Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פסולת שנזרקת לדירת גן

rsm130d
שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 16 שעות, rsm130d כתב:

מסתבר שהמדינה נותנת לך אפשרות לרכוש דירת גן ו"תסתדר לבד".

חשבת שתקבל חוברת הדרכה ?😅

זאת אומרת שאני מבין שבדירות גן לא נקבעו חוקים בישראל,

אתה אומר שצריך לחוקק חוקים ספציפיים למגורים בפנטהואז,קוטג',דופלקס,גן,וילה,סטודיו,... ?

לדבר- אין עם מי לדבר. 

ניסית ולא הצליח או שאתה חושב שמי שעושה את זה לא יתחשב ?

מה אתם הייתם עושים? 

אם לא ניסית לדבר , תנסה, תבקש ממנו להעביר את המנגל לצד השני של הגינה.

אם ניסית ולא הקשיב, תנסה להציב מאוורר בגובה מול הקיר המשותף, אולי יצליח להדוף קצת את העשן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, Moonlight Theory כתב:

תודה, הסבירה לי עכשיו אדריכלית שמתמחה בזה שבגלל שיש קירוי מלא (כלומר מרפסת מעליי) ולכן זה בעייתי לסגור.

זה פשוט לא נכון.

העניין של קירוי בגובה קומה אחת תופס כשהקיר שאתה בונה הוא קיר שלישי.

(כלומר שיחד ישנם שלושה קירות וגג.

במקרה המתולם זה לא כך, ואין מניעה חוקית לסגור

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקח את זה כאסמכתא? כלומר בגלל שחסר קיר שלישי, נקרא לזה מרפסת שני כיווני אוויר, אז מותר לי לסגור את הקיר החוצץ?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תכניס לי מילים לפה בבקשה.

אתה לא יכול לבנות שום דבר בלי היתר בניה.

השאלה היתה לגבי חישובי שטחים, כשהאדריכלית שפות"ש התייעץ איתה אמרה שזה משנה אותם, ולכן האדריכל המקורי בנה קיר שלא מגיע עד למעלה.

שטח נחשב כשטח עיקרי, כשהוא מקורה ויש סביבו לפחות שלושה קירות.

מאחר ובתמונה יש מרפסת קונזולית, שאינה סגורה בקירות, הקיר המרכזי אינו משנה את היעוד לצורך חישוב שטחים.

*במרפסות מקורות ישנם עוד תנאים, של שטח שמחושב עפ"י סכום שטחי המרפסות בבניין, ומעל סכום מסוים הופך לעיקרי.

לא רלוונטי לדיון כאן, ולכן אין טעם לפרט.

וברשותכם, בכך אפרוש מן הדיון הזה, שכן אני מרגיש "תחת חקירה",  וזה לא נעים לי.

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנת אותי לא נכון אם אתה מגיב ככה, אתה לא תחת חקירה ובסה"כ שואב ממך ידע שלי אין.

מנסה להבין אם אפשר להתבסס על מה שאתה אומר, זה לא אומר שאני מביא קבלן ורץ ככה, אלא שאני ממשיך לברר עם מה שהסברת. סה"כ ווידאתי שאני מבין אותך נכון.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספיק פתרונות דקורטיביים בצורת צמחים מטפסים מפלסטיק על רשת עץ ודומיו.. אני בטוח שעם טיפה חיפוש ימצא פיתרון שלא מצריך , לא הסכמה ולא היתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעוברים בית, מתקינים בחשאי שתי מצלמות שמצלמות את הדירות מעל, וממתינים לראות מי הזבל.

מפיצים את התמונות שלו בווטסאפ של הבניין, ומסבירים בעדינות שתודו מאוד אם הברברים יתחברו למאה ה 21. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים מאוורר עם גלאי עשן פשוט, בכל פעם שהוא מדליק את המנגל המאוורר שלך יתחיל לפעול ולהעיף את העשן חזרה לדירה שלו. 

זה לא ימנע מריח הבשר להכנס אליך הביתה אבל כמות העשן להערכתי תרד ב 90%.

מה שכן, מהלך כזה לא יבוא בעין יפה בעיני מדליק המנגל, זה עלול להפוך לו את חווית המנגול ללא נעימה ולכן לחפש פתרונות אחרים שאולי לחלקם לא יהיה לך פתרון.

אתה גם יכול לבקש ממנו שיודיע לך כשהוא מתכוון לעשות על האש כדי שאתה תוכל לסגור את החלונות בהתאם ולא תקבל עשן לתוך הבית, אני חושב שזה פתרון מתחשב שעובד דיי טוב ברוב הבניינים בארץ.

אם הגעת למסקנה שאין עם מי לדבר, הוא דוחף לך את העשן לתוך הבית ואתה מרגיש שהגעת למבוי סתום- הייתי שם מאוורר עם גלאי עשן של שיאומי.

אגב, אני גר בדירת גן ולדעתי זה לגיטימי שאנשים עושים על האש, זה חלק מהכיף בחיים. אם מפריע למישהו- שיסגור חלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעוברים בית, מתקינים בחשאי שתי מצלמות שמצלמות את הדירות מעל, וממתינים לראות מי הזבל.
מפיצים את התמונות שלו בווטסאפ של הבניין, ומסבירים בעדינות שתודו מאוד אם הברברים יתחברו למאה ה 21. 
לא עם השכנים שגרים מעלי.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפיסת משליך פסולת ע"י מצלמות היה משימה קשה ומייגעת כשאלה מופנות רק כלפי מעלה.

צריך שתהיה אחת טובה( או יותר) כלפי מטה שתתעד את רגע הנחיתה של הפסולת אחרת תצטרך לבלות שעות מול הצילומים כדי לראות משהו עף מאיזה חלון. 

בקרקע זה מצב של יש/אין ואז בהתאם לנקודת הזמן הזו עוברים למצולם בזו המופנית כלפי מעלה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.7.2020 בשעה 02:24, Nemesis כתב:

לצערי התבדיתי שוב. עבר חודש, הגיעה עונת הדובדנים ואתם יכולים לנחש מה הייתי מוצא אצלי במרפסת כל יום כמעט. לצערי גיליתי גם כי עדיף לעבור דירה מאשר לנסות לדון עם השכנים מעלי. בינתיים שקט, אבל אם יהיה קונפליקט נוסף בעניין כנראה נצטרך לעבור דירה עם כל העלויות והטרחה האסטרונומיים.

על כמה גרעינים שזורקים לך למרפסת אתה תעבור דירה?

הסף סובלנות שלך נורא נמוך וזה יהיה בעיה, לא משנה לאן תעבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Nemesis כתב:

לא עם השכנים שגרים מעלי.

לפני 1 שעה, Nakamichi כתב:

הסף סובלנות שלך נורא נמוך וזה יהיה בעיה, לא משנה לאן תעבור.

לאור התגובה שלו המצוטטת, אני מסיק שיש שם להקות של בבונים מצויים, ולכן, כנראה, הוא מבין שהכי כדאי זה לא להילחם אלא לשפר מיקום. 

• מעניין 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כמה גרעינים שזורקים לך למרפסת אתה תעבור דירה? הסף סובלנות שלך נורא נמוך וזה יהיה בעיה, לא משנה לאן תעבור.

לא בגלל הגרעינים, אלא בגלל האנשים שגרים שם. בינתיים לא עוברים, אבל אלה לא אנשים שאפשר להסתדר איתם במידה ויהיו קונפליקטים נוספים. הרבה שנים אני גר בשכירות ומעולם לא חשבתי לעזוב בגלל שכנים. אבל יש לי משפחה וילדים, ויש שאנשים נורמטיביים לא יכולים להתמודד איתם.   

לאור התגובה שלו המצוטטת, אני מסיק שיש שם להקות של בבונים מצויים, ולכן, כנראה, הוא מבין שהכי כדאי זה לא להילחם אלא לשפר מיקום. 

רק דירה אחת מעלי, אבל לצערי זה הרבה יותר גרוע מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיר לא עד גובה הגג במרפסת כדי למנוע מהמרפסת להיכנס למנין השטחי בניה בהיתר

חלל שסגור בקירות נחשב שטח ולכן משאירים "חריץ" כדי למנוע חזית סגורה

מבחינת שטח מחיה כל עירייה מחשבת אחרת את הארנונה של המרפסת ומאז שינוי חוק המרפסות הם אחת מעל השניה וזה יותר טוב לדייר שרוצה לסגור

"סגירת חורף" פריקה יכולה לאטום מרפסת לחלוטין, הסגירה בין השכן במרפסות אפשרית (לא חוקית אם לא מחומר פריק) ותלויה באישור 2 השכנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי שכן "נחמד " שלמרות הערות המשיך לזרוק בדלי סיגריות לגינה שלי.

אספתי למעלה מ 20 בדלי סגריות והדבקתי לו אותם על דלת הכניסה שלו עם קריזי גלו.

לאחר מכן התופעה נפסקה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...