Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

26 שעות מהמסירה וכבר במוסך

GTאי
שימו לב! השרשור הזה בן 1399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, GTאי כתב:

כן. ברור.

האם מקורית מפירוק (אם בכלל יש כזו בארץ) מספיק טובה? או מקורית ניילונים?

בחלק מהרכבים קיימים גם פסי אנטנה בציר האורך של השמשה לכן רצוי לבדוק את העניין במוסך.

לא יודע אם קיימים שמשות מפירוק לרכב שלך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך בקיבוץ יש להם ברלינגו כבר ישנה ושבעה, אז קיבלו אישור להזמין חדשה.

הזמינו ברלינגו חדשה, אוטומטית, מדוגמת.

החברת ליסינג הוציאה נהג שיביא לקיבוץ ובדרך שהוא נהג, אבן עפה ממשאית וסדקה את השמשה הקדמית.

זה מדהים.

מה שיותר מדהים (ובעיקר גם מצחיק) החברת ליסינג אמרה לנהג, שהביאת הרכב, שיחזור באוטובוס.

מסכן הבחור.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך בקיבוץ יש להם ברלינגו כבר ישנה ושבעה, אז קיבלו אישור להזמין חדשה.

הזמינו ברלינגו חדשה, אוטומטית, מדוגמת.
החברת ליסינג הוציאה נהג שיביא לקיבוץ ובדרך שהוא נהג, אבן עפה ממשאית וסדקה את השמשה הקדמית.

זה מדהים.
מה שיותר מדהים (ובעיקר גם מצחיק) החברת ליסינג אמרה לנהג, שהביאת הרכב, שיחזור באוטובוס.
מסכן הבחור.
מהמר שחזר הביתה ולא לעבודה הזו יותר :)
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Pecan כתב:

מהמר שחזר הביתה ולא לעבודה הזו יותר :)

אני לא יודע.

אבל תחשוב שהבן אדם נסע בערך שעה וחצי להביא את הרכה לקיבוץ.

אחר כך הוא חיכה שעה, שיגיע אוטובוס

ואז בוא נגיד שבפרייבט זה שעה נסיעה לירושלים, אז באוטובוס זה שעה וחצי?.

ואז מירושלים למרכז, עוד שעה?.

פעם התחלתי עבודה בחברת מחשוב והייתי צריך לתת שירות לקופת חולים.

ביום הראשון העמיסו את הרכב במסכי lcd חדשים, נסיעה לדרום והחלפה מcrt ענקיים לlcd, בסביבות 40 מסכים.

הייתי לבד, חום, מעלית לא היתה והייתי צריך לעלות ולרדת 3-4 קומות כל פעם.

בסוף היום כולי סחוט, הגיע המנהל לברר מה קורה וכו...

אמרתי לו סבבה.

אמר מתי אנע מגיע מחר?.

אמרתי לו שלא מגיע ותודה.

• מעניין 1

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה איזו גולף גיטיאי כמדומני שיצאה מהסוכנות ואחרי כמה שעות נמצאה תלויה על גדר או משהו כזה. יש פה כמה מוכשרים בארץ ששברו את השיא הזה בהפרש ניכר. 

נב. 

ילדים זבל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 9 שעות, GTאי כתב:

האם מקורית מפירוק (אם בכלל יש כזו בארץ) מספיק טובה? או מקורית ניילונים?

במיוחד עם ידוע מי הילדים שעשו הנזק - מקורית מניילון בלבד ובמוסך מורשה יבואן.  ההורים שלהם ישלמו.  והייתי גם מוודא בעזרת שמאי (על חשבון ההורים כזכור) שלא תהיה ירידת ערך מסחרית, ואם כן דורש פיצוי מלא (מההורים כזכור).

ושהוריך יבהירו לאותם הורים שהם נדרשים לספק להם רכב חלופי עד קבלת הרכב המתוקן.

אז ... ידוע מי הילדים ?

