייני כביש ברורים יותר מכל הצמיגים במידה הזו, והוא צמיג טוב מאוד, זה GoodYear EFFICIENTGRIP SUV. המחיר צריך להיות באזור ה-550 שקל לצמיג. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גודייר אצל היבואן עולה 600₪ ( ברכישת 4 צמיגים ).

דגם מעולה.

https://www.itire.co.il/mobile/search.php?searchBy=tier&searchNow=1&width=225&height=70&koter=16

אבל אולי אפשר להסתפק ב toyo open country h/t או kleber dynaxer hp3 SUV /citilander

https://tires4u.co.il/compare?diameter=6&aspectRatio=16&width=20

150₪ לצמיג זה הפרש רציני.

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיג כדוגמת קלבר סיטילנדר הוא צמיג all season עם סולייה שהיא ללא ספק בעדיפות לרכב שרואה קצת יותר מכביש. לטנדר? בהחלט אבל למיניוואן? הייתי מעדיף צמיג קיץ קלאסי כמו הגודייר שמספק בלימה טובה יותר וצריכת דלק עדיפה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין במידה הזאת מבחר צמיגים שהם צמיגי כביש לקיץ. כמעט כולם מיועדים לפחות לשבילים .

גודייר צמיג יקר אבל מומלץ מאוד, אין ספק.

מה שכן, הרכב נוסע מעט מאוד, לכן כן הפשרה לצמיג H/T כלשהו אפשרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה,

אני מבין שהמבחר לא גבוה. מה החסרונות למעשה בצמיג שמותאם לשבילים קלים בנוסף לכביש מול צמיג שכולו מתאים לכביש? אולי כדאי להרחיב את החיפוש לצמיגים שהם לא כביש נטו.

אם נוסעים פעמים בודדות בשנה על שבילים כדאי לרדת לצמיג H/T? אני חושב שלא, אשמח לשמוע נימוקים הפוכים.

ContiCrossContact LX 2- ראיתי את הצמיג הזה של קונטיננטל במחיר מקביל לאפישנטגריפ  SUV, לא ממש מצויין שם אבל האם זהו צמיג H/T?

תודה שוב.

עריכה אחרונה על ידי haranza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים לשטח קל יותר רועשים ופחות נוחים בכביש. הם גם נראים כמו של ג'יפ מבחינת פרופיל הסוליה

אבל כל עוד אלה צמיגי שטח קל, אפשר לסבול אותם.

כאשר אתה משווה דגמים איכותיים של יצרנים מובילים, לכל אחד יש העדפה אישית. במקרה שלך אין הבדל בין קונטי לגודייר או מישלין .

השאלה כמה אתה מוכן להשקיע בסיפור הזה. כל הצמיגים ישרתו אותך 3-4 שנים עד שיתייבשו ( לא תגיע לשחיקה עם אף אחד מהדגמים ). בקיצור - מה שתמצא זמין במלאי ובמחיר יותר טוב, תאריך ייצור יותר טרי.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, אני כנראה אלך באמת על הדגם עם הצמיגים הכי טריים שיש.

אשמח מאוד אם תוכלו לציין לי דגמים ספציפיים. באתר יד2 אני לא מוצא המון דגמים כמו את האפשינטגריפ.

כמו כן, אין לי הגבלה על קוד מהירות ועומס? כי ברישיון לא מצויין כלום (מודל 2008 שאז הוכנסו התקנות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הגבלה תיאורטית ( S ).
בפועל אף אחד כבר לא מייצר צמיגים עם קוד כזה.
זה הלינק ליבואן goodyear.
https://www.itire.co.il/mobile/search.php?searchBy=tier&searchNow=1&width=225&height=70&koter=16

כאן תוכל גם לבחור צמיגיה להתקנה.
אבל אני חושב שבמקרה שלך עדיף קודם שתבדוק טלפונית, האם יש אותם במלאי במידה הנדרשת .
ואולי תבדוק מה יש זמין בצמיגיות באיזור שלך ובאיזה מחיר, תרשום כאן - כנראה תקבל הכוונה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו הצמיגים שעלו לגמר, אשמח להארות.

TOYO OPEN COUNTRY U/T

GOODYEAR EFFICIENTGRIP SUV

CONTINENTAL CONTICROSSCONTACT LX

מבין שלושתם האפישנטגריפ הוא היחיד שמתאים לכביש נטו. עקרונית הייתי מעדיף לקחת H/T כדי לקבל עמידות גבוהה יותר לשבילים וכד' שמדי פעם כן יכול להיות שאעבור בהם. השאלה שלי היא עד כמה האחיזה בכביש (ואיכות הבלימה בעיקר) תיפגע אם אקח את הטויו או הקונטיננטל בהשוואה לגודייר. כרגע יש על הרכב צמיגים של קונטיננטל משנת 2014 והבלימה זוועה. אני לא יודע אם זה בגלל שהצמיגים הם H/T או בגלל שהם ישנים מאוד (או גם וגם?!).

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת שיש את כולם במלאי, לא רק על דפי אינטרנט?
אני מניח ש toyo יהיו יותר זולים.
אם כן, הם יעשו את העבודה, ויהיו גם בסדר בכביש ( הכוונה ל U/T ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שטויו אין במלאי, גודייר יש רק 2 ישנים, וקונטיננטל יש במלאי אבל גם קצת ישנים, תאריך ייצור 2119, עדיף מבחינתי מסיני טרי. הוזמנו ומחר יותקנו בעזרת ה'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...