Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3008 או ספורטאז' דיזל

green_beret
שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

אנחנו לפני רכישת רכב, עשינו מחקר והגענו למסקנה שבגזרת ה-0 ק"מ רכישה נכונה עבורנו תהיה של אחת מהשתיים.

אנחנו נוסעים נסיעות ביעריוניות בעיקר של 25K בשנה לכן בחרנו דיזל, ההתלבטות היא בין הספורטאז' לבין ה-3008.

ההבדל במחיר הוא 5000 ש"ח (3008 יותר יקרה), האם ה-5000 ש"ח הללו שווים את ההשקעה וכדאי ללכת על ה-3008?

אשמח לחוות דעת מבחינת אמינות, עלויות תחזוקה, צריכת דלק וירידת ערך בין השתיים, מה מהן יותר משתלם לקנות?

מדובר בדגם דיזל URBAN 1.6 טורבו לעומת 1.5 דיזל ACTIVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בכל הקשור לירידת ערך ,אמינות,ועלויות תחזוקה יש שוויון בין שני הרכבים,תבדוק.

ההבדל הגדול הוא באיכות הנסיעה,הפיגו פשוט בליגה אחרת מהספורטאז,שהוא בסדר,אבל רק בסדר,בידוד רעשים,איכות המתלים,התנהגות הכביש,עיצוב ואיכות תא הנוסעים,אלה רק חלק מהמעלות של ה3008,המנוע בספורטאז טוב אבל הגיר הוא החלק החלש,גיר רובוטי ממש לא חלק,במיוחד בנסיעה איטית, עם בעיית התחממות,לא ברמה של ה 8 הילוכים הפלאנטרי של הפיגו.

לי יש בנזין 1.6 שנתיים,שביעות הרצון שלי גבוהה מאד מהרכב.

עריכה אחרונה על ידי Ron.P
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מודאג מירידת הערך ומהסחירות וקושי במכירה, דיברתי עם סוכני ליסינג והם אמרו לי שבטרייד-אין לא ממהרים לעשות עיסקה לבעלי 3008 ושהמכירה היא לא קרובה למחירון ושהם לא ממליצים לרכוש אותו.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, green_beret כתב:

אני מאוד מודאג מירידת הערך ומהסחירות וקושי במכירה, דיברתי עם סוכני ליסינג והם אמרו לי שבטרייד-אין לא ממהרים לעשות עיסקה לבעלי 3008 ושהמכירה היא לא קרובה למחירון ושהם לא ממליצים לרכוש אותו.

הסוכני ליסינג רוצים למכור לך ספורטז

כי הם מרויחים עליך יותר

כל מה שסוכן אומר לך אל תאמין

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתן לסוחרים לבלבל לך את השכל עובדתית ה3008 סחירה יותר מספורטאז ולמיטב ידיעתי גם שומרת על מחיר יותר טוב.
https://www.queenoftheroad.co.il/מבחן-הסחירות-פיגו-3008-הרכב-שנמכר-הכי-מהר/

אם תבחר ב3008 לפי איך שזה נראה עכשיו אתה גם תפסיד פחות כסף על ירידת ערך וגם תהנה מרכב איכותי ומפנק הרבה יותר וגם טיפה חסכוני יותר. למרות שההבדל בצריכת דלק ביניהן לדעתי זניח.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נמצא 3.5 שנים בשוק,האמינות שלו היא ללא פגם,את זה הוא כבר הוכיח.

הביקוש לרכב גבוה מאד,יש לא מעט בעלי 3008 שקיבלו מעל מחירון,במיוחד דיזלים עם קילומטראז סביר ובנזין ממודלים מקודמים {2017}.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש פיג׳ו 3008 דיזל שנה וחצי במהלכן נסעתי בה 121,000 ק״מ ויש לי אך ורק שבחים על הרכב (טוב נו המיכל למים של הוישרים מעט קטן..)
חוזר מילה במילה על כל מה שאמר החבר רון לעיל

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, hdal כתב:

לי יש פיג׳ו 3008 דיזל שנה וחצי במהלכן נסעתי בה 121,000 ק״מ ויש לי אך ורק שבחים על הרכב (טוב נו המיכל למים של הוישרים מעט קטן..)
חוזר מילה במילה על כל מה שאמר החבר רון לעיל

איך צריכת הדלק?

אני במו"מ על אקטיב דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך צריכת הדלק?
אני במו"מ על אקטיב דיזל

אצלי זה רכב חברה אז אני לא כל-כך עוקב.
בהתחלה שהדקתי אני זוכר שבערך אחד ל-14-15 עם נהיגה לא עדינה במיוחד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...