Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפתי טיימינג במוסך מורשה, הם לא החליפו מחזיקי שמן ויש כרגע נזילה.

ProRules
שימו לב! השרשור הזה בן 1395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן. ברשותי סובארו אימפרזה. רכשתי רצועת טיימינג, גלגליות ומשאבת מים מקוריים בסוכנות סובארו ונסעתי למוסך מורשה סובארו לעשות טיפול טיימינג. מסתבר שהחליפו רצועה וגלגיליות ולא החליפו מחזירי שמן. לא ידעתי מה זה בכלל עד לא ממזמן, אני לא מבין גדול בזה. כמו כן לא הוזכר לי שום דבר ולא הוצע לי להחליפם. נסעתי לטיפול במוסך אחר מוכר ליד הטסט קאר, ראו נזילה באיזור המחזירי שמן/גומיות שסתומים. לכן ניקו היטב את המקום ואמרו לי לחזור בעוד שבוע כדי לראות את המקור. מסתבר שהנזילה היא מהמחזירי שמן של הטיימינג.

שילמתי סכום של כאלף שקל על אותו הטיפול טיימינג, איך ייתכן שלא החליפו חלק כלכך זול בטיפול כלכך יקר?(ועוד במוסך מורשה) ואפילו לא הוזכר לי כלום על כך.

מה עלי לעשות כעת לגבי זה והאם מגיע לי שיתקנו את זה? הטיפול טיימינג היה לפני כחודש ושבוע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי נכון  , אתה הבאת להם חלפים ? 

אם כן אז נשאלת השאלה , למה לא הבאת גם מחזיר שמן ? 

או למה מי שמכר לך את הקיט , לא הזכיר גם את מחזירי השמן  ולא מכר לך אותם גם ? 

החליפו את החלקים שהבאת. נראה שעשו ראש קטן , והניחו שאתה יודע מה אתה מביא. 

לגבי אחריות , לא יודע. 

לגבי מה לעשות , כנראה שצריך להחליף את מחזירי השמן , אחרת הנזילה לא תפסיק. 

עריכה אחרונה על ידי YaronNahum

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, YaronNahum כתב:

הבנתי נכון  , אתה הבאת להם חלפים ? 

אם כן אז נשאלת השאלה , למה לא הבאת גם מחזיר שמן ? 

או למה מי שמכר לך את הקיט , לא הזכיר גם את מחזירי השמן  ולא מכר לך אותם גם ? 

החליפו את החלקים שהבאת. נראה שעשו ראש קטן , והניחו שאתה יודע מה אתה מביא. 

לגבי אחריות , לא יודע. 

לגבי מה לעשות , כנראה שצריך להחליף את מחזירי השמן , אחרת הנזילה לא תפסיק. 

כן אני הבאתי את החלפים. עם זאת לא הבאתי נוזל קירור ולא ידעתי שצריך נוזל קירור והחליפו ושאלו לגבי זה. אם היו שואלים לגבי המחזירי שמן אז מנהסתם שהייתי מחליף.

למה לא הבאתי מחזירי שמן? לא ידעתי מה זה בכלל. רק עכשיו שמעתי על זה פעם ראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מאכזב.. אבל לדעתי זה לא אשמת המוסך..

הגדלת ראש וקנית חלקים מבחוץ בזול, הם הקטינו ראש והחליפו מה שהבאת

ואין ראייה מהנוזל קירור, כי זה משהו הכרחי להניע את הרכב ולשחרר אותך

נסה לפנות לטוב ליבם של המורשה אם הוא קיים, אולי יוזילו לך בעבודה של פירוק והרכבה שוב

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף מחזירי שמן זה בגדר המלצה ולא חובה, לא כול מוסך יכניס את עצמו לזה אם אין נזילות כי אם המחזיר שמן לא יורכב כמו שצריך אז שוב יצטרכו לפתוח הכל.

כל זה במידה ולא קרה נזק למחזירי שמן בזמן החלפת גלגלות ורצועה.

עניין האחריות כאן הוא קצת בעייתי כי בגדול לא נגעו במחזירי שמן אלא רק מסביב(כל עוד אין הוראה להחלפת המחזירים ואני לא מכיר כזאת אצל רוב היצרנים, כל עוד לא פירקת גל זיזים או ראש מנוע לצורך העניין).

אם קנית משאבת מים ורצית להחליף אותה אז מן הסתם שחייב להשלים נוזל קירור(4-5 ליטר), בפירוק משאבה כל הנוזל מתרוקן.

אם המוסך המורשה ייתחשב בך אז הרווחת אם לא אז שכר לימוד, פעם הבאה תריץ חיפוש ברשת.

עריכה אחרונה על ידי Adamm
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסך סובארו מחליפים מחזירי שמן ומותחנים בכל החלפת רצועת תזמון. חבל שפה לא ביצעו בגלל שאתה קנית את החלפים בחוץ. לרכוש חלפים בחוץ וללכת למוסך מורשה יבואן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, eli1801 כתב:

במוסך סובארו מחליפים מחזירי שמן ומותחנים בכל החלפת רצועת תזמון. חבל שפה לא ביצעו בגלל שאתה קנית את החלפים בחוץ. לרכוש חלפים בחוץ וללכת למוסך מורשה יבואן?

רציתי לקנות אצלם אבל לא היה להם מקורי אלא רק חליפי של גייטס שזה לא משהו. אז קניתי בסוכנות סובארו של העיר מקורי ובאתי אליהם.

לפני כשעה, Adamm כתב:

להחליף מחזירי שמן זה בגדר המלצה ולא חובה, לא כול מוסך יכניס את עצמו לזה אם אין נזילות כי אם המחזיר שמן לא יורכב כמו שצריך אז שוב יצטרכו לפתוח הכל.

כל זה במידה ולא קרה נזק למחזירי שמן בזמן החלפת גלגלות ורצועה.

עניין האחריות כאן הוא קצת בעייתי כי בגדול לא נגעו במחזירי שמן אלא רק מסביב(כל עוד אין הוראה להחלפת המחזירים ואני לא מכיר כזאת אצל רוב היצרנים, כל עוד לא פירקת גל זיזים או ראש מנוע לצורך העניין).

אם קנית משאבת מים ורצית להחליף אותה אז מן הסתם שחייב להשלים נוזל קירור(4-5 ליטר), בפירוק משאבה כל הנוזל מתרוקן.

אם המוסך המורשה ייתחשב בך אז הרווחת אם לא אז שכר לימוד, פעם הבאה תריץ חיפוש ברשת.

אוקי אז שכחתי להוסיף פרט חשוב. הייתה כבר נזילה קטנה באוטו ולא ידעתי מה חוץ מהאיזור. 

באותו היום שביצעתי טיפול טיימינג, אמרתי להם שיש לי גם נזילה של שמן והראתי איפה, ובעקשתי שיבדקו.

בסוף רק החליפו את הטיימינג בלי להתחשב בנזילה ובמחזירי השמן וסגרו הכל ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

דבר ראשון תלמד ש Gates מייצר להמון רכבים ובחלקם הגדול זה מקורי רק על סמל אתה משלם יותר 

זה שהבאת חלקים ולא החליפו מחזרי שמן זה דבר לא נכון אבל סוג של "לימוד" , אם הגעת בגישה שאתה מבין גדול אז מוסך אמר נחליף לו כל מה שקיבלנו ממנו ולא רצו להתווכח על דברים אחרים כי לא רצו להתעסק איתך הכל תלוי באיזה גישה הגעת למוסך ואיך סיכמת איתם על טיפול.

באותה גישה למה לא החליפו לך רצוע אלטרנטור?

למה לא ניקו רדיאטור ולמה ? ויש הרבה מה לבדוק ולהחליף.

החליפו כל מה שביקשת להחליף ועל זה שילמת !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאת את כל המרכיבים שיבשלו לך תבשיל ואתה מתלונן למה חסר לך תוספות במנה.

מה עשית בזה שרכשת את החלקים במוסך מורשה והלכת למוסך אחר להתקין?

למה שלא לרכוש ולהתקין במקום אחד, כך האחריות תהיה מלאה ובלי אחר כך סימני שאלה מי האשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, ba323f כתב:

הוא מתלונן שלא עשו את מה שביקש: "באותו היום שביצעתי טיפול טיימינג, אמרתי להם שיש לי גם נזילה של שמן והראתי איפה, ובעקשתי שיבדקו".

הותקנו לו בתקווה חלקים מקוריים.

למה שלא לרכוש ולהתקין במקום אחד, כך האחריות תהיה מלאה ובלי אחר כך סימני שאלה מי האשם.

למה לא לעשות את מה שהלקוח מבקש ואחר כך עוד להאשים אותו כרגיל?

12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, ba323f כתב:

תחילה רציתי לרכוש את החלקים ולעשות גם את הטיפול ישר במוסך מורשה. לא היה להם מקורי פשוט וניסו לדחוף לי גייטס במקום. בגלל זה הלכתי לסוכנות לקנות חלפים ואז חזרתי למוסך מורשה לטיפול.

לא רכשתי במוסך מורשה. רכשתי בסוכנות ראשית שקשורה למוסך מורשה, ואז עשיתי במוסך מורשה.

אם היה להם אז הייתי עושה הכל שם.

כן אמרתי להם שיש נזילה, פתחו טיימינג והבחור לא החליף מחזירי שמן ולא אמר לי מילה אפילו שהוא הוריד שמה גלגליות והחליף אותן, לא ידעתי שהנזילה משם בכלל.

לפני 14 שעות, alechko01 כתב:

היי

דבר ראשון תלמד ש Gates מייצר להמון רכבים ובחלקם הגדול זה מקורי רק על סמל אתה משלם יותר 

זה שהבאת חלקים ולא החליפו מחזרי שמן זה דבר לא נכון אבל סוג של "לימוד" , אם הגעת בגישה שאתה מבין גדול אז מוסך אמר נחליף לו כל מה שקיבלנו ממנו ולא רצו להתווכח על דברים אחרים כי לא רצו להתעסק איתך הכל תלוי באיזה גישה הגעת למוסך ואיך סיכמת איתם על טיפול.

באותה גישה למה לא החליפו לך רצוע אלטרנטור?

למה לא ניקו רדיאטור ולמה ? ויש הרבה מה לבדוק ולהחליף.

החליפו כל מה שביקשת להחליף ועל זה שילמת !

כן קראת את הפוסט הראשון לגבי כך אתה צודק, עם זאת לא הוספתי כי כבר התלוננתי על נזילה מהיום הראשון שבאתי אליהם. באותו היום של הטיימינג אמרתי להם שיש לי נזילה וצריך לבדוק את זה.

גייטס היו סבבה עד איזור ה2016 ומאז הם מביאים בקיטים המון חלפים תחת סימן שאלה.

https://www.youtube.com/results?search_query=gates+timing+belt+kit+china

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...