Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פסולת שנזרקת לדירת גן

rsm130d
שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עברתי לדירת גן.

התופעה המגעילה של זריקת פסולת לא איחרה לבוא (כמו שרוב בעלי דירות גן סובלים).

התחלתי להבחין מידי כמה ימים בפסולת על החצר שכנראה נזרקת מלמעלה.

זה לא רק שמלכלך אבל גם מאוד מסוכן לקבל בראש משהו שנזרק מלמעלה.

התראתי לגבי הפסולת את הוועד ושלחתי בקבוצת הדירות, נראה שלאף אחד לא אכפת מזה.

חשבתי להתקין מצלמה בחצר שתצלם את הבניין ולתפוס את העבריין, אבל הבנתי שמבחינה משפטית אני יכול למצוא את עצמי בבעיה בגלל כל נושא של הבניין המשותף, הצילום והפרטיות .

איזה פתרונות יש כיום לדירות גן כנגד לפסולת שנזרקת מלמעלה?

תודה רבה

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תראה יש המון פתרונות מארץ האגדות, 
אבל פועל יש לך 2 אופציות שכן יעבדו,
1. לעבור לשוויץ
2. להתקין גגון או ברזנט בחלק שבו אתה נמצא / יושב הכי הרבה בדירת גן שלך כדי לא לקבל שום דבר בראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להתקין אצלך ולצלם כלפי מעלה.

מצלמת צינור תציק לאנשים כי היא מכוונת אליהם, אך הם עדיין לא יכולים לעשות יותר מידי כנגד זה.
ניתם להתקין מצלמת כיפה ממונעת ואז זה פחות בולט אך גם יקר משמעותית

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שגר בבאר יעקב בדירת גן סבל מזה גם כן.

שנשבר לו מפתרונות מנומסים, הוא אסף במשך כשבועיים את כל מה שנזרק, פיזר ב 2 המעליות בבניין(שגם ככה הוא לא משתמש בהם) ותלה שלט במעלית שהוא שם מצלמות וברגע שהוא יתפוס מי שזורק לו לחצר פסולת , הוא ימלא לו את הכניסה לבית על בסיס יומי את הזבל הפרטי שלו.

למיטב הבנתי זה עזר.

עריכה אחרונה על ידי michaelbe6
  • אהבתי 1
  • מצחיק 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כאלה ששמים פרגולות, ברזנטים, רשתות או גזיבוים.

אצלנו לא שמתי כלום, היו מדי פעם סיגריות שהזורק אותם קיבל הערה, זה הפחית אבל לא הפסיק, אבל הוא עבר דירה.

מדי פעם יש דברים שעדיין מוצאים את דרכם אבל זה בקצב שלגמרי יכול להיות פשוט דברים שנופלים מדי פעם.

פעם אחת היה מצבור של דברים שנפלו/נזרקו לגינה אחרי מסיבה של אחד הבת של אחד השכנים, אמא שלה שלחה אותה אלינו לנקות בצירוף התנצלות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעלי דירות גן, איך אתם תופסים את המשליכים?מצלמה? אחר?

כי הבעיה שמי שזורק, גם ידאג באותה שניה להסתתר.

חשבתי על התקנת סוכך זרועות, הבעיה שכל הדבר הזה כמה אלפי שקלים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמים מצלמה טובה, מאתרים את הדירה ממנה הפסולת מושלכת, שמים להם את הכל לפני דלת הדירה.

לחובבי אקסטרים ואמנויות לחימה: דופקים בדלת וכשהם פותחים זורקים הכל פנימה.

עריכה אחרונה על ידי nitch
  • מצחיק 6
  • רעיון טוב! 1

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בזה לא פעם, פתרון אחד הוא לשים רשת צל גדולה , לפחות במקטע של 2-3 מטר מקיר הבית, יעיל למרבית המיקרים פחות לבדלי סיגריות שברוב חוצפה חלקם עדיין בוערים. 

בביניין בו גרים בני משפחתי, יש דיירים (כפי הנראה שוכרים, שאיתם יש גם בעיות אחרות) שמשליכים גם ממחטות נייר וקונדומים משומשים! 

לאחרונה הותקנו מצלמות אלחוטיות על הגדרות ומופנות כלפי מעלה ומכסות את הבניין כולו. את הסרטונים העלו לוואצאפ של הדיירים! 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, rsm130d כתב:

בעלי דירות גן, איך אתם תופסים את המשליכים?מצלמה? אחר?

כי הבעיה שמי שזורק, גם ידאג באותה שניה להסתתר.

חשבתי על התקנת סוכך זרועות, הבעיה שכל הדבר הזה כמה אלפי שקלים טובים.

לא הייתה לי בעיה של איתור, נניח סיגריות הוא היה כמעט המעשן היחיד בצד הזה של הבניין (9 קומות), אחרי המסיבה שלחנו בקבוצה והאמא ישר פנתה אלינו שזה מאצלם ושלחה את הבת לנקות.

