Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: BMW מציגה את הסדרה 4 החדשה! - עדכון: עכשיו גם בגרסת קבריולט...

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 1296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין, אילו ביקורות?

לטעמי הרכב יפייפה, היה כזה לקרובת משפחה ובכל פעם התפעלתי מחדש.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

while (true)

{

למה הגריל הזה?!

}

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, robertf כתב:

היתה לא מעט ביקורת בזמנו על הסדרה 5 של באנגל (E60).

נכון, אם כי היא נראת סבבה, אבל בהחלט יוצאת מהשבלונה עד אז.

במיוחד עם ה E39 המהממת.

bmw-m5-e39-000.jpg (1280×852)

ולדעתי האישית, המעבר מה 39 ל 60 הרבה פחות נוראי מהגריל החדש הזה, שהוא מיותר לגמרי.

גם ה7 של באנגל החליפה את ה E38 היפייפיה (שוב, לדעתי)

1920px-BMW_E38_oxford.jpg (1920×1440)

לעומת זאת ה 3 שהגיע אחרי ה E46 עדיין הייתה יפה ולא הייתה מוזרה.

הפרונט של ה 4 הזאת מזעזע, לא יעזור. ואולי אתרגל וזה יהיה סבבה.

עריכה אחרונה על ידי David32
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הE39 היא לדעתי ה-5 הכי מדהימה שהם ייצרו, וה-7 של באנגל (E65) לפחות לפני מתיחת הפנים שלה היתה מזעזעת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מעניין, אילו ביקורות?
לטעמי הרכב יפייפה, היה כזה לקרובת משפחה ובכל פעם התפעלתי מחדש.

לא יודע אם יפיפיה, אבל גם אני התרגלתי אליה בסוף, והיום היא די יפה בעיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, robertf כתב:

לא הבנתי אותך. אם אתה חושב שאפשר היה להדביק לה סמל של מאזדה ואתה חובב גדול של העיצובים האחרונים של מאזדה, מדוע זו לא מחמאה אם כך?

אולי בגלל שעבור ב.מ.וו להיות דומה למזדה זה לא "גליק" גדול, אולי ה"לא"השתרבב בטעות, אבל קטונתי מלפרש גדולים ממני. לגוף העיצוב, מתקשה להבין את ההתלהבות, האוטו סתמי לגמרי, סוג של מוסטנג עד קורה A ו MAVERICK עתיקה ממנה ועד הזנב. ב.מ.וו, נאות או מכוערות ענין של טעם, ותמיד היו כך, על דבר אחד לא היתה מחלוקת וזה הייחוד של עיצובן והעובדה שלא בקלות אפשר היה לטעות בשיוכן למותג. האוטו הזה כבר לא שם, לפחות הגריל הזה נותן לו קצת אופי ומראה שונה. מזל.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי ב-3 הנוכחית והתרשמתי מאוד (מאוד!!!) לטובה, בגדול מכל אספקט של האוטו. וזה משהו שממש לא ציפיתי להגיד על במוו, כי תמיד היו לי תלונות על המכוניות שלהם. ככה שמבחינה טכנית, אבזור, איכות, ניהוג, אני חושב שה-4 הולכת לתת בראש לרוב - אם לא כל - המתחרות שלה ברוב - אם לא - הפרמטרים. וכן, אני יודע שזו חתיכת אמירה להגיד על רכב שעוד לא נגע באספלט. אבל מה 'כפת לי, גם ככה אף אחד לא מאמין לתקשורת :)

המבחן של ה-3, אגב, יעלה מתישהו בקרוב, אחרי שאני אפסיק להתעצל להעלות אותו.

א-ב-ל. וואט דה אקצ'ואל פאק, במוו?! הסדרה 8 היא לדעתי אחת ממכוניות הקופה היפות ביותר שנמכרות כיום, ולא מאוד רחוקה מהשלמות של הוואנטאג'ים והוואנקווישים הקודמות. אז לקחתם את העיצוב שלה ושמתם לה את מה שאפשר לתאר רק - ומאט ווטסון פה בסרטון תיאר את זה מצוין - הפאקינג שיניים של פאקינג באגס פאקינג באני?! תגידו לי, נדפק לכם הקופסה?!