(ובצד : ככה זה כשקונים רכב צרפתי, נכנס למוסך עוד לפני שנוסיעם בו :-) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתסכל ומרגיז, אין ספק. אבל כשקונים אוטו צרפתי, זה מה שקורה. עובדה גם הפותח, גם הברלינגו מהקיבוץ, שתי צרפתיות, על יפניות לא שומעים סיפורים כאלה.

• מצחיק 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Smiro כתב:

הייתה איזו גולף גיטיאי כמדומני שיצאה מהסוכנות ואחרי כמה שעות נמצאה תלויה על גדר או משהו כזה. יש פה כמה מוכשרים בארץ ששברו את השיא הזה בהפרש ניכר. 

הזכרת לי...

לפני שנים (1985 נראה לי) נסעתי עם חבר למוסך של פיאט ברמת החיל לטיפול 1500 ק"מ בפיאט אונו 70 ההחדשה שלו. באותה תקופה גם מסרו חלק מהמכוניות  במתחם של המוסך.

הכנסנו את הרכב לטיפול, ועד שיהיה מוכן הלכנו להציץ באיזור של המסירות.

בדיוק מסרו שם אונו טורבו לאיזה ערס צעצוע. האיש של המסירות מסביר לו שהתאוצה של הרכב פסיכית ושלפחות בהתחלה עד שיכיר את הרכב מומלץ להתנהג בעדינות עם הרכב.

כרבע שעה אחר כך יוצא להלקוח מהאתר בחריקת צמיגים.

עוברת עוד חצי שעה - הרכב שלנו מוכן, ואנחנו נוסעם לדרכנו.

אחרי שני צמתים מגיעים לפקק רציני - לא עוברות כמה דקות עד שאנחנו מגבלים את הסיבה: האונו טורבו שפגשנו באתר המסירה "התלבשה" על אחוריים של משאית 😱

מרגע המסירה עד התאונה - לא יותר מ-10 דקות, כנראה פחות...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה שקרה להורים של בת זוג שלי בחודש שעבר - להם רכב ישן שהכניסו למוסך פחחות שצמוד לסוכנות, בעל מוסך הפחחות לקח את המפתחות, נכנס לרכב ונסע בפול גז חצי סיבוב בחניה כדי להיכנס ונכנס ביונדאי איוניק חדשה שבדיוק לקוח הגיע לאסוף עם 3 ק"מ על השעון. כמובן שהוא לקח אחריות ותיקן את כל הנזק על חשבונו שהסתכם בטמבון ו2 פנסים, מה בדיוק עשו לאיוניק המסכנה אלוהים יודע - הטמבון שלה נפל, הכנף ומכסה המנוע נמעכו.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לפני ~20 שנה, נסעתי עם אבי לאסוף מהחברה יונדאי אלנטרה חדשה, אבי נתן לי להוציא אותה מהסוכנות ביהוד והוא אחרי עם הרכב הישן, נכנסתי לתחנת הדלק 200 מטר ולא ראיתי עמוד קטן וכופפתי את הדלת והכנף.. הרכב היה בן אולי 15 דקות.. הסתובבנו וחזרנו לסוכנות שיש בה גם מוסך

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהמר שתצטרך להפעיל ביטוח. להוציא מהורים של ילדים סכום של שמשה מקורית חדשה נראה לא פרוצדורה לא קלה בכלל בהתחשב בכך שאנחנו בישראל (האמת נראה לי שברוב העולם גם ככה?) העלות היא כמה אלפים טובים. בהצלחה....

הבעיה בביטוח שלא נותנים מקורית אלא רק חליפית אולי תתקזז עם ההורים על ההפרש. בכל מקרה תעדכן סיפור מבאס.

אנקדוטה בילדותי אבי קנה רכב "חדש" בעיניי, כילד. סובארו לאונה סטיישן משומשת. בחניה ילדים שיחקו בכדורגל ואופס כמה שעות אחרי הקנייה נופצה השמשה הקדמית (הופעל ביטוח שבמקרה נשאר מהמוכר שלא הספיק לבטל מהרוי הילדים האלו לא היה סיכוי להוציא פיצוי גם אם הם היו מאוד רוצים-פשוט אין להם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...