Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הרכב נחתך בחצי והנפילה לא עוצרת

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוני לא יעיד על הכלל כמו שאפריל לא מעיד על המגמה.

אחרי חודשיים כמעט של סגר אנשים קונים יותר ממה שצריך בגלל תחושת המחסור.

אבל כשאבק ישקע ונישאר עם מיליון מובטלים ++ אנחנו נראה את ההשפעה האמיתית של ההאטה הכלכלית.

אנחנו נמצאים בעולם של ריבית אפסית, אבטלה גבוהה וצמיחה שלילית, טוב זה לא יעשה לשוק הרכב.

עד כמה גרוע זה יהיה? לא יודע, אבל מיתון לא נמשך חודש אחד אלא שנה-שנתיים עד שמתאוששים ממנו.

2020 היא שנה אבודה כבר מזמן, אני בניגוד לאחרים לא צופה כי 2021 תהיה טובה משמעותית.

• רעיון טוב! 2

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 19 שעות, BarM כתב:

אסור לשכוח שלמעלה ממיליון אנשים עדיין נמצאים במעגל האבטלה,

ובנוסף הפחד מגל שני בעזרת התססה של התקשורת לא תורם

לגבי מיליון איש במעגל ההבטלה זה סלח לי דמגוגיה, 

כאילו אם לא קורונה הם יוצאים עם מרסדס חדשה. 

אנחנו מדברים על שוק של רכב חדש

אנשים בארץ ימשיכו לקנות, עם כל המלחמות ופיגועים ו-BDS שום דבר לא מפריע לישראלים. ובהעדר טיסות ובילויים אחרים, מה עוד אפשר לעשות עם הכסף? 

בקיצור, יהיה בסדר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה בסדר זו דרך חיים בישראל.

אבל לפעמים, לא תמיד בסדר.

אנחנו במיתון, "יהיה בסדר" לא יעבוד כאן...

בסוף בסוף יהיה בסדר, השאלה כמה לא בסדר יהיה בדרך.

מקווה שעשיתי סדר בכל היהיה בסדר הזה.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, mrmiki1234 כתב:

השאלה האמיתית היא למה המחירים לא יורדים באופן דרסטי כמו המכירות. יש מיתון -? תורידו מחירים גם ביד2 .. 

אנשים יושבים על הגדר.

מפרסמים את הרכב בלי שהוזמן אחד חדש וסתם מנסים למכור או לראות מה העיניים בשוק.

לפני 50 דקות, michael12345 כתב:

לגבי מיליון איש במעגל ההבטלה זה סלח לי דמגוגיה, 

כאילו אם לא קורונה הם יוצאים עם מרסדס חדשה. 

אנחנו מדברים על שוק של רכב חדש

אנשים בארץ ימשיכו לקנות, עם כל המלחמות ופיגועים ו-BDS שום דבר לא מפריע לישראלים. ובהעדר טיסות ובילויים אחרים, מה עוד אפשר לעשות עם הכסף? 

בקיצור, יהיה בסדר. 

בסדר למי?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה המחירים לא יורדים? מעריך שיש הרבה אנשים שהרכב שלהם נקנה בהלוואה. יש להם יתרת הלוואה גדולה על הרכב. הם ישראלים, לא רוצים ל"צאת פראיירים", מעדיפים להמשיך להיחנק עם ההלוואה ולא למכור את הרכב במחיר "הפסד".
בערך חצי מהמודעות ביד 2 של רכבים כמעט חדשים מצויין בסיבת המכירה "קבלת רכב מהעבודה". פתאום כולם קיבלו רכב מהעבודה...

מי שמקבל רכב מהעבודה ויש לו רכב כמעט חדש בחניה רוצה למכור ומהר, הוא לא נוקב במחיר גבוה ולא מוכן להתגמש.

אם המצב ימשיך להיות לא משהו זה השתנה, אם לא הם ישארו עם הרכב וההלוואה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מעניין 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2006 עלו 126 אלף רכבים בכל השנה, השנה אנחנו במאי, אחרי 5 שנות שיא בשוק הרכב, וקורונה, עם 100 אלף מסירות ומרגיש שהשמיים נופלים. מה ש14 שנה יכולים לעשות...

לפי דיווחים יש תנועה ערה בהזמנות במאי, כנראה שיהיה תיקון, קשה לי להאמין ש2020 תסתיים עם פחות מ200 אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, mrmiki1234 כתב:

השאלה האמיתית היא למה המחירים לא יורדים באופן דרסטי כמו המכירות. יש מיתון -? תורידו מחירים גם ביד2 .. 

המחירון של לוי יצחק כבר מראה ירידת מחיר חריגה בשלושת החודשים האחרונים. 

רכב עם שוק חזק כמו הספורטאז' שלי (2017 פרטית) יורד 2000 שקל בחודש, חודש שלישי ברציפות. 

המצב דומה (באחוזים) ברכבים אחרים שבדקתי. 

ברכב חדש, ניראה שהיבואנים מתחילים להבין שבלי מבצעים אגרסיביים - לא יהיו מכירות רבות. 

קחו לדוגמא את לובינסקי שמתחילים מבצע ביום שני הקרוב בו יוצעו שלל דגמי החברה בהנחות שלא ניראו עד היום (10000 שקל על 3008, 13000 שקל אל סי5 למשל). הנחות שאפילו לא ניתנו במבצעי חבר. 

עריכה אחרונה על ידי markb205
  • אהבתי 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, markb205 כתב:

רכב עם שוק חזק כמו הספורטאז' שלי (2017 פרטית) יורד 2000 שקל בחודש, חודש שלישי ברציפות. 

ברכב חדש, ניראה שהיבואנים מתחילים להבין שבלי מבצעים אגרסיביים - לא יהיו מכירות רבות. 

קחו לדוגמא את לובינסקי שמתחילים מבצע ביום שני הקרוב בו יוצעו שלל דגמי החברה בהנחות שלא ניראו עד היום (10000 שקל על 3008, 13000 שקל אל סי5 למשל). הנחות שאפילו לא ניתנו במבצעי חבר. 

איפה יש מידע על המבצע של לובינסקי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, markb205 כתב:

יכול לאשש את מה שאתה כותב - אלו ההנחות שהציעו לי בפיג'ו וסיטרואן על הדגמים האלו בימים האחרונים. בסובארו הציעו לי הנחה יחסית יפה ממה שאני מבין (היסטורית) על פורסטר ספורט, כ-10K, אבל זה עדיין לא ברמות של מבצע חבר שהורידו גם 13K ונתנו עוד פינוקים, ורחוק משמעותית מההנחה שפיג'ו וסיוטראן נותנות ...

גם יש הבדל גדול בין היבואנים כי יש כאלו שהצליחו לקבל עוד אספקה (בעיקר אספקה שיועדה לדרום אירופה) ובין כאלו שעם מפעלים תקועים שלא ייצרו בכלל ושאין להם יותר מדי מה למכור, ובין כאלו כמו סובארו שתמיד יש להם מלאי כי הם לא באמת מוכרים את ההקצאה שלהם כל שנה ...

אישית, התחושה שלי היתה שבלובינסקי אין פאניקה אצל אנשי המכירות (נראה מאוד "עסקים כרגיל") אבל שיש הבנה שגם בעיות ייצור וגם מיתון כאן עשויים לשנות את התמונה, בטח ליבואנים שמוכרים כמויות לליסינג.

לפני 6 דקות, avi 1234 כתב:

תיכנס לכל סוכנות והם יאמרו לך שביום שני מתחיל המבצע

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, avi 1234 כתב:

https://www.cartube.co.il/מבצעי-רכב/מבצעי-רכב-חדש/מבצע-אונליין-בלובינסקי-מאי-2020-עד-16000-שקל-הנחה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע שלהם (כמו של יבואנים אחרים בשוק) תואם בדגמים הפופולארים את הגרסאות של הליסינג\יד ראשונה 0 ק"מ. כך למשל ב 3008.

הם נשארו עם מלאים ולכן במקום להוציא כיד ראשונה 0 ק"מ זה יוצא ב 10,000 ש"ח הנחה.

הדגמים שיותר מכוונים לפרטיים (פרימיום\GT) בכלל לא מאוזכרים, ולפחות שבוע שעבר היתה עליהם הנחה של 5,000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, GTאי כתב:

המבצע שלהם (כמו של יבואנים אחרים בשוק) תואם בדגמים הפופולארים את הגרסאות של הליסינג\יד ראשונה 0 ק"מ. כך למשל ב 3008.

הם נשארו עם מלאים ולכן במקום להוציא כיד ראשונה 0 ק"מ זה יוצא ב 10,000 ש"ח הנחה.

הדגמים שיותר מכוונים לפרטיים (פרימיום\GT) בכלל לא מאוזכרים, ולפחות שבוע שעבר היתה עליהם הנחה של 5,000 ש"ח.

יכול לומר לך שהוצעה לי הנחה של 10K על ה-3008 פרימיום - גם בנזין וגם דיזל

עריכה אחרונה על ידי G. P. Magnus
  • אהבתי 1

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, G. P. Magnus כתב:

יכול לומר לך שהוצעה לי הנחה של 10K על ה-3008 פרימיום - גם בנזין וגם דיזל

פעם הבאה לוקח אותך איתי לסוכנות. אני לא הצלחתי להגיע להנחה כזו 🙁

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@G. P. Magnus
אתה יודע אולי מה צפי להנחה של C5 דיזל שיין פק ? (מחירון 175)

לפני 14 דקות, GTאי כתב:

פעם הבאה לוקח אותך איתי לסוכנות. אני לא הצלחתי להגיע להנחה כזו 🙁

אני אני הייתי לפני שבוע לא היו מוכנים להוריד שקל (אבל כן יש מימון של 130K ללא ריבית - הטבה של סדר גודל 7K) 

עריכה אחרונה על ידי feel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...