הפרופורציות בפרופיל קרובות מאוד להיות מושלמות (זהירות, חפירה על עיצוב רכב לפניך😞

בסיס הגלגלים טיפה יותר ארוך מהאורך הרצוי של שלושה גלגלים (במקרה הזה, אחוריים, שקצת יותר גדולים מהקדמיים), המרחק בין הציר הקדמי של הדלת לתחילת/אמצע הגלגל הקדמי (מה שנקרא "פרופורציית הנעה אחורית) הוא בדיוק(!) חצי גלגל וגלגל שלם בהתאמה, הסרח הקדמי בדיוק באורך של חצי גלגל קדמי, גובה מכסה המנוע בנקודה מעל הגלגל כמעט בדיוק בגובה של גלגל וחצי, גובה תחילת החלון בדיוק בגובה גלגל (קדמי) וחצי, גובה חופה הזכוכית בדיוק חצי מגובה הדלת (המידות בתמונה -130 ו-65, הן בפיקסלים), גובה הגג טיפה יותר גבוה משני גלגלים אחוריים, גובה המותניים טיפה יותר נמוך מגלגל אחורי וחצי, הסרח האחורי הוא בדיוק באורך של גלגל אחד. אלה שומנה "כללים" שהתפתחו עם השנים ולמעשה מגדירים - אמפירית - אם (ולמה) רכב נראה טוב או לא. יש רכבים שעומדים בשניים-שלושה כללים (הכי נפוץ הוא אורך בסיס הגלגלים), אבל מאוד נדיר שהם עומדים בכולם בכזה קירוב. 

Untitled-2.thumb.jpg.6a9c7fe00ca32f5dfe6198cf6ea2b6df.jpg

אז עשיתם את זה, ואחרי שהראתם שאתם מסוגלים לייצר גריל נורמלי שמתאים פרופורציונלית לפרונט בסדרה 8, (תמונה חמודה @GhostBuster, זה לא.... פשוט סדרה 8? :)) באתם עם זה?! אני מאוד, מאוד, מאוד מאוד מאוד מקווה שזו איזו הטרלה סופר מתוחכמת שהם יחשפו לפני שיתחילו את השיווק. מאוד. מאוד מקווה. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדרך כלל לא אוהב את שיטת ההעתק-הדבק של מרצדס (E, C, ו-S נראות כמעט אותו דבר [פנסים טיפה שונים ועוד כמה הבדלים קטנים] רק במידות M, S, ו-L) אבל במקרה של ה-4 החדשה היה עדיף שהיצרן היה הולך באותה הדרך ועושה העתק מוקטן של הסדרה 8, עם הבדלים קטנים כמו פנסים (בדיוק כמו במרצדס).

אמרתי כבר בעבר, מי שיציע פגוש קדמי בעיצוב נורמלי, פלאג אנד פליי, לרכב הזה, יעשה מלא כסף.

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, פבל כתב:

נהגתי ב-3 הנוכחית והתרשמתי מאוד (מאוד!!!) לטובה, בגדול מכל אספקט של האוטו. וזה משהו שממש לא ציפיתי להגיד על במוו, כי תמיד היו לי תלונות על המכוניות שלהם. ככה שמבחינה טכנית, אבזור, איכות, ניהוג, אני חושב שה-4 הולכת לתת בראש לרוב - אם לא כל - המתחרות שלה ברוב - אם לא - הפרמטרים. וכן, אני יודע שזו חתיכת אמירה להגיד על רכב שעוד לא נגע באספלט. אבל מה 'כפת לי, גם ככה אף אחד לא מאמין לתקשורת :)

המבחן של ה-3, אגב, יעלה מתישהו בקרוב, אחרי שאני אפסיק להתעצל להעלות אותו.

א-ב-ל. וואט דה אקצ'ואל פאק, במוו?! הסדרה 8 היא לדעתי אחת ממכוניות הקופה היפות ביותר שנמכרות כיום, ולא מאוד רחוקה מהשלמות של הוואנטאג'ים והוואנקווישים הקודמות. אז לקחתם את העיצוב שלה ושמתם לה את מה שאפשר לתאר רק - ומאט ווטסון פה בסרטון תיאר את זה מצוין - הפאקינג שיניים של פאקינג באגס פאקינג באני?! תגידו לי, נדפק לכם הקופסה?!

הפרופורציות בפרופיל קרובות מאוד להיות מושלמות (זהירות, חפירה על עיצוב רכב לפניך😞

בסיס הגלגלים טיפה יותר ארוך מהאורך הרצוי של שלושה גלגלים (במקרה הזה, אחוריים, שקצת יותר גדולים מהקדמיים), המרחק בין הציר הקדמי של הדלת לתחילת/אמצע הגלגל הקדמי (מה שנקרא "פרופורציית הנעה אחורית) הוא בדיוק(!) חצי גלגל וגלגל שלם בהתאמה, הסרח הקדמי בדיוק באורך של חצי גלגל קדמי, גובה מכסה המנוע בנקודה מעל הגלגל כמעט בדיוק בגובה של גלגל וחצי, גובה תחילת החלון בדיוק בגובה גלגל (קדמי) וחצי, גובה חופה הזכוכית בדיוק חצי מגובה הדלת (המידות בתמונה -130 ו-65, הן בפיקסלים), גובה הגג טיפה יותר גבוה משני גלגלים אחוריים, גובה המותניים טיפה יותר נמוך מגלגל אחורי וחצי, הסרח האחורי הוא בדיוק באורך של גלגל אחד. אלה שומנה "כללים" שהתפתחו עם השנים ולמעשה מגדירים - אמפירית - אם (ולמה) רכב נראה טוב או לא. יש רכבים שעומדים בשניים-שלושה כללים (הכי נפוץ הוא אורך בסיס הגלגלים), אבל מאוד נדיר שהם עומדים בכולם בכזה קירוב. 

Untitled-2.thumb.jpg.6a9c7fe00ca32f5dfe6198cf6ea2b6df.jpg

אז עשיתם את זה, ואחרי שהראתם שאתם מסוגלים לייצר גריל נורמלי שמתאים פרופורציונלית לפרונט בסדרה 8, (תמונה חמודה @GhostBuster, זה לא.... פשוט סדרה 8? :)) באתם עם זה?! אני מאוד, מאוד, מאוד מאוד מאוד מקווה שזו איזו הטרלה סופר מתוחכמת שהם יחשפו לפני שיתחילו את השיווק. מאוד. מאוד מקווה. 

ממתי אנחנו מודדים בגלגלים ולא באבטיחים? מה זה פה, שכונה?!

• מצחיק 1

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד אומן פוטושופ עשה פגוש קדמי חדש ל-4 החדשה.

אני חייב לציין שבתור אדם שעוקב אחרי חדשות רכב מכל העולם באדיקות, כמעט תמיד רואים אומני פוטושופ מרנדרים רכבים טרם הצגתם על סמך תמונות ריגול (לפחות ברכבים המעניינים), ולפעמים הם אפילו קולעים בדיוק או קרוב לזה, אבל זו פעם ראשונה שאני רואה אומני פוטושופ מרדנרים רכב אחרי שהוא כבר הוצג.

קצת עצוב.

716578.jpg

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב יפה מאוד, חיצונית, מכל הבחינות למעט הגריל כמובן. אני לא מבין איך מספר אנשים שונים ראו את זה בלייב והחליטו לתת לזה להגיע לייצור.

הנתונים די מרשימים וסך הכל עוד בימרית חביבה וטובה. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...