Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

rafi_vk

מאוורר תליה מתקשה להסתובב

Recommended Posts

יש בעיית מקום לא טריוויאלית בכלל, אלא אם שני הקבלים האלו קטנים משמעותית מהנוכחי. אם מדובר באריזה זהה, אני מניח שהתשובה היא לא.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך 2 קבלים. העסקים שפנית אליהם לא מכירים את התקנים השונים אלא כפי שאמרו לך תבוא אם הקבל.

כתבתי בעבר כי דובין בחולון מחזיק קבל מתאים לזה שיש ברשותך. לא סתם שאלתי אם למאוורר יש כמה מהירויות מכיוון שהשליטה על המהירות נעשת בעזרת חיבור ערכים שונים של הקבל הכפול בטור לסליל המנוע.

• תודה 1

הצטרף עוד היום לחברי קארספורום הנלחמים בקורונה

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אני אנסה אותם בהמשך (מחר או בשישי)

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הם עובדים גם ביום שישי אבל עד השעה 13:00. 

בכול מקרה תתקשר אליהם לברר אם יש להם במלאי. מערכת ניהול המלאי שלהם לא משקפת את המלאי האמיתי.

עריכה אחרונה על ידי מרק10
  • תודה 1

הצטרף עוד היום לחברי קארספורום הנלחמים בקורונה

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אוף-טופיק לאוף-טופיק: כמובן שכדי לפרק את המאוורר ולהגיע לקבל, כיביתי את כל החשמל בבית. כשהדלקתי חזרה, אחד משני המסכים שלי לא שרד. על פניו, נראה שהמסך נוצר בחתיכה אחת ואין שום דרך לפרק אותו (פירקתי 5 ברגים שמצאתי, לא היה נראה שזה שינה משהו למוכנות של המסך להיפתח, הברגתי מחדש).

אז שניה לפני שאני מציק לאנשים ביד2 רק כדי ללכת מחר ל-KSP, מישהו במקרה מכיר מישהו שמתקן מסכים שלא נדלקים? או בכלל חושב שיש בזה איזה שמץ של היגיון (כלומר, שזה לפחות לא יהיה יקר יותר מלקנות אחד חדש)?

תודה שוב!

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כל ה CBB61 באותם מימדים, חוץ מהעובי שמשתנה, אז שני קבלים בודדים יהיו גדולים יותר מאחד כפול (אבל אפשר לדחוס אותם במקומות שונים בבית המנורה).

המאוורר נראה כמו סטאר, נכון? אני החלפתי שם קבל כפול בשניים. אם זה סטאר אתה יכול לנסות לקנות קבל כפול אצלם:

מעבדת שרות ראשית: תל אביב- אלקטרוסטאר בע“מ רח' שלבים 4 יפו טל. 03-5121500 

לגבי המסכים: סביר להניח שמדובר בקבלים נפוחים בספק הכח.

המסך לא יצוק. בד"כ שני חצאי הקליפה מחוברים זה לזה בקליפסים פלסטיים, וניתן לפרק את המסך עם מברג דק שמוכנס במקומות הנכונים (דורש מיומנות ועדינות).

עריכה אחרונה על ידי yuvk
  • תודה 1

:turn-l:

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

כן, מתברר שיש להם כאלו בדיוק באתר! וזה מאוורר בן עשר+! תודה על הטיפ, אני אנסה אותם או בדובין, איפה שיהיה את הפיתרון הכי מוצלח.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
לפני 11 שעות, pooh-bear כתב:

תודה, אני אנסה אותם בהמשך (מחר או בשישי)

דובין נותנים גם שירות דרך מייל או וואטסאפ.. תיכנס לאתר שלהם ותראה לפי הסניף למי לשלוח מייל או הודעה עם התמונה של הקבל.. יגידו לך אם יש באופן כללי ואם יש במלאי בפרט..

יחסוך לך הגעה מיותרת.

שתף הודעה זו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

• Create New...