Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי ספייס סטאר, הגה רועד ב 100 קמ"ש

idan001
שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

יש תקלה שאני לא מצליח להבין..

ב100 קמ"ש, בנסיעה רגילה, על כביש יחסית תקין, ההגה מאוד רועד, אפילו רוטט מאוד שמאלה וימינה, וזה לא קורה כאשר אני לוחץ על הבלם.

כלומר רק כשאני מגיע ל100 ומוריד את הרגל מהברקס, או מהגז, ונותן לרכב לרדת במהירות לבד, ההגה ממש מתחיל לרעוד עד שהוא מגיע ל80 קמ"ש בערך.. מתחת לזה לא רועד, ומעל 110-120+ קמ"ש גם כן לא רועד.

מזה יכול להיות????

ממש אשמח לעזרה בבקשה.

2) האם יש למישהו מושג איך אפשר לצבוע את צבע הפח של הרכב, משריטות/שפשופי צבע?

אילו חומרים אני נדרש לקנות, כמה זה עולה, וכמה קשה/קל התהליך?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות מגוון סיבות לרעידות ההגה, הכי זול זה ללכת ולעשות איזון צמיגים, סביר להניח שפה תגמר הרעידה. 

במידה ולא תעדכן ונראה הלאה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Roycohen1979 כתב:

יכול להיות מגוון סיבות לרעידות ההגה, הכי זול זה ללכת ולעשות איזון צמיגים, סביר להניח שפה תגמר הרעידה. 

במידה ולא תעדכן ונראה הלאה...

עשיתי איזון גלגלים ..

ֿוזה לא עזר.

עריכה אחרונה על ידי idan001
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פיצריות שהמכונה של האיזון לא מכוילת ואז בפועל הם לא עושים כלום קרה לי כבר פעם. ממליץ לך ללכת למכון לכיוון פרונט שם יבדקו הכול ובדרך כלל גם יש להם מכונה לאיזון 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.6.2020 בשעה 00:16, boolbolon כתב:

יש פיצריות שהמכונה של האיזון לא מכוילת ואז בפועל הם לא עושים כלום קרה לי כבר פעם. ממליץ לך ללכת למכון לכיוון פרונט שם יבדקו הכול ובדרך כלל גם יש להם מכונה לאיזון 

תודה רבה רבה על כל העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...