את שאר הדברים שיש אחת לשבועיים איזה מסטיק או משהו לא בדקתי ולא טרחתי לנסות לברר מאיפה.

לפני 1 דקה, zaf כתב:

נתקלתי בזה לא פעם, פתרון אחד הוא לשים רשת צל גדולה , לפחות במקטע של 2-3 מטר מקיר הבית, יעיל למרבית המיקרים פחות לבדלי סיגריות שברוב חוצפה חלקם עדיין בוערים. 

לא הבנת את הקונספט, אם יש להם על מה לכבות את הסיגריה זה גם מקום שהסיגריה הכבויה יכולה להישאר בו (מאפרה נניח), אחרת הם לא יכבו אלא יזרקו והסיגריה בעיה של מישהו אחר

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, nitch כתב:

שמים מצלמה טובה, מאתרים את הדירה ממנה הפסולת מושלכת, שמים להם את הכל לפני דלת הדירה.

נראה לי שהחכמת בשנותיך בבריטניה...

בעבר גרתי בדירת גן, באיזה שלב החלו לנחות במרפסת בדלי סיגריות. פניה לשכן מהכניסה הסמוכה, ששכר את הדירה זמן קצר קודם, פתרה את הבעיה. בדיוק כמו פניה לשכן אחר שהיה פותח את דלתות הרכב שלו ופוגע בשלי.

לא כל השכנים חלאות, לפעמים סתם לא חושבים מספיק.

וכפי שלמדתי לפנמ שנים רבות: "עם המשפחה אנחנו גדלים, את החברים אנחנו בוחרים, השכנים הם מאלוהים".

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, gsi16v כתב:

אתה יכול להתקין אצלך ולצלם כלפי מעלה

זה לדעתי הפתרון.

אם המצלמה מותקנת אצלך ולא על רכוש משותף אין צורך באישור של השכנים.
ואם היא מכוונת למעלה כך שהיא רק מתעדת מאיזה חלון מזרקת הפסולת, ולא לתוך שטח דירה, אין גם פגיעה בפרטיות, על אחת כמה וכמה כשהצילום נעשה לצורך הגנה על רכוש. (אתה יכול מראש לצלם ולתעד פסולת שכבר הושלכה לחצר כדי להציג למי שעשוי להתלונן הוכחה לצורך).

http://www.tarbut-hadiur.gov.il/content/62

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, sperial כתב:

נראה לי שהחכמת בשנותיך בבריטניה...

בעבר גרתי בדירת גן, באיזה שלב החלו לנחות במרפסת בדלי סיגריות. פניה לשכן מהכניסה הסמוכה, ששכר את הדירה זמן קצר קודם, פתרה את הבעיה. בדיוק כמו פניה לשכן אחר שהיה פותח את דלתות הרכב שלו ופוגע בשלי.

לא כל השכנים חלאות, לפעמים סתם לא חושבים מספיק.

וכפי שלמדתי לפנמ שנים רבות: "עם המשפחה אנחנו גדלים, את החברים אנחנו בוחרים, השכנים הם מאלוהים".

אתה חיפאי, זו פלנטה אחרת. מאידך, יש לי שכנים ערסים צעצוע שהקשיחו אותי בשנים האחרונות.
זרקו את האשפה שלהם בפח שלנו בזמן שהיינו בחופשה, דיברתי איתו והבטיח שלא יקרה שוב.
כעבור שנה בול עשו את אותו הדבר בעוד אנחנו בחופשה, שלחתי לו הודעה יחידה שאומרת שלא מקובל. קיבלתי מכתב מעורך הדין שלו (יש לנו סכסוך גבולות נכס שמנתנהל בעצלתיים) שאני אגרסיבי ומטריד ושלא אפנה לשכן אלא לעו"ד בלבד. ענינו לעו"ד שהם המשיכו לזרוק לנו אשפה בפח עוד פעמיים אחרי ההודעה האחרונה שלנו, כך שאין לנו אלא להסיק שהם מנסים להתנכל לנו בכוונה, זה נפסק מיד.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, michaelbe6 כתב:

שנשבר לו מפתרונות מנומסים, הוא אסף במשך כשבועיים את כל מה שנזרק, פיזר ב 2 המעליות בבניין(שגם ככה הוא לא משתמש בהם) ותלה שלט במעלית שהוא שם מצלמות וברגע שהוא יתפוס מי שזורק לו לחצר פסולת , הוא ימלא לו את הכניסה לבית על בסיס יומי את הזבל הפרטי שלו.

למיטב הבנתי זה עזר.

הדבר הכי טוב ששמעתי לאחרונה עד שניטש הגיב:

לפני 2 שעות, nitch כתב:

למי שולחים קבלה על המקלדת והעכבר? הכל מלא בקפה עכשיו.

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תנסה לשלוח ל- @nitch הוא ייתן את התשובה לעו"ד שיחזיק, ידפוק לך בדלת, ואז כשתפתח הוא יזרוק את העו"ד עם התשובה אליך פנימה

• מצחיק 2

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...