Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיה לאחר החלפת מנוע

זולה
שימו לב! השרשור הזה בן 1369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התלונה היא שאני נוסע על רכב לא מבוטח כבר מעל שנה. הטסט לא באמת תקף וגם הביטוח. המוסכניק ידע זאת כל הזמן וחיכה שאגיע לטסט הבא בכדי שיוכל לדרוש עוד כספים.

אם לא יעזור אפנה למס הכנסה.

הם רשמו זאת כהונאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מעדכן בהתפתחויות-

1. התלונה במשטרה נסגרה בתואנה שזה לא הגוף המטפל.

2. פניתי למפקח האזורי על המוסכים- איציק עובדיה ואבי קומפאס במייל ובטלפון. בהתחלה ענו לי ואמרו לי שזה בטיפול ויחזרו אליי. אחרי שעברו שבועיים התקשרתי וסיננו אותי במשך כמה ימים, לאחר מכן ניסיתי להתקשר ממספר אחר וישר ענו ואמרו שזה בטיפול מאז אני מנסה ואין מענה. פניתי למפקח המחוזי אמיל גיגי לפני כשבועיים ועדיין אין תשובה במייל וגם לא עונים. אני עכשיו כותב למשרד שר התחבורה.

3. הוצאתי את המספר המוטבע על המנוע החדש ועם זה גילינו מאיפה הוא נרכש, הלכנו למגרש החלפים והבחור הוציא לנו את שטר המכר- מסתבר שזה מנוע 1400 מדגם אחר ולא 1600 כמו שהיה המנוע המקורי. הבחור של החלפים התקשר למוסכניק ואימת אותו עם זה. המוסכניק הגיע אחרי פחות משעה, אמר שהשטר אבד לו, הבחור המחלפים הפיק לו שטר חדש והמוסכניק אמר לי שהוא יחתום על שטר המכר אחרי שאביא לו 500 שח, הבחור של החלפים דיבר איתו ואז המוסכניק וויתר על ה500 המופרכים. אימתתי אותו עם זה שזה מנוע לא מתאים והוא אמר שזה לא בעיה.

במאמר מוסגר, יום אחרי החלפת המנוע, לאחר הנסיעה הראשונה על הרכב, הלכתי הלכתי בחזרה למוסך ואמרתי לו,  שאו שהמנוע לא תקין או שהוא יותר קטן כי הוא לא סוחב והוא אמר לי שאני לא יודע על מה אני מדבר.

4. הלכתי למכון הרישוי לעשות טסט סופסוף שיש לי את שטר המכר ושם אמרו לי שהמנוע המותקן הוא לא חוקי לרכב ושצריך להחליף אותו.

הסאגה לא נגמרת.

המוסכניק לא אמין, קומבינטור ורמאי ואני תקוע עם רכב שאני לא בטוח אם חוקי לנסוע עליו. 

כתבתי לשר התחבורה. 

מה אתם מציעים? להגיש תביעה בבית משפט לתביעות קטנות? לקחת עו״ד?  אולי לפנות למוסכניק שיחליף מנוע למנוע חוקי? אולי שיקנה ממני את הרכב וזהו?? 

אני כבר משתגע

עריכה אחרונה על ידי זולה
  • מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלונה חוזרת במשטרה על הונאה (כצעד פורמאלי, האפסים האלה לא באמת עושים משהו), תביעה בבית משפט לתביעות קטנות - אל תדבר איתו יותר וממליץ להיוועץ בעו"ד.
הסמרטוט רצפה הזה שקורא לעצמו מכונאי צריך להירקב ברחוב.
חותם שאתה לא הראשון ולא האחרון שהוא זימבר.

תעדכן גם את רשות המיסים על עניין המע"מ והחשבונית.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 3

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...