Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דרוש כדי להקים עסק?

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, yorng כתב:

רציתי לשאול, במידה ואני מעוניין להקים עסק של נניח, בית דפוס, או עסק למכירה ותיקון של מחשבים נייחים/ניידים? 

כמה כסף צריך בשביל זה? והאם חייב שותף כדי לפתוח עסק? מה הסיכונים? 

אשמח לשמוע יתרונות וחסרונות. 

אל תקשיב לאף אחד שכותב כאן אלא רק לי.😁

הכי טוב מכון ליווי/מסאז' בדרום תל-אביב ותוך חודש אתה נוסע על מרצדס.

• מצחיק 4

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נתחיל מהשאלה הכי בסיסית. מה אתה יודע בכלל על דפוס או על תיקון מחשבים?

זה נשמע כאילו החלטת להיות עצמאי והתחלת לחפש תחום במקום להתמקצע במשהו ולהחליט שאתה בשל לנהל עסק בתחום.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, מרק10 כתב:

אל תקשיב לאף אחד שכותב כאן אלא רק לי.😁

הכי טוב מכון ליווי/מסאז' בדרום תל-אביב ותוך חודש אתה נוסע על מרצדס.

צריך להזיז לראש הרשימה קורס נהיגה מבצעית

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, falou כתב:

נורא פשוט, אם זו רמת המיקוד של השאלות שלך, אל תפתח עסק.

אין לך את הגישה המינימלית שאדם צריך כדי להיות עצמאי, וזה למצוא לבד פתרונות לבעיות. אם ההתחלה שלך היא לגשת עם שאלה סופר כוללנית וחסרת משמעות, לקבוצה של אנשים שאתה לא מכיר... אתה עוד לא מוכן.

בדיוק היום שמעתי פודקאסט שדן בנושא "שאלות ובקשות לעיצה", ואחד הדברים שדיברו עליהם שאם מישהו שואל שאלות מאוד כוללניות(מעיד שהוא לא טרח ללמוד את הנושא לעומק), אז ברוב המוחלט של הפעמים הוא לא באמת מעוניין בעיצה/תשובה, אלא יותר מחפש "אישור" עבור הפעולות שלו. 

מעניין... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, מרק10 כתב:

הכי טוב מכון ליווי/מסאז' בדרום תל-אביב

עצה לא פרקטית בעידן הקורונה. אמנם יתכן שמחירי השכירות שם ירדו, אבל העלויות הנוספות לשמירה על הגיינה אם הוא מצפה לעמוד בדרישות 'התו הסגול' פשוט הופכות את זה ללא משתלם. אולי בעוד שנה-שנתיים.

חוץ מזה, הנוער של היום (שפותח שרשורים כאלה) שואף לטסלה. מרצדס זה של זקנים, גם אם הם מנסים כל מיני טריקים כמו ההגה החדש הזה כדי להוכיח את ההפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, קורן בן אשר כתב:

בעיה שתוך חודש נוסף מפוצצים לך את המרצדס...

רואים שאתם לא בעניינים.

הבעיה העיקרית זה הכנסה לארץ של ייצאניות מאוקראינה (זה מה שהולך היום) במסווה של תיירות ולאחר מכן לנסות מול משרד הפנים להשאירם בארץ מסיבות הומניטאריות או כפי שקוראים לזה בשפה מקצועית בקשה להיתר שהייה מטעמים הומניטאריים.

לפרטים נוספים רק בפרטי 😆

עריכה אחרונה על ידי מרק10
  • מצחיק 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, davemustaine87 כתב:

בדיוק היום שמעתי פודקאסט שדן בנושא "שאלות ובקשות לעיצה", ואחד הדברים שדיברו עליהם שאם מישהו שואל שאלות מאוד כוללניות(מעיד שהוא לא טרח ללמוד את הנושא לעומק), אז ברוב המוחלט של הפעמים הוא לא באמת מעוניין בעיצה/תשובה, אלא יותר מחפש "אישור" עבור הפעולות שלו. 

מעניין... 

באיזה פודקאסט מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפתוח עסק בישראל זה מתכון ללחץ דם גבוה, הפסד כלכלי ועצבים מרוטים.

אתה לא מתאר לעצמך בכלל את כמות הגופים שידרשו (ויקבלו, מכוח החוק) גישה חופשית לארנק שלך ויכולת למרר לך את החיים : פיקוח עירוני, כיבוי אש, משרד התעסוקה, העירייה, התאחדות בעלי המלאכה ועוד ועוד.

אלא אם אתה ממש ממש טוב במשה שאתה עושה, יש לך אורך רוח, כסף ועצבים חזקים וכמובן דרייב מטורף - אל תתחיל בכלל. לך תהיה שכיר.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Legend כתב:

להיוולד לאבא שיש לו כבר עסק מצליח, ולהיכנס אליו לאט לאט.

הכי טוב, יש לך כזה?

לי אין.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, David32 כתב:

הכי טוב, יש לך כזה?

לי אין.

יש מקרים כאלה בישראל.

מכיר סיפור הצלחה כזה, באופן אישי מאוד.

ומכיר גם סיפור כזה שהשתבש מההתחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא סתם "יש מקרים", אני לא אתפלא אם נגלה שככה הם רוב העסקים - התגלגלות מאב לבן או מישהו ש"נולד" לתוך עסק וגילגל מתוכו עסק חדש.

בכל הקשור לשותפות - השותפויות הרציניות מורכבות משני אנשים (ומעלה) שכל אחד מהם מומחה בעל ניסיון בתחום מסוים, והם משלימים האחד את השני. אף אחד לא מצרף שותף זוטר "סתם ככה".

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
לפני כשעה, Legend כתב:

מה דעתכם על "רכיבה על פלטפורמה קיימת"?

לקנות עסק קיים/להיכנס כשותף/להיוולד לאבא שיש לו כבר עסק מצליח, ולהיכנס אליו לאט לאט.

זה אולי קצת פחות מרתיע מפתיחה של עסק חדש ולבד, אבל גם פה חובה להיות מקצוען בתחום, עם אורך רוח ולאהוב באמת את מה שתעשה שם.

לא סתם הרבה עסקים מתחרבנים בדור ב', שמשום מה חושבים שמספיק להיוולד נכון או להיכנס נכון לשותפות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל מעסק  קטן שעובד מהבית (נגיד טכנאי מחשבים אם אתה טוב בזה) ומשם אם באמת תהיה טובה אתה כבר תגדל לבד

כמובן שאי אפשר לפתוח מפעל בבית ובלי השקעה, אבל יש עסקים שכן מאפשרים. תחשוב קודם במה אתה טוב

לפני 9 שעות, phpclub כתב:

אני הייתי עצמאי והייתי מתקן מחשבים, אל, פשוט אל.

למה?

אולי יש לו ידע שיכול להביא לו עבודה?

בגזרת המק אני יכול להעיד לך שיש  מחסור בטכנאים טובים,

ככה שהאחד שבאמת יודע לטפל במקים כל כך מלא שהוא יושב במעבדה ולא מצליח לענות לטלפונים ולתת יחס לכל מי שמחכה לידו

יש ימים שהוא פשוט אומר לי תתקשר אליי שבוע הבא אין לי זמן לטלפון

צריך לדעת איזה תחום לקחת כדי להרוויח, וכמובן גם להיות טוב במה שאתה עושה

לפני 3 שעות, קורן בן אשר כתב:

בעיה שתוך חודש נוסף מפוצצים לך את המרצדס...

ראית יותר מדי פרקים של הבורר 

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...