Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פסולת שנזרקת לדירת גן

rsm130d
שימו לב! השרשור הזה בן 1354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטרף לשאלה.

דיירת זורקת מהחלון אשפה ומטנפת את החצר של הבניין.

כמו כן, היא משאירה שקיות זבל לפעמים מאחורי הדלת שלה / במסדרון הקומתי.

כשמעירים לה או תופסים אותה היא אומרת שזה לא היא.

בקיצור - אין עם מי לדבר.

זקוק להמלצה למצלמה נסתרת טובה עם חיישן תנועה.

כמו כן, לאיזה גורם הכי כדאי לפנות הפיקוח העירוני / המפקח על הבתים המשותפים?

עדיפות לגורם שבאמת ירתיע אותה מלעשות את זה שוב ושוב.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מצלמות נסתרות, להעביר החלטה באסיפת דיירים על התקנת מצלמות גלויות, שילוט מתאים, בצורה כזו שזה יכול לתפוס אותה.

היא כמובן תדע על המצלמות ועל מה הן מצלמות ולכן לא תזרוק

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל דירת גן לשעבר סבלתי מזה רבות

בדלי סיגריות, קיני יונים וסתם מה שמצאו לנכון מאחת המרפסות מעלי

כולם מכחישים גם כאלה שאתה בטוח ב 100%

בסופו של דבר החלטתי לא לחפש אשמים, מבחינתי כולם אשמים

כל לכלוך שהיה אצלי בגינה אספתי, יצאתי ללובי, פתחתי מעלית, שמתי שם את הזבל ושיגרתי אותה לכל הקומות

אני הופך את הבעיה שלי לשל כל הבנין!

פעם, פעמיים, שלוש והפלא ופלא הבעיה נפטרה

לא 100% אבל משמעותית הורגש הבדל

עריכה אחרונה על ידי lior2321
עדכון מלל
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים האשם הוא המנקה/עוזרת או אחד הילדים וההורה/בעל הבית לא יודע ולכן מכחיש.

היתה אצלנו מטפלת ש

נהגה לזרוק חיתולים לגינת הבנין, לשכנה לא היה מושג, עד שהוכח לה שהיא הדיירת היחידה עם תינוק וחלון שפונה לגינה. לא ידוע אם המטפלת פוטרה או רק ננזפה.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי אם התופעה הזו (של שכנים מלכלכים) קורית בעיקר בשכונות בעלות דירוג סוציו-אקונומי נמוך. 

או שזוהי תופעה רווחת וזה יכול לקרות בכל מקום, גם ברמת אביב / סביון /  מגדל U וכד'. 

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה גם במקומות מבוססים. במקרה שלנו שכונות חדשות בראש העין למשל. (סיגריות וקונדומים, בנוסף לקריוקי ומנגל במרפסת מידי יום חמישי) 

במגדל U עושים מסיבות וזיקוקים בפנטהאוס 😃

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Benor כתב:

בקיצור - אין דרך לברוח מזה.

הדרך היחידה להימלט מזה , לעבור לבית פרטי עם ריווח בין הבתים.  

בתנאי שאין מאחור עוד בית שחצרו האחורית גובלת בשלך 🤭 וגם זה לא מונע האזנה לפליליסט זוועתי וביצועים של הכוכב הבא לפח.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Benor כתב:

בקיצור - אין דרך לברוח מזה.

הדרך היחידה להימלט מזה , לעבור לבית פרטי עם ריווח בין הבתים.  

לא, ממש לא. בבתים פרטיים לא חסר מפגעים כגון מסיבות קריוקי, כלבים נובחים, על האש בגינה כל שני וחמישי. מה תגיד? כלום. בית פרטי. לך חפש. 

לפני 4 שעות, Be roo כתב:

לפעמים האשם הוא המנקה/עוזרת או אחד הילדים וההורה/בעל הבית לא יודע ולכן מכחיש.

היתה אצלנו מטפלת ש

נהגה לזרוק חיתולים לגינת הבנין, לשכנה לא היה מושג, עד שהוכח לה שהיא הדיירת היחידה עם תינוק וחלון שפונה לגינה. לא ידוע אם המטפלת פוטרה או רק ננזפה.

המטפלת הזאת כנראה סובלת מבעיה נפשית. לזרוק חיתול?! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הילד על מוצקים, אני מבין לחלוטין את הדחף להפטר מהחיתול כמה שיותר מהר ושלא יהיה בתוך אותה הדירה איתך. ובכל זאת...

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Benor כתב:

מעניין אותי אם התופעה הזו (של שכנים מלכלכים) קורית בעיקר בשכונות בעלות דירוג סוציו-אקונומי נמוך. 

או שזוהי תופעה רווחת וזה יכול לקרות בכל מקום, גם ברמת אביב / סביון /  מגדל U וכד'. 

גר ברעננה בדירת גן כבר 4 שנים. אף פעם לא זרקו לי זבל לגינה. יש לנו שכנים נפלאים, וכולם מבינים שאנחנו חיים יחד ויש להתחשב האחד בשני.

אני קורא על אנשים שזורקים זבל מהחלון, מסיגריות ועד חיתולים, ופשוט לא מבין איך אנשים יכולים להיות כאלה בהמות. גם אם לא היתה דירת גן למטה וזה היה שטח ציבורי, כמה מטומטם אתה יכול להיות כדי שתחשוב שזה לגיטימי לזרוק זבל לא בפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבניין שאני גר בו חלק מהמרפסות פונות לחזית הבניין (יש רחבה משותפת עם דשא והכניסה עצמה).
אחד השכנים מקומה 1 או 2 החליט שיותר נוח לו לאפר/לרוקן את המאפרה למטה פשוט על הכניסה לבניין, אחד מאנשי הועד הוא עו״ד והוא תפס את אותו בן אדם עושה את זה וקיבל ממנו איום לתביעה ומאז זה נפסק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך מזל עם שכנים 

המשפחה של אשתי גרה ברב קומות עם אוכלוסיה, אין נגיד, ככה-ככה. יום אחד קנתה בגד חדש, כיבסה אותו ותלתה לייבוש. בפעם הבאה שראתה אותו היה ספוג בשמן מהמחבת של השכנה כמה קומות מעל.

אז כנראה שבשכונות "טובות" הסיכון יותר קטן, אבל רק לפני שבוע קראנו את סיפור הזיקוקים ביום ההולדת של האח של אשתו של החשוב, במגדל היוקרה. בסופו של דבר זה פן אחר של אותה התיחסות